• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Koja je razlika u cijeni između Češke i Poljske pumpe? Ako nije velika onda uzmi Poljsku... Mada mislim da je to sve "tu negdje" što se tiče kvalitete..:scratch
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Koja je razlika u cijeni između Češke i Poljske pumpe? Ako nije velika onda uzmi Poljsku... Mada mislim da je to sve "tu negdje" što se tiče kvalitete..:scratch

motorpalova orginal je nekih 500 kn, dok su zamjenske oko 250
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
motorpalova orginal je nekih 500 kn, dok su zamjenske oko 250

Trgoagencija KŽ zamjenska Indija 199.50 kn mijenjao sam kolegi oko 3 god do sad radi . To je ac pumpa sa 3 šarafa .:supz:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Trgoagencija KŽ zamjenska Indija 199.50 kn mijenjao sam kolegi oko 3 god do sad radi . To je ac pumpa sa 3 šarafa .:supz:

Ova moja je sa 2, cijena iz autopoljostroja.. a i dok platiš poštarinu, dođeš opet na isto ak uzimaš samo to.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ova moja je sa 2, cijena iz autopoljostroja.. a i dok platiš poštarinu, dođeš opet na isto ak uzimaš samo to.

Zamjenska na 2 vijka 209.50 kn neki kažu da su Poljske no ipak su Indijske pokazale su se dobre koliko sam ćuo ja isto na 6945 imam Indijsku zadovoljan sam .:supz:
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
kako kod zetora ide broj okretaja prikljucnog vratila, nesto preko mjenjaca, zna li neko prijenosne odnose, koji izbor brzina, koji je mx....
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
kako kod zetora ide broj okretaja prikljucnog vratila, nesto preko mjenjaca, zna li neko prijenosne odnose, koji izbor brzina, koji je mx....

Imam na 77-ici tabelu naprijed na šajbi samo moram prepisati podatke. Mislim da je prenosni odnos isti kod svih Zetora, to bi trebao biti neki standard. Ili možda zavisi od dimenzija guma, ...neznam!? :scratch :confused:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nema veze sa gumama ide preko zupčanika od brzina i koristiš vučnu lamelu .
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Evo brojevi obrtaja priključnog vratila pri maksimalnom broju obrtaja motora: 2450 o/min.

Obrtaji priključnog vratila:
I.........422,7....o/min.
II .......550,1....o/min.
III......766,6....o/min.
IV....1091,2....o/min.
V.....1496,7....o/min.
R........566,3....o/min.

Imaju navedene i brzine u km/h, al mi se to nije dalo prepisivati. Ako možda trebaju i brzine, njih ću onda sutra prepisati.
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
eto,nakon kaj smo vec odustali od kupovine za ovu godinu,ipak je pod bor stigao 6340 Major.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
gogo čestitam na kupovini i nek te dugo i dobro služi :drinkers: :partyman: :partyman:
Ne zaboravi staviti slike!!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
hvala,momci! ovaj put nisam htio nista govoriti da ne ispadne kao sa onim 7341... al sad je ovaj doma,pa sam se morao pohvaliti. slike ce biti danas ili sutra,samo se nadam da necu nista zeznuti kod postavljanj,nisam to jikad radio.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Odlično izgleda, sviđa mi se!!
Samo nemoj biti toliko skroman, daj stavi još koju sliku! :prayer:

Šta je sa drugim retrovizorom?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
sutra cu ga uslikat jos izvana i iznutra.imam retrovizor,ali nema stakla u njemu,pa sam sklopio onaj okvir dok se to ne rijesi. (novi retrovizor je kod hubzina 150 kn).
 

Najnoviji postovi

Na vrh