• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 5211

  • Temu pokrenuo klima
  • Datum prvog posta

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Klin ide bez frke nutra van,i plocevina je debela 1.5cm,i nosit ce za sada 60kg olova.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,741
Ima tog za kupiti, sam taj okvir garant dojde prek 2 hiljade kn, ak ne i više
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Tak nekaj slično sam ja delal na onoj 47-ici. To drži i više bez problema jer je na prednju vuču oslonjeno.

Inače si to super skemijal, a čemu služi onaj okvir iznad?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Okvir bude zastita od granja.
U okvir ide mreza,a okvir ide na sarafe,da se da skidat i stavljat,jos nije dokraja gotovo,moram jos L profile zavarit za uteg koji ide odispod,i par rupa zbusit,i farbanje.
Materijal za sve me dosel oko 250kn sa farbom i sarafima.
Ja zadovoljan,al najzadovoljniji bum kad bu gotovo,a s vremenom sam naknap.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Danas uspio zavrsit nosac i okvir i zmontirat nosac.
Uteg bude pricekal bolje dane,jer vremena nemam sada.

 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Na smik da al na vlak je dosta jako.
Imam na pikolici za drva isto takvu sa istim sarafima i vukel sam traktor sa prikolicom punoj drva i nis nije puklo.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Makar mi estetika slaba ali nekak si pokvaril sa ovom vučom i rešetku na stranici stavi sa unutarnje strane no zamisao irealizacija u cjelini čista 5-ica :(clap):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
ne govorim ja o vijcima , nego o flahu , osim ako nije vezan za donju crnu kuku , onda OK
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Da je barem rebra ubacil .....
A u stvari kaj če mu dvije vuče napred. Kad ostane najbolje ga je za zadnju kopčati pa ove napred ionak služe sam za dvoosovinku na rikverc nekam nagurati.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Da si si dobar s puknutim bi ti objasnil kak prenjeti rupe tak da ne bi moral stavljati povečane podloške
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
U prednji okvir koji sam napravil idu flahi da izgleda ko rebra,donja vuca se drzi na 3 sarafa debljine mesa 5mm i ako budem uteg ugradival koji imam donja kuka ide proc,pa je zato gornja ugradena,a ako nebu uteg isel gornja ide proc.

Zeljko ova mrezica je gore par godina,i nikak da ju skinem,al cim nabavim sitnu mrezicu ide iznutra a ova aluminijska ide dole.

Puknuti,prenesel sam rupe tocno,a vece plocice sam imal doma i estetski mi dobro izgledaju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
JAsno ti je da buš na tehničkom trebal sajlu ili to skinuti dole?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Sve je zato na sarafe,a i vise nis ne gledaju kod nas,poslika ga i odi plati.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,754
Puknuti, ajd, budi dobar i prenesi znanje :(angel):
Ja sam u jednoj slicnoj situaciji, a nije mi se dalo razmjeravati, uzel malo bolje vijke koji odgovaraju provrtima, montiral u busilicu i sa fleksom sam ih zasiljil. Onda sam te siljke uvrnul u provrte, metnul gore plocu i sa cekicem zakirnal sve rupe. Znam da nije po ps-u, al je ispalo dobro.
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja nisam nis kirnjal niti lupal,te plocevine su teske i nezgodne za rukovanje.
Metar,kutnik i tanki flomaster i prenesem mjeru od kud hoces.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,754
Fala lepa, ali prenasati rupe za pas vijke ja nemam zivce.
Bas bi te htel videti, napravil bi skarta i skarta....i to flomasterom:mur:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jesi ga ucrnio a kak si ucvrstio teg ili nisi nikak??
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh