• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Neznam kako se ovdje kreće cijena retrovizora? :scratch Tih 150 kuna nije baš jeftino, to je 39 KM al nije ni nešto preskupo! Kad si uzeo traktor valjda je nešto ostalo još i za retrovizor!? :mrgreen:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,625
sutra cu ga uslikat jos izvana i iznutra.imam retrovizor,ali nema stakla u njemu,pa sam sklopio onaj okvir dok se to ne rijesi. (novi retrovizor je kod hubzina 150 kn).
Čini mi se samo ogledalo oko 50 kn
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
samo ogledala tad nije bilo za kupit,pa ga nismo onda ni uzeli,al rijesit ce se i to. bilo je kod njega jos nekih izdataka-novi auspuh,ulje motora,ulje hidraulike,par gumica,jedan tepih... zatim temeljito ciscenje,poliranje... traktor nije puno radio,nisu bili teski poslovi,ali u tih 8 godina nije valjda ni jednom bio ociscen kako spada. za sad ide ko zmaj,budemo vidjeli na proljece kak se bude ponasao pod rotobranom...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
poliranje kazes.. ajde, nisam jedini :mrgreen:
imas li slike prije/poslije sredjivanja?
kakvu imas rd za njega? mora on to vrtit, samo bez forsiranja..
cestitam na kupovini ;)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
poliranje kazes.. ajde, nisam jedini :mrgreen:
imas li slike prije/poslije sredjivanja?
kakvu imas rd za njega? mora on to vrtit, samo bez forsiranja..
cestitam na kupovini ;)

nemam slike od prije. nismo bog zna sto s tim dobili,osim malo sjaja,ali je prijatelj bio uporan. meni je bilo samo bitno kod kupnje da nije udaren,jako izgreban,da je unutrasnjost sacuvana,a kod njega je to tako. s obzirom na to da je radio u vocnjaku,traktor je maksimalno sacuvan.
rd nemam,ali ce do sjetve biti kupljena. nesto novo od 2.30 ili 2.50 metara s pakir valjkom.zemlje imam svakakve,od betonsko tvrde do cistog pijeska,ali kako kazes ne planiram ga forsirati. radije radit pola sata dulje nego ga mucit. njegovih 70ks bi moralo to tjerati.
 
T

tuaregr10

Guest
evo ga. 2004.g,2280 rs.

Pozdrav gogo1990 :arrow:
Čestitke na kupnji traktora i neka te dugo i dobro služi :finga:. Zekan lijepo izgleda, pravi stroj, samo napravi taj retrovizor, pali ga i uživaj :rolleyess:!!!!!!!!!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Pozdrav gogo1990 :arrow:
Čestitke na kupnji traktora i neka te dugo i dobro služi :finga:. Zekan lijepo izgleda, pravi stroj, samo napravi taj retrovizor, pali ga i uživaj :rolleyess:!!!!!!!!!

hahaha,pa jeste svi zapeli za taj retrovizor! evo samo zbog vas,jos ovaj tjedan se to bude rijesilo! :) hvala za dobre zelje!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Čuj ak ti je nosač ispravan uzmeš bilo kakav retrovizor, imaš ih već od 30-tak kuna svakakvih veličina.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
nosac je dobar,sutra cu staviti retrovizor. dal mozda netko zna ima li u tom zetoru sve potrebne zice za radio ili treba provuci kompletno sve do gore? i dal je lakse skinuti krov pa staviti radio ili maknuti onu kutiju u kabini di radio dođe?
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
lakše je spustiti kutiju. Neznam kako je kod tebe tačno izvedeno ali kod mene na 77-ici je drže dva vijka i onda se samo otvori prema dolje. Ništa ne treba skidati. Pogledaj kako je kod tebe to riješeno, vjerovatno je isto tako ili na neki sličan način. U toj kutiji već imaš otvor za radio samo je prekriven tapacirungom. A žice... gore već imaš izvučen stalni + vod za unutrašnje svjetlo, ventilatore, brisač, naravno radi samo kad daš kontakt i može ti poslužiti i za radio. Za ožičenje zvučnika ćeš se sam morati pobrinuti. :)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ovdje je kutija na 4 vijka pa ne znam kak bi to izgledalo kad se otsarafi,najvjerojatnije bi ostala visjeti na zicama,pa se bojim da se to ne potrga. na mom 5011 s orasje kabinom samo se skine krov i imas lijep pristup do grijanja i radija. na 6340 nisam uopce vidio vijke koji drze krov,ni ne znam kak bi ga skinuo,da li bi siber smetao...
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Polako odvrni ta četiri vijka a neko nek ti pomogne i pridrži tu kutiju. Mada mislim da je to ipak nekako riješeno i da nemože samo tek tako spasti kad odvrneš vijke. A 100% sam siguran da nije predviđeno da se prilazi sa krova, jednostavno nema logike da skidaš krov za neku popravku unutar te kutije :confused:
 

Najnoviji postovi

Na vrh