• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6245

Sremsi

Član
Tu od
28 Pro 2012
Poruka
37
ma imam takav prekidac vec u traktoru napravljen koji je bas za radne lampe. jedino da na tak prekidac spojim ove lampe. a di bi taj relej trebo spojit kad povucem zicu od kratkog svjetla i onda stavim relej i dalje spajam lampe? jesam dobro skuzio?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Zakaj bi baš žicu od kratkog svijetla??
Pa povuci novu žicu od slobodnog osigurača. Relej spojiš između prekidača i lampi negdje na tom vodu.
 

Sremsi

Član
Tu od
28 Pro 2012
Poruka
37
ma nebi žicu od kratkog svjtla nego sam to uzeo kao primjer...samo moram pronaci u osiguracima žicu +. jel mogu vec postojeci prekidac za radne lampe iskoristit tako da žicu precvikam i spojim sa luster klemama??
 
P

Purgatory

Guest
uskoro mi dolazi ovakav traktor doma pa pošto nemam iskustva s takvim traktorima, imam pitanje..
on ima dvije brzine kardana, gdje se to mijenja? na rucki kardana ili?

i jos bih molio ak neko ima skenirani user manual da mi posalje.. hvala
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
P

Purgatory

Guest
trebam jos jednu informaciju, da li mozda znate potrosnju tog traktora?
 
P

Purgatory

Guest
evo danas dosao traktor doma ali nemam tog prekidaca za mijenjanje brzine kardana kao gore na slici..
 
P

Purgatory

Guest
na satu unutra mu pise za optimalnu potrosnju na 540 i na 1000 okr/min..
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
evo danas dosao traktor doma ali nemam tog prekidaca za mijenjanje brzine kardana kao gore na slici..

uslikaj to pa postavi sliku, pa cemo ti reci sta je.imal il nema..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
na satu unutra mu pise za optimalnu potrosnju na 540 i na 1000 okr/min..
Piše i na plotu ................ pa se jedan zaletel.
Satovi su univerzalni.
 
P

Purgatory

Guest
kaj je to stucna? za par min cu poslikati iznutra pa cu uploadati slike..
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
kaj je to stucna? za par min cu poslikati iznutra pa cu uploadati slike..

Izlaz kardanske osovine da li je od komada znaći ide u traktor ili je na kraju štucna prišarafljena na onaj dio koji ide u traktor .
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
stric moj ima 7711 i nisu mogli uključit kardan, digli su poklopac i trebalo je samo nešta zavarit jer je valjda neka polugica pukla, i kad su vratili sve nazad i počeli brat kukuruz kad ono brzina kardana 1000 okr. ponovo otvorili i vratili nazad polugu i dobili opet 540 okr, samo što to nemogu izvana napravit jer nema te ručke za prebacivanje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh