• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 7011

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nlo,pa kaj ti malo ne pogledaš oko traktora,kaj ima kak kaj radi i tak.
Tu na forumu su sponjani i cilindri i amortizeri kabine,i grijanje kabine,pumpa vode,pomočni cilindar,filteri hidraulike,puž volana,ac pumpa,plovak u rezervaru,razna crijeva,prednji most,indikatori tlaka ulja i temp.antifriza...

Samo malo pratit i čitat,ako te imalo zanima,ako te ne zanima i neznaš šarafit ili nisi kreativan,zovi majstora jer buš još više razdrmal neke elemente na traktoru.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,107
Taj tvoj traktor nebi trebao imati cilindar kvacila.Trebao bi imati mehanicko kvacilo..
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
znam ja sta sve traktor ima,ali nisam radio nista na njemu,jedino ljetos sto mi je muha objasnio za onaj feder na capici, i to kroz otvor gdje se podmaziva druk lezaj,sto je mnogo teze i komplikovanije zamijeniti,nego kocioni cilindar itd...

ali ako nesto imam u planu raditi i ako se pita,neznaci automatski da neznas oko toga nista,vec jednostavno hocu da raspravim oko toga sa kolegama i svaki savjet i svako misljenje je dobro doslo,slike,i nacin kako to najbolje napravit,evo ja bi cilindre mjenjao iz nutra kabine,a sad vise mi to nema logike nit mi pada na pamet,uz pomoc kolega "lisnik" i "muha"... neko ce opet mjenjat iz nutra al to je sad licna stvar kako ko radi:icon_biggrin:

a i rijec je o modelu 7011,ima svu opremu,a sad za taj cilindar kvacila neznam dali ima?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
E tu di si skidal pločicu za štelanje capica,odma ispod nje bi trebao biti cilindar vanjski za kvačilo ako ga imaš onda imaš i unutra ispod papuče ili ti pedale.
Ako tu vani nema cilindra nema ni unutra.
Ili odi do posudice ulja za kočnice,ako ispod ima jedno crijevo nemaš cilindar kvačila.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Baš tak kak kolega Oficr veli.
Skini onaj gore lim kod mjenjača i vidi dali ima cilindar ili da ništ ne skidaš pogledaj dole dali kod tebe izgleda ovak.

Kad dojde vreme za izmjenu onda bumo vidli odakle ti bude lakše.

 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
7011 nema celinder kvačila tek 7211 a da ima več bi procurel pa bi kolega videl da je mokro :icon_thumright:
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
mislim da nema cilinder kvacila,tim bolje,manji trosak:icon_e_biggrin:

a na posudici od ulja kocnice,ima jedno crijevo,ali vidio sam da ima izlaz za dva crijeva samo je jedno zatvoreno...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Vjerujem Željkiču da je tak, njegova glavuđa je za podatke Zekana :icon_pray::icon_pray:
Onaj kojeg ja imam na slici isto nema hid. kvačilo
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Tako je nlo1 ono kaj nemaš nemože se pokvariti i utebe sigurno nije tvrd (kuplung ) vozil sem dosta 7011 traktora i kuplung više nego dobar :icon_thumright:
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
kuplung je kao u passata,7011 je jedan od traktora koji se ne prodaju,takve zetor vise ne pravi jer su jednostavno predobri,odnos tezine i snage je fenomenalan,tamam za jedno gazdinstvo koje radi sve...

a sto nema nemoze se pokvarit,tamam se kontam vidi otisli mi kocioni cilindri,sad mi jos samo fali da ima i kvacilo cilindar:icon_e_biggrin:

to je samo bezpotreban trosak,danas se sve ide da se vise ugodi a ustvari se ide da te vise sje...e...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj se dešava sa kočionim cilindrima,jel cure ili?

Mislim da si svjestan da ništa nije vječno.
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
pa desava se to,da sam prilikom prevoza kukuruza u klipu i prikolici mengele s450n morao naglo prikocit par puta pri velikom teretu... i nakon par dana su mi kocnice pocele slabije primat,i pocelo mi je curit pod papucicama kocnica,i pored svega toga,pocelo mi se naglo trosit kociono ulje,cini mi se da za dan-dva potrosi bocicu ulja....

traktor koci ali sa zaostatkom,ali trosi ulje,ne mogu svaki dan-dva dolijevat kocino ulje...
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,670
Pa popravi to več jednom pa nečeš više nadolijevat ulje. ai nije ti to tako pak preveliki trošak ipak je to ZETOR a dijelova skoro u svakoj grabi, barem kod nas
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,670
Nije više 100 metara sad je 9 kilometara a para ko u naše lijepe(to sigurno) i neovisne države.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Lako tebi kad ti 100 metara do dijelova a novaca puni đepovi !!
On (navodno) ima neprefaljenu makinu, a to je nepopravljiva kršina hihi :(angel):
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,670
On (navodno) ima neprefaljenu makinu, a to je nepopravljiva kršina hihi :(angel):
A ima on i 4911 da nebi bilo zabune i to je naj prometniji traktor na gospodarstvu a ujedno i najekonomičniji :icon_lol::(happy)::(clap):MOLIM poštovnje prema ZETORu gospon Muha.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh