• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Za auto neznam gdje bi to mogao naći ali za traktor bi mogao potražiti u trgovini "Agromarić" u Prijedoru i Omarskoj. Ako nema možda bi se kod njih moglo naručiti... :scratch

I to vjerovatno samo za Zetora :scratch
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
au lepi cena,pa za 1000 i nesto evrica da napravis ph i crknes osmija.a za razliku kupis manji traktor.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Ne vjerujem da toliko košta, to je cjena sa kardanom, a njemu treba "samo" hidraulika :?:.

Kod nas to radi jedna firma u LENARTU-LEŠNIK.Vrlo so poznani po ralicah i posipačih peska. Imam negdje prospekt-reklamo. Radi skoro za sve traktore.

Ako imaš volje,možeš napravit i sam:supz:A znam ,da to nije lahka stvar a može se.

http://www.lesnik-slo.com/
 
Posljednje uređivanje:

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
I to vjerovatno samo za Zetora :scratch

Bitna je samo dimenzija otvora gdje se nalazi čep na bloku. A i to bi se dalo doraditi i upasovati.
Na nekim traktorima sam viđao da se takav grijač nalazi u metalnoj cijevi koja se ubaci u gumštucnu između hladnjaka i bloka motora. Ovo sam viđao na Massey Fergusonu a lako bi se moglo ugraditi i na druge traktore.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Ne vjerujem da toliko košta, to je cjena sa kardanom, a njemu treba "samo" hidraulika :?:.

Tako je i treba mi biti čvrsta ako bih kačio viličar i naprimjer zelena bala... to bi bilo najteže što bih dizao....
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Tako je i treba mi biti čvrsta ako bih kačio viličar i naprimjer zelena bala... to bi bilo najteže što bih dizao....

imaš nekad na slovenskom autonetu za 1000 eur orginal samo kaj je od linije xx40.. ali vjerujem da to sve paše, trebalo bi premjeriti raspon rupai širinu nosača
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
imaš nekad na slovenskom autonetu za 1000 eur orginal samo kaj je od linije xx40.. ali vjerujem da to sve paše, trebalo bi premjeriti raspon rupai širinu nosača

Pa i ja isto mislim da to sve paše... je proxima 90 ko fol ima nešto jači motor, malo drukčiji hidraulik i ja mislim da je to to...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Pa i ja isto mislim da to sve paše... je proxima 90 ko fol ima nešto jači motor, malo drukčiji hidraulik i ja mislim da je to to...

bitan ti je razmak , tj, kolka ti je širina haube, da ne pripasuješ ništa,a orginal ti se šerafi tamo di je onaj nosaš za utege, ima sa svake strane 4x4 šerafa, a na hidrauliku ju spajaš isto kak i crijevo od prikolice za kipu i tim ručicama barataš s njom. tak je kod mene orginal složeno.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Bitna je samo dimenzija otvora gdje se nalazi čep na bloku. A i to bi se dalo doraditi i upasovati.
Na nekim traktorima sam viđao da se takav grijač nalazi u metalnoj cijevi koja se ubaci u gumštucnu između hladnjaka i bloka motora. Ovo sam viđao na Massey Fergusonu a lako bi se moglo ugraditi i na druge traktore.

Pa vjerovatno da bi se mozda nesto moglo i prepraviti i jeste da je bitna dimnezija, ali recimo kad sam narucivao za auto trazili su broj motora i bez ikakavoga mjeranje odredili i na pakovanju grijaca je bas pisalo da je za Mercedesa
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Zanima me jel se moze posebno kupiti pomocno sjedalo i ugraditi. U pitanju je 7011.I koja je cijena
 

zetor7245

Član
Tu od
5 Ruj 2009
Poruka
174
LJudi, ko u Bosni ima najkvalitetnije ac pumpe za zetore? Zvao sam i marica i neke druge sto prodaju dijelove cijene su manje vise iste, ali ko ima najkvalitetnije. Kupio sam jednu novu i poslije jedno 200 sati mi je propisala ponovo u karter, neznam dali neko ima bas te njihove ceske originale?
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Ja sam uzeo kod Marića prije 7-8 god. i još uvijek radi. Tako da to vjerovatno zavisi od toga na šta "naletiš" a kvalitet je otprilike isti...
 

zetor7245

Član
Tu od
5 Ruj 2009
Poruka
174
Ma i ovaj sto je meni prodao nabavlja od marica, e sad ja kad sam zvao marica on mi govori, da ima nekakve poljske i ceske pumpe on tvrdi da su ove poljske bolje, ko cega sad znati.
 

Najnoviji postovi

Na vrh