• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 7745

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
Tebe bi bilo lako na tanki led navesti, svaku, ali baš svaku poslušaš :icon_wink::icon_wink:
ali si zato tu ti , pa nedaš da idem na tanki led. sve intervencije koje sam na traktoru radiio su bile uspješne jersi dobre savjete davao,dugo nam u zdravlju živio
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
@reeno
jesi riješio išta? I meni se čini da je ovaj semering naopako okrenut. Neko je to izgleda ranije mijenjao ali nije znao kako a nije imao forum, muhaničara i lisnika za savjetnike :icon_super:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
ali si zato tu ti , pa nedaš da idem na tanki led. sve intervencije koje sam na traktoru radiio su bile uspješne jersi dobre savjete davao,dugo nam u zdravlju živio
Da ti nemaš volje nebi od naših savjeta bilo koristi :icon_wink:
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Nesekiraj se Reeno dosad nismo nikog kako kaze kolega Muhanicar "nasukali na tanak led" i nadam se da necemo( bar necemo svjesno).
Drago mi je sto imas povjerenja u nas.Zanimljiv je ovo forum.Ljudi na forumu se uglavnom ne poznaju uzivo i nikad se nisu vidjeli ,a sticu povjerenja jedni prema drugim.
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
mjerio sam osovinu prečnik iznosi 25mm vanjsku dimenziju semeringa teško mogu izmjeriti pa ako imate upustvo za održavanje u njemu da nađete i pošaljete koje su dimenzije semeringa bilo bi mi od pomočijer još nisam skinuo ovaj stari
lisnik -i ja sam stekao takav utisak o ovom forumu jer do sada sve probleme u radu koje sam iznosio, članovi foruma su bili od pomoći, bilo je i par onim koji su pesimisti ali i oni nekad valjaju
 
Posljednje uređivanje:

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ma cupaj taj semering.Tad izmjeri vanjski fi.Kupi novi ubaci i tjeraj dalje.
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
izvadio sam ga mjere su mu 25-32-4- nisam kupio drugi,jer još nisam na šao isti ima ovakav samo deljine 7 mm pa neću taj da ugradim već ču ovo dan dva otići u drugu trgovinu i potražiti pravi, ugraditi , ulje nasuti i tjeraj
urađeno sve prema uputama , sve funkcioniše a ulje ne curi, ja inaće ne volim kad mašina rasipa ulje,
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
14 Kol 2009
Poruka
102
Deutz kad se složi on i ide .Susjed ima 7745 sa manje od 2000rh i radio je generalnu prošle godine a ima 18 rali zemlje te još imt 549.Taj zetor nemože nositi rotodrljaću 2,5 m sa paker valjkom pala mu je na cesti!I sadilica pneumatska becker sa svom opremom mu je preteška !Slagao je i hidrauliku i sad ga prodaje!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
I prodal ga bu bez problema, ali za Deutz- a se baš i nebudu trgali
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
A to je sigurno, ali nebumo o tome.
Nije mjesto, a ni vrijeme
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
kak moze biti rastelan sa toliko sati?
moj 7711 ima sad preko 6000 radnih sati ako se ne varam i nema problema, ugradili odusak desno ispod glave i od onda nema problema a rekli su da je generalka na 5000sati. traktor je 93. godiste i jos je isao bos par stotina sati tak da je sad vjerojatno blizu 7000.
jel se moze na njega nabaciti prednja vuca i kolika je to komplikacija?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Sve se može samo ak se ima mogučnost, ali u toj tvojoj ideji oko prednje vuče mislim da nema računice
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Sve se može samo ak se ima mogučnost, ali u toj tvojoj ideji oko prednje vuče mislim da nema računice

Ima računica ako nađe lošeg Kristala sa dobrom pr. vučom i puno posla :icon_kidra:
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
a cuj, da i masina legne za neko dogledno vrijeme nije skupa generalka, steta ga je mjenjati jer ne planiram siriti gospodarstvo za ovo sto radim je tamanda ima prednju vucu bio bi avion.
o kojim ciframa djelova pricamo cisto informativno? jer nisam naletio bas negdje da se prodaje neki rashodovani ili da je izgorio ili tako nesto. nije problem dovest ni iz njemacke sve dok stane u kombi :D
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
a cuj, da i masina legne za neko dogledno vrijeme nije skupa generalka, steta ga je mjenjati jer ne planiram siriti gospodarstvo za ovo sto radim je tamanda ima prednju vucu bio bi avion.
o kojim ciframa djelova pricamo cisto informativno? jer nisam naletio bas negdje da se prodaje neki rashodovani ili da je izgorio ili tako nesto. nije problem dovest ni iz njemacke sve dok stane u kombi :D

Nisi prvi koji bi ugradio pr pogon razlika velika jer traktor ima dosta snage samo je napred lagan pa voli u zrak naročito ako ima gume 28 cola . Jedan moj poznanik je u Slavoniji kupio starog Kristala i ugradil pr pogon posla puno ali je zadovoljan .
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
28 ili 30, ima one vece tockove. nisam sad blizu da pogledam. traktor je kuplje u njemackoj i uvezen 93 ovdje pa je za sjeverno trziste ako se ne varam. valjda nema puno neke razlike medu trzistima.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
28 ili 30, ima one vece tockove. nisam sad blizu da pogledam. traktor je kuplje u njemackoj i uvezen 93 ovdje pa je za sjeverno trziste ako se ne varam. valjda nema puno neke razlike medu trzistima.

Stari tip 7045 je mogao imati 28 i 30 cola gume prednje 24 mjenjao se zupčanik dok kristal je morao imat određene zadnje gume ne sječam se koje to ti velim radi pr pogona mora biti usklađen .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Bum ti jedanput spripovedal kak je jedan naš kupil kristala za jeftine pare sa neispravnim motorom :(rofl):
 

Najnoviji postovi

Na vrh