• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6340

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Malo mu stoji k'o piletu sise, al' da ih je više, ljepše bi i izgledalo. Sad sam u lovu na daljnje utege od IMT-a ili od rusa ako uskoče, pa će ovi bit za ovako ili prodaja.

Čvrsti su jer sam ih razdvojio, tako da su dolje oslonjeni na prednju vuču za prikolicu i sa šipkom sam ih navio da se upnu jedan u drugi i krajevi upinju u nosač tako da sad nema boga da otpadnu, probao sam čupati rukom, ni da mrdne.
 

Prilozi

  • 20160802_180318.jpg
    20160802_180318.jpg
    50.6 KB · Pregleda: 161

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Pazi da se ne prevariš :D: Moji su iz firme lani na 4320 izgubili one ispod kolijvke, ostao samo 1 visit.. nitko ništa čuo ni vidio, na cesti još :D:
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ovo je za prvu ruku, a u planu imam malo produžiti nosač i staviti komad flaha koji odgovara da se užljebe i gore i dolje kako treba.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,520
Re: ZETOR 6340 MAJOR

Na sameu mi isto dva s koljevke otpala nikad traga ni glasa, a na velikom nh-u barem dva puta godisnje 600-700 kila tegova preslagivam jer skliznu po nosacu. Cudljvi su.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
I ja tako mislio otpalo dva jednog našao i eto odmah ga neko pokupio lopovi gladni
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
A dobro... Valjda nece bas na cesti da ga odmah netko moze mrknit. Bumo vidli jos sta mozemo napraviti. Al eto makar ne mogu klizati lijevo desno jer im "smeta" prednja vuca od prikolice
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,334
Ja baš po tom videu nemrem neznam kaj skužiti ali možda su ti nosači kabine loši pa ona lupi na grabi u getribu, možda su ti kotači otpušteni ili same felge... probaj kotaće sklimati, možda su se matice na reduktorima popustile...
Probaj prvo nekaj od toga vidjeti.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ovo dok idem pa to što se čuje da lupne koji puta. 5. - 6. sekunda

Kad sam se vrnio kući gledao sam malo felge i čini mi se da su "labave" na onim šarafima što drže srce felge za onaj dio gdje je guma. doduše klimao sam al' ništa se ne klima, al' vidim da ima kao friško oguljene boje na nekim šarafima, prvo probam to pritegnuti pa ću vidjeti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,334
Čujem, ali mi ne pada na pamet ništ drugo sem toga kaj sam ti napisal.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Meni se je čulo neko škripanje u lijevom kotaču. Nekoliko šarafa je bilo malo otpušteno na tom istom mjestu. Treba ih malo jače dotegnuti. Namaži navoj na šarafu običnom temeljnom bojom da ne otpuste osim ako se bojiš da nebuš mogel poslje odšarafiti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
Možda bedasto pitanje: a da ti se nije otpustila neki od kotača?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Tako i meni na Fercu lupa kad prelazi po neravnom,nemam pojma kaj je,ko da se guma žmiče...
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Kotače sam probao pritegnuti na centralnim šarafima i dobri su, ali ovi vanjski su mi sumnjivi jer vidim da ima oguljenje boje kraj njih, im odprije gdje je već pohrđalo, al' ima na par šarafa s lijeve strane da je friško skinuta boja. Mora da je to u pitanju.

Danas pritegnem pa vidim rezultate jer trebam ić' oprskat sirak na jednoj bašćici.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Re: ZETOR 6340 MAJOR

Ja imam 5320 i 24 diska Olt, to je igračka za njega, uzeo bi si 28 diskova Olt, ali V model. Tvoj je 5ks jači i još prednja vuča, ali ne valja ni pretjerivati.
 
Na vrh