• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 7011

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Evo crnca :icon_winkle:

Pa cijelo vrijeme je ovdje tema zetor 7011 i viličar naprijed i iza a ti mi stavljaš tu slike od nečega sasvim desetog...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kolega je htio samo pokazati na kaj smo mislili u obrnutom smislu sjedenja nego normalno...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@tomislav kolega @NH ti je stavio sliku da ti slikovito objasni kak izgleda kad se mozes okrenut iza i tak vozit traktor tema je Zetor 7011 al ne i viljuskar!!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
pokazuje on i dok pumpaš gume,samo ne kolki je tlak u gumama nego u rezervaru,nemreš se po tom manometru ravnat jer zrak se stalno nadomješta,tj.pumpa i nepokazuje onda točno...tak se moj brat skoro je razletel gumu na prikolici,kihavac je namješten na 4 bara i pumpal je on i sat stalno pokazival 4 bara u sistemu ,nakraju ja mjerim z manometrom na pištolju i bilo je 5.5 bara

ovo i ona provala za okretanjem kardana za 180 stupnjeva da vrti u željenu stranu, mislim da su najjače na ovom forumu šta sam pročitao hahahah :lol:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kakav sad opet kardan za 180 stupnjeva?
a kaj se tiče ovoga kaj si citiral,ja kažem kak je bilo,a sad može biti da i nevalja koji od manometara pa da ne pokazuje točno,
nečemo dalje o tome ovdje,ako baš očeš o tome,onda na pp..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Manometar je dobar, ali on nesluži za pumpanje guma, nego da pokazuje pritisak u kočionom sistemu tj zračnoj instalacij, iako zrak na njemu nesluži samo za kočenje priključnih vozila, ima i još nekih uloga... ak je sve po ps-u on mora držati oko 6 bara pritisak, od instalacije do boce, a uz njega ima i kontrolna lampica koja se pali kad taj tlak padne ispod 65% ili 4,5 bara, i općenito nesavjetuju kretanje ako je zakopčano vučno vozilo sa instalacijom kretanje dok tlak nije najmanje 4-5 bara iliti dok se kontrolka ne ugasi... Taj manometar, ili recimo onaj od temperature, to ti je ista stvar...
 
Posljednje uređivanje:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Pročitaj malo ovu temu, i predlažem da se ta tema o kardanima uvede kao obavezna forumska lektira...

http://www.poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=27401&page=3
oprosti kolega,ali ja nisam nigdje našao taj podatak da sam ja pisao nešto o kardanima u ovoj temi,pa bi te zamolio da pokažeš,citiraš tu rečenicu..

Manometar je dobar, ali on nesluži za pumpanje guma, nego da pokazuje pritisak u kočionom sistemu tj zračnoj instalaciji, ak je sve po ps-u on mora držati oko 6 bara pritisak, od instalacije do boce, a uz njega ima i kontrolna lampica koja se pali kad taj tlak padne ispod 65% ili 4,5 bara, i općenito nesavjetuju kretanje ako je zakopčano vučno vozilo sa instalacijom kretanje dok tlak nije najmanje 4-5 bara iliti dok se kontrolka ne ugasi... Taj manometar, ili recimo onaj od temperature, to ti je ista stvar...

ja nisam govoril za zetora,nego za TD i on nem anikakvu kontrolnu lampicu..
kihavac je stavljeni na 4 bara jer nema potrebe više,nevozi se prikolica sa zračnom instalacijom,a i ako bude bilo potrebno lako se navine na veči pritisak...
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
tema je zetor a ne td...a za kardane nisi ti napisao neg pametni oficir, a pitao si koja je druga biser izjava sa foruma...dobio si link pa uživaj
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
tema je zetor a ne td...a za kardane nisi ti napisao neg pametni oficir, a pitao si koja je druga biser izjava sa foruma...dobio si link pa uživaj

e tak več da :icon_keel:
znam da nije tema td,nego zetor..
da nejdemo dalje u off
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,483
Pa cijelo vrijeme je ovdje tema zetor 7011 i viličar naprijed i iza a ti mi stavljaš tu slike od nečega sasvim desetog...

sta pitas onda :icon_eyes:

Kad smo kod zraka meni je na svim traktorima na 8 bara.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kaj će ti toliko visok pritisak pa 5 bara zaustavi vlak težak 2000 tona .?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,483
Nemam pojma. Tako je na oba nova traktora bilo kad su kupljeni. Dok koci necu cackat. A i kad vucem prikolice par puta prikocim eto ti 4-5 bara. A brda koliko ti srce zeli.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kako raskočiti ako zakopča traktor prikolicu koji ima 5 bara (mislim ako je ispravna instalacija na prikolici ) jer je prefilana ?:icon_hang:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Pa naduvaće valjda i na prikolici 8 bara!? :icon_scratch:
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
jucer zamjenjeno ulje u 7011,doslo novo pakovanje (ina super 5 hd) u plavoj kanti...

u volanu mi ima lufta kako se to rjesava... jel ima kakv seraf za dotegnut?

pod luftom mislim dok traktor miruje nije ni upaljen, volan ima hoda lijevo desno,sad neznam tacno koliko cm al ima dosta...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Prvo si pogledaj sve krajmike ,,kugle i kajle na rukavcu na prednjem ljevom i ispod kabine na izlazu iz kucista volana na rukavcu,vratilu dal setaju bez pomicanja poluge luft.
 

Najnoviji postovi

Na vrh