• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 4340

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
to ti sve zavisi od zemlje ja imam 3340 i može vući 2x12" bez problema i bez prednje vuče a ima jedno selo Čanak malo dalje od Otočca odatle mi je mama rodom tamo bi zetor vukao 4x10" samo što bi mu bilo problem nositi taj plug jer je tamo tlo podvodno ali i jako plodno neka sipka crnica poslije oranja možeš odma sijati
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,688
Danas sam na svoj 6340 ugradio 3.štop svjetlo... hahahha. sad je pitanje jel se s tim može proći na tehničkom.. ali lijepo izgleda :-D
 
T

toma5

Guest
Danas sam na svoj 6340 ugradio 3.štop svjetlo... hahahha. sad je pitanje jel se s tim može proći na tehničkom.. ali lijepo izgleda :-D



daj slike !
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Danas sam na svoj 6340 ugradio 3.štop svjetlo... hahahha. sad je pitanje jel se s tim može proći na tehničkom.. ali lijepo izgleda :-D
Još da spojiš da kad daš naprimjer lijevi žmigavac i pritisneš kočnicu istovremeno svijetli i štop i žmigavac i naizmjence žmigaju bil bi glavni lik u selu :rolleyess:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Još da spojiš da kad daš naprimjer lijevi žmigavac i pritisneš kočnicu istovremeno svijetli i štop i žmigavac i naizmjence žmigaju bil bi glavni lik u selu :rolleyess:
ti i to znaš :scratch
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,688
Još da spojiš da kad daš naprimjer lijevi žmigavac i pritisneš kočnicu istovremeno svijetli i štop i žmigavac i naizmjence žmigaju bil bi glavni lik u selu :rolleyess:

pa takvu sam i stavio, sam sam spojio svjetla od kočnice :p inače, nabavio sam ju za 25 kn na jakši :)

ti i to znaš :scratch

to imaš orginal za uzeti, lampa, kutija sa elektronikom na njoj i 4 žice za spojit
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
ti i to znaš :scratch
Slučajno saznao :lol:
pa takvu sam i stavio, sam sam spojio svjetla od kočnice :p inače, nabavio sam ju za 25 kn na jakši :)
Još si i novce potrošil :scratch
Ja sam to imal tak spojeno još dok se nije elektronika baš preveč ni koristila.
 

rankos

Član
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
38
i koji biste mi vi traktor preporucili, traktor bilo koje marke od 55-70(75)ks
?????? :idea:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ovo baš nije tema za to što ti trebaš jer je ovo tema o Zetoru ma bi neki mogli biti subjektivni, Zetora imam kod kuće i to je dobar traktor ali ti nebi proporučio da ga kupip, ne da je loš nego za te pare ima puno boljih traktora kao fiat serija 90 ili International oni su baš izdržljivi a jeftini su , e sad nisi naveo cjenu, koje godište želiš, bez prednjeg pogona ili sa njim itd.....
evo jedan dobar IHC ima 80 ks dupljak
http://www.njuskalo.hr/traktori/international-ihc-844-oglas-3874331

evo ovaj ima 75ks bez prednjeg ali ima utovarivač a cijena je po meni sasvim ok
http://www.njuskalo.hr/traktori/international-ihc-744-oglas-3506678
 

rankos

Član
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
38
ma to je ruzno na izgled, i nz koliko je udoban, meni pase najbolje 60 ks, sa prednjim pogonom, da je udoban, ne stari od 1990.i da nije ogroman potrosac!!
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
koje cijene stavljaju na zetore od toga koji ga prodaje jedino je bolje lud onaj koji bi ga kupil
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
a vidiš ima svega
da je 15000 eura onda ne bi bio ni loš ali ovo je ipak malo pretjerano
plug i tanjirače nek vrijede 1000, a ajmo reć da instalacija za ralicu i ralica vrijedi 2000, znači traktor je 12000 što i nije tako puno ako uz njega idu ovi utezi na zadnjim točkovima i obje kuke,gume su skoro nove jedino su prednje malo više poderane zbog ralice a one su velika stavka jer su one nove 2000 eura, 94 godište ima 1600 sati i vidi se da je očuvan i garažiran.
 
Posljednje uređivanje:

rankos

Član
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
38
dobar traktor :) :)
daj reci mi kakva je hidraulika u zetora serije 4340,5340, i poznato mi je da neke serije zetora puno trose!!! ?? :) ;)
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ovaj se meni baš i ne sviđa, napravljen veliki servis, 3.500 sati gume su čista 0 , hitno mu je a cijena koda prodaje zlato 10,500 eura što baš i nije jeftino
za takvo stanje vidi se da baš nije paženo na traktor, nema zadnjeg stakla ni okvira za njega, iznad instrument table sve rđavo i guma pokidana, posude za pranje stakala nema, nema malog stakla iza sjedala, kutija za alat koda je u 2.svjetskom ratu bila i nema poklopca i još pun ku.ac drugih stvari.
zaključak možda sam ja cicija ali ja takav traktor nebi nikad kupio jer vjerovatno nije pazio ni u radu, znači upitan je motor pa čak i mjenjač jer vrag zna kako se to šaltalo.
ja ovakav traktor ne bih nikada kupio.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,688
ovaj se meni baš i ne sviđa, napravljen veliki servis, 3.500 sati gume su čista 0 , hitno mu je a cijena koda prodaje zlato 10,500 eura što baš i nije jeftino
za takvo stanje vidi se da baš nije paženo na traktor, nema zadnjeg stakla ni okvira za njega, iznad instrument table sve rđavo i guma pokidana, posude za pranje stakala nema, nema malog stakla iza sjedala, kutija za alat koda je u 2.svjetskom ratu bila i nema poklopca i još pun ku.ac drugih stvari.
zaključak možda sam ja cicija ali ja takav traktor nebi nikad kupio jer vjerovatno nije pazio ni u radu, znači upitan je motor pa čak i mjenjač jer vrag zna kako se to šaltalo.
ja ovakav traktor ne bih nikada kupio.

za tu liniju, tu godinu i taj model nije puno. I ako su sati "realni" nije mogao sahraniti motor s obzirom da ih ima na njuškalu šta ih prodaju sa po 5 pa i preko 7000 sati. Mene je lik za 3320 sa 4500 sati tražio 10 000 eura lani, isto bez zadnje šajbe i ko zna kakvih sitnica još..tak da ovaj nije skup.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ja da prodajem svog svog 3340 95 godina 1224 satu cijenio bi ga 10 000 eura nećeš na njemu naći ogrebotine niti da mu što fali tvorničko stanje imam čak i onaj feder na zadnjim polugama.
ali ovo je za mene ipak precjenjeno pa nek oni kažu što hoće, a takav 3320 kakav ti spominješ da ti se nudio ja mu nebi dao više od 6 000 eura
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,688
ja da prodajem svog svog 3340 95 godina 1224 satu cijenio bi ga 10 000 eura nećeš na njemu naći ogrebotine niti da mu što fali tvorničko stanje imam čak i onaj feder na zadnjim polugama.
ali ovo je za mene ipak precjenjeno pa nek oni kažu što hoće, a takav 3320 kakav ti spominješ da ti se nudio ja mu nebi dao više od 6 000 eura

a to ti je ono, uzmi ili ostavi, realno u onakvom stanju ne vrijedi. Pa i meni je bivši gazda rekao da ga je platio manje nego onolko kolko sam mu ja dao. Radio je 15 godina s njime i još je profitirao. To ti je ZETOR :D
 

rankos

Član
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
38
daj recite mi kakva je hidraulika u zetora serije 4340,5340, i poznato mi je da neke serije zetora puno trose!!! ??
i sta je zetora serije 4340,5340, najveca mana?? :idea:
koliko tacno konja ima zetor 6340
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh