• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6340

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Meni radi kazaljka ali ne svjetli kad dođe do rezerve. Radilo je kad sam ga dovezao i još jedno 2 puta došla do rezerve i sad više ne svjetli. Budem izvadio mjerač sad kad je sve vani i pa budem vidio ako nešta drugo ne zeznem
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Dali ti je žarulja ispravna!? Ili možda negdje neki spoj zeza pa ti ne svijetli..
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
napisao sam prije da sam provjerio instalaciju i sijalicu. sve štima jedino je mjerač ostao
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
imaš 5 šerafa za izvrnuti i one 3 žice za otkopčati, samo moraš odšerafiti rezervar dolje jel ga nemožeš izvuč kroz onu rupu na podu
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Rezervar je vani več par dana. Danas pofarbano ono hrđavo. Izgledalo je kao malo a kad san dirnuo farbu ispod nje je hrđavo. Sve ostrugano i pofarbano. Sad je na redu mjerač da ga vidim i izolacija da se kupi i poljepi
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
H

Amortizeri promjenjeni ali mislim da nebu nekog posebnog efekta. U cjev ide 6 komada guma a u katalogu kod trgovca piše 4 kom pa sam stavio jednu staru sa svake strane i ove nove. Još to sve treba dobro pofarbati i dobro osušiti. Da je kakva grijana radiona :(party): radilo bi se svašta.

Ako može koja slika novih nosača kabine??
Koliko sam vidio na tim Zetorima ima 4 nosača,2su nazad i 2 naprijed i svi 4 su isti ili različiti ??
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Pa svaka kabina ima 4 nosača. dva napred i dva otraga :icon_scratch:
Nosači su različiti
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da različiti su al ja ne bi rekel da na pred ima dva vise je to jedna centralna cjev kroz zvono ili getribu u kojoj su dvije gume neki ljudi naguraju i cetri komada u tu cijev al Niš od toga.

Tak da kad bi gledal tlocrtno vidio bi 3 amortizera a 4 točke kopcanja.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Kod mene u te cjevi prvih amortizera kabine sa svake strane idu po 3 gume. Nemože se nagurati više guma jer ima kao graničnik u sredini cjevi, tj cjev je uža. Jedino ih nagurati silom ali to nije to. Morem slikati stare gume sutra ako ti to pomaže ?
Našao sam grešku kod mjerača goriva. Pukao je jedan limič koji daje kontakt. Novi je 200 kn pa neka stari još radi. Glavno da radi kazaljka. Jedino što su mi pukla 3 šarafiča što drže mjerač i sad neznam sa čim ih izvaditi jer su valjda 4 mm ili ču narezati nove 6 mm
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
Da različiti su al ja ne bi rekel da na pred ima dva vise je to jedna centralna cjev kroz zvono ili getribu u kojoj su dvije gume neki ljudi naguraju i cetri komada u tu cijev al Niš od toga.

Tak da kad bi gledal tlocrtno vidio bi 3 amortizera a 4 točke kopcanja.

Jel mi možeš ovo malo bolje pojasnit? :icon_scratch:
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Mtd naravno da mogu.
Na stražnjoj strani ima dva amortizera nezavisna jedan o drugom.
Na prednjoj strani je jedna cijev kroz koju ide duga puna Sipka i veze profile kabine sa jedne i druge strane samo kaj su u tu cijev ubačene tvrde gume da stanga ne dodiruje tu cijev.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Imaš petrokov u Klari i oni imaju samoljepljivi armafleks u raznim debljinama ja sam taj kupil.
Prvo ih nazovi da vidiš dal ga imaju na skladištu da se ne vozis bezveze.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Naš je šef nabavio negdje u zg, to je došlo u roli 10m2 jel smo imali neku bauštelu pa nam je ostalo taman tolko.. Mislio sam da ima u ferotermu i tog samoljepljivog, ali znam di se može možda nabaviti, ali na pp ako te zanima :)
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Budem probao negdje kupiti. Idem u ponedjeljak za Zagreb pa ako nebi ništa našao javim se. Hvala ti svejedno :(handshake):
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Imaš petrokov u Klari

Zvao ja tog Petrokova. Cjena za jedan kvadrat debljine 32mm je 495 kn ali neče prodati manje od 3 kvadrata. Taj plan otpada. Izoliračemo sa nečim drugim samo dok nađem nešta pogodno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh