• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Nije bit u skupljanju kardana vec u odlivku mjenjaca .Ako se dobro sjecam smeta vilici zgloba da se svuce sa kronera.Neznam zasto te muce napred brezoni.Kad odvrnes matice ili ako krenu komplet brewzoni kardan povuces prema natrag i skines.Moze se skupiti da ga skines sa brezona.Jedino moras odvrtati postepeno jedan po jedan.Smeta kuciste da odvrnes svaki posebno.Znaci nije bitno da li idu same matice ili komplet brezoni.


Uploaded with ImageShack.us
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
E za to nisam ni ja siguran.
Svaki put kad su se semerinzi mjenjali je kutija išla dole jer su cureli O-rinzi na osovini vilice za uključivanje prednje vuče.
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Sad shvatam što se tiče brezona, mislio sam da navoj ide kroz obje polovine na spojnici pa sam se pitao kako to odviti. Jasno mi je da se samo odviju navrtke i to je to, u polovini spojnice koja je na prednjem diferencijalu su rupe bez navoja.

Vidi sad novi problem, samo mi je još i to falilo da moram sve da skidam dole.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
E za to nisam ni ja siguran.
Svaki put kad su se semerinzi mjenjali je kutija išla dole jer su cureli O-rinzi na osovini vilice za uključivanje prednje vuče.

Ja sam imao jedan slucaj kad je sve bilo ok sem semeringa.Pokusao svuci zglob i nije islo.Fali dlaka ali neide van zbog odlivka mjenjaca.Zato znam da to nemoze van dok se uklopnica komplet ne skine.

Sad shvatam što se tiče brezona, mislio sam da navoj ide kroz obje polovine na spojnici pa sam se pitao kako to odviti. Jasno mi je da se samo odviju navrtke i to je to, u polovini spojnice koja je na prednjem diferencijalu su rupe bez navoja.

Tacno tako.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
N O V O !! 5011 S 1983..

dscf0033ux.jpg


dscf0047q.jpg
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Mozda znaci Special, jer je duplak i nema ih mnogo..

posto postoji 7745 special
7745 Jubille..:p:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ljepi je samo deblji auspuh i imas pravi zvuk i izgled.
Mislim da je to nadogradnja da to nije njegovo orginal prednja vuca. Koda je od storea.
Al je lepo uklopljena.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Ljepi je samo deblji auspuh i imas pravi zvuk i izgled.
Mislim da je to nadogradnja da to nije njegovo orginal prednja vuca. Koda je od storea.
Al je lepo uklopljena.

Orginalna prva vuca i nije nista nadograđivano, nije mi prvi ovakav ..:icon_super:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma da kaj je onda za drugo trziste? Ovakvih jos nisam videl.
Ova stanga od volana je tanka ko na obicnima inace s prvom vucom imaju deblji krjnik i stangu.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Ma da kaj je onda za drugo trziste? Ovakvih jos nisam videl.
Ova stanga od volana je tanka ko na obicnima inace s prvom vucom imaju deblji krjnik i stangu.

To ti je tako pajdo sve je njegovo orginalno i najbolje mu pase..sve radi super..:(handshake):
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
kod nas u BIH moze uzeti nesto manje od 7500 €, ja ih tako prodajem..

Zanimljivo niko bar u Bosni negleda posto je nesto kupio +zarada.Svi gledaju cijenu na trzistu.To je znak da mi u Bosni super ,super zivimo a kukamo na sve strane.
 

Najnoviji postovi

Na vrh