• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
dobar je traktor,pogotovo mi se sviđa kabina! mislim da su gume 30-tke.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
E ovo mi je lijepi traktor sve mi se svida Kad bi imo pare odmah bi ga kupio sugurno bi se jako dobro slozili i dobro radili kad smo isto godiste:(rofl)::(rofl):
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
E ovo mi je lijepi traktor sve mi se svida Kad bi imo pare odmah bi ga kupio sugurno bi se jako dobro slozili i dobro radili kad smo isto godiste:(rofl)::(rofl):

Traktor ima 30-ke gume i jako dobro je ocuvan..nosac utovarivaca ide uz traktor, a ruka je ostala u Norveskoj.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Zašto nisi uvezo i utovarivač skupa s traktorom??' To bi tu otišlo ko med!!
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Zašto nisi uvezo i utovarivač skupa s traktorom??' To bi tu otišlo ko med!!

slabo se trazi, a i cjena atomatski traktoru ide na gore, sto je na ovakvoj situaciji tesko izvuci. mada i u transportu zauzima prostora .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ko zna kaj bu Norvežanin sa utovarivačem bez nosača?
Možda bu drugog delal :icon_scratch:

Inače traktorček je na oko ko bombonček
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Onda je potpuna glupost što si dovezo traktor s nosačima, bolje da se to skinulo tamo i onda se lako da pripasati utovarivač na neki drugi traktor tamo! Ovako utovarivač bez originalnih nosača je bezveze imat!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Neznam Šanan jel si ti kad probal taj nosač skidati dole, a nedaj bože ga metati?
Nije to baš 4 bolcna zvaditi ..........
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Neznam Šanan jel si ti kad probal taj nosač skidati dole, a nedaj bože ga metati?
Nije to baš 4 bolcna zvaditi ..........

Montiral sam osobno na Zetora 7340 novi Trac-Lift 220, dva servisera, kolega i ja i telili smo se:(whew):, al smo ga zmontirali. Sve je na šerafe i svaki nosač je zaseban + hidraulika + jojstick sajle, sve znam kolega :)
Tako da sve se da skinuti ako se želi. Uostalom, prodavač ako je več znal da traktor ide bez utovarivača trebal ga je pripremiti i poskidati nosače dolje. Ja u protivnom traktor s nosačima, a bez utovarivača nebi uzel ni pod razno, il ide skupa ili nejde uopče.
 

kordunaš

Član
Tu od
30 Ruj 2011
Poruka
95
Bolje je skinut nosač utovarača kad se traktor prodaje , neki kupci kad vide utovarač na traktoru biježe kao od poskoka zmije , boje se da je traktor puno uništen na prednjem trapu, druga stvar opterećuje bezveze traktor više se ljulja , ja sam vozio u transportu 5245 sa nosačem i pločom ispred za prednju ralicu orginal češku , traktor se ljuljao kao da vozim kombinirku ...
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Bolje je skinut nosač utovarača kad se traktor prodaje , neki kupci kad vide utovarač na traktoru biježe kao od poskoka zmije , boje se da je traktor puno uništen na prednjem trapu, druga stvar opterećuje bezveze traktor više se ljulja , ja sam vozio u transportu 5245 sa nosačem i pločom ispred za prednju ralicu orginal češku , traktor se ljuljao kao da vozim kombinirku ...

jedno je vuca od 5245 , a drugo od 7245, veca je vuca kod 72 i dosta bolje podnosi, i dosta veze ima posao koji obavlja masina, a ocit primjer je ovaj traktor kod mene koji je nosio utovarivac a ima trap dobar a i spera mu funkcionise extra.


evo slika traktora ovog sa utovarivacem..

644296_121061018076001_1091911584_n.jpg
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Montiral sam osobno na Zetora 7340 novi Trac-Lift 220, dva servisera, kolega i ja i telili smo se:(whew):, al smo ga zmontirali. Sve je na šerafe i svaki nosač je zaseban + hidraulika + jojstick sajle, sve znam kolega :)
Tako da sve se da skinuti ako se želi. Uostalom, prodavač ako je več znal da traktor ide bez utovarivača trebal ga je pripremiti i poskidati nosače dolje. Ja u protivnom traktor s nosačima, a bez utovarivača nebi uzel ni pod razno, il ide skupa ili nejde uopče.

Utovarivac je prodan a ostao je nosac, sto meni ne smeta, ako musterija zahtijeva da skinem ja cu skinut. nosac je orginalan..

857790_121946417987461_855207552_o.jpg


419331_121946034654166_1246942626_n.jpg


13188_121945231320913_552200659_n.jpg
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Ja se lično ne bih bunio zbog nosača, on izuzetno ojačava traktor pošto veže zadnji dio (kućište diferencijala), preko motora, sve do nosača prednje vuče. DOdje mu kao da ima zaseban ram kao što imaju stariji američki traktori.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Jedino je nosac problem kad treba da se radi sta na motoru.Smeta puno.Pogotovo kad treba traktor na pola.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ja se lično ne bih bunio zbog nosača, on izuzetno ojačava traktor pošto veže zadnji dio (kućište diferencijala), preko motora, sve do nosača prednje vuče. DOdje mu kao da ima zaseban ram kao što imaju stariji američki traktori.

Jedino je nosac problem kad treba da se radi sta na motoru.Smeta puno.Pogotovo kad treba traktor na pola.
Baš sam to htel napisati.
Meni je dovoljno da ga vidim, a kamoli da moram filtera bilo kojeg mjenjati i li nedaj bože napol :(sweat): :(whew):
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Nije loš ovaj zekan, rijetko gdje se može naći u ovakvom stanju!
koliko sati ima? ako je taj podatak uopće dostupan??

po meni definitivno bezveze kaj su nosači gore a utovarivača nema...glupost totalnaaa!
ili mi daj komplet traktor, nosači i utovarivač ili mi daj čisti traktor i gotovo!
za kaj budu ti nosači služili sada?? za ukras??ili kak je neko opisal kao "povez" na traktoru??? a to znači da se bez toga 7-ojka oće raskopčati??? dajte ljudi...razuma malo!
jedino da se nabavi natrag oriđđi utovarivač pa da se montira gore (ali pretpostavljam da je to teško izvedivo, iako nije nemoguće)

inače, MUHANIČAR me je preduhitril...milina je kad trebaš nekaj šarafiti a nosači su gore....uffffff...sve je dostupno u vražju mater! ne daj Bože da moraš kalati traktor, dvojica pol dana rastavljaju te nosače...

da kupim traktor s nosačima a bez utovarivača, MOMENANTALNO bi ih skinul dole...
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Nije loš ovaj zekan, rijetko gdje se može naći u ovakvom stanju!
koliko sati ima? ako je taj podatak uopće dostupan??

po meni definitivno bezveze kaj su nosači gore a utovarivača nema...glupost totalnaaa!
ili mi daj komplet traktor, nosači i utovarivač ili mi daj čisti traktor i gotovo!
za kaj budu ti nosači služili sada?? za ukras??ili kak je neko opisal kao "povez" na traktoru??? a to znači da se bez toga 7-ojka oće raskopčati??? dajte ljudi...razuma malo!
jedino da se nabavi natrag oriđđi utovarivač pa da se montira gore (ali pretpostavljam da je to teško izvedivo, iako nije nemoguće)

inače, MUHANIČAR me je preduhitril...milina je kad trebaš nekaj šarafiti a nosači su gore....uffffff...sve je dostupno u vražju mater! ne daj Bože da moraš kalati traktor, dvojica pol dana rastavljaju te nosače...

da kupim traktor s nosačima a bez utovarivača, MOMENANTALNO bi ih skinul dole...

Ma drži svaka riječ koju si napisao. Meni vidi se problem ne samo oko popravljanja,več oko rednog održavanja i čiščenja.

Imao sam jednog soradnika,koji imao je 577ico više godina i kupio ju je sa isto samim nosačem bez dizača i nije ga skidao jer imao ga je za uteg:eek::

I Basic ima pravo:ako ko želi ----mogu ga skinit.

A istina je i kao je niki tip kazao,da utovarivač uništuje nešto na predni vuči i to je veliki konusni ležajevi na doljni strani okretajoče se glave pogona. Tako su stradali i kod mog zekana i štore 404 kod unaca. Moj zekan,kad sam ga kupio skinuo i prodao sam utovarivač sa nosačom jer mi nije trebao. Slažem se tako sa ljudima-utovarivač zna uništavati traktor. Pored ležajeva ponekad strada i lamela kvačila kod malenih(lošijih)traktora kao je štore jer mu je prebrzi hod nazad i kad kotači upadaju u mehko zemlju...........lupa lamelo:(Kad sam tako vozio,samo sam sklapao okice.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Taj ionak ako je gural sa tim utovarivačom treba veču lamelu jer ovak
1347536052.gif
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Taj ionak ako je gural sa tim utovarivačom treba veču lamelu jer ovak
1347536052.gif

Ojla MUHANIČAR šta pričaš?Dali ima za ove zetore serije 45 više modela kvačila?Za težke i lake radove?I da te pitam-nisu kvačila kod 52 i 72 jedo te ista?
LP
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
U orginalu je gore vučna lamela 280, a ako se gore nadogradi utovarivač potrebno je ugraditi 310.
Keramiku nikom nebi preporučil.
 

Najnoviji postovi

Na vrh