• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

B

Burza

Guest
Vece jel se pod oralo sve.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
T

tuaregr10

Guest
N O V O !! 5011 S 1983..

Pozdrav basic :icon_e_wink:
Čestitam na kupnji :icon_super:. Traktor izgleda jako lijepo i očuvano :tractor:. Ovo mi je prvi put da vidim Zetora 5011 sa prednjom vučom, znao sam da postoji, ali ga niam vidio :icon_eyes:.
 
T

tuaregr10

Guest
Evo mog Zetora 5320, sad puni 13-tu godinu i na njemu je promjenjena samo jedna prednja guma, akumlatora i cilindar kvačila koji je na početku odmah procurio, sve ostalo na njemu je orginal..:)

Pozdrav MrSima14 :icon_arrow:
Vaš traktor je u odličnom stanju, super izgleda, pravi je stroj, svaka čast :icon_super:. Eeeeee, da je i meni jedan takav :mur:!!!!!!!!!!!!!
 
T

tuaregr10

Guest
moj zetor inace kupik kod basica prije izvrsnog vremena

Pozdrav bajo :icon_neutral:
Dobar je ovaj vaš Zekan, a i mora biti kad je kupljen od basica :icon_super:. Lijepo mu pašu ove široke gume :eek::.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kakvu to laganu prednju vucu ima 3511s kak se je pokazala? Jel ima problema?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
@oficir: Mislim da je dobra ne znam to je od jednog čovjeka koji je bio kod mene.

@bole:pa ne znam vidiš da je S pa neki Special je valjda ili je kriva naljepnica.... Ali mislim da je ovo drugo.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
@oficir: Mislim da je dobra ne znam to je od jednog čovjeka koji je bio kod mene.

@bole:pa ne znam vidiš da je S pa neki Special je valjda ili je kriva naljepnica.... Ali mislim da je ovo drugo.

Pa veli basic da su orginal i da su tada imali takve oznake.
Ni mei nije jasno al valda je za neko drugo trziste!
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
to je 3545. mozda je pogresna nalepnica ili promenuta hauba od 3511 posto su iste. moze li mi neko reci mane koje se pojavljuju kod 3511 ili 2511. imam povoljno oba zetora za kupit ali me interesuje sem motora sta im moze cesce otkazivati . posto su ovi prilicno zapusteni kao traktori . pre bih uzeo 2511 jer nemam potrebe za jacim traktorom
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
nije tu nitko ništa mjenjal nit haube nit naljepnice isto tako ko ni na basicovom 5011 a ima duplu vuču to je takav model 3511s
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
nemogu da ti prebacim slike 3511s da vidis. nisu isti format pa nece primiti. samo zadnja vuca je u pitanju ali ti sa imaju neke modifikacije sa gumama i jos necim za cini mi se holandska trzista koliko sam cuo. razlika oznake 11 i 45 jeste u tome dal je samo zadnji pogon ili ima i prednji.a nalepnica nije merodavna. da je nov pa da se kaze ali polovan i star 30 god a da nije menjana ili farban tesko. ova slika ti je inace skinuta sa googla. ko neveruje nek ukuca 3511s na googlu i pogleda slike. videce sa desne srane u drugom trecem redu. mnogi stavljaju slike ali pogresne
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
nemogu da ti prebacim slike 3511s da vidis. nisu isti format pa nece primiti. samo zadnja vuca je u pitanju ali ti sa imaju neke modifikacije sa gumama i jos necim za cini mi se holandska trzista koliko sam cuo. razlika oznake 11 i 45 jeste u tome dal je samo zadnji pogon ili ima i prednji.a nalepnica nije merodavna. da je nov pa da se kaze ali polovan i star 30 god a da nije menjana ili farban tesko


3511 I 3511S je velika razlika 3511 i 2511 je samo razlika u briju celindera 2,3 . 3511s ima drugačiju getribu kočnice hidraulik može bez kardana kod starih Zetora 11 znaći da nema a 45 da ima prednju vuču . 3511s je serija prije 4711 potpuno isti koji se radio za Njemačko tržište i iz Njemačke su dolazili u Bosanski Novi a dalje ih drug Kobatlija prodavao po EX Jugi .:(y):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
cuo sam za te sa oznakom da imaju modifikacija nisam znao sve u cemu . ali sto alenvw tvrdi da je ovo 3511 s i da ima prednju vucu znaci da nije u pravu. a zeljko kz ti rece da je znaci 3511 i 2511 isto fakticki sve sem razlike u motoru. sta njima najcesce strada . imam dva u ponudi ali su dosta dugo stajali. motor me neinteresuje neznam sta jos moze zakazati od stajanja .svi ih hvale po robusnosti i dugotrajnosti .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Skoro ništa ne strada imao sam sve te traktore mala potršnja super pale jeftini djelovi najskuplji popravak PVP znači ako je pumpa loša tj, regulator pumpe to je najskuplje getrba ne ode nikad ako ima ulja ista ti je kao na velikom ursusu po jačini a puno bolja po kvaliteti mana što kardan nemože radit bez hidraulika .
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
a hidraulik ,kakvi su na pumpi i jesu im isti sistemi ko na ursuzu. malo ja zemlje imam tako da mi netreba veci ni bolji, samo da nemolim vise nikog kad mi ustreba.izleteli su mi u ponudi i 3511 i 2511 po 900 eur vidi se da su stajali gume lose instalacija isto,haube izlupane .sve to ja odradim sem sto moram gume kupiti ili neki deo
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
a hidraulik ,kakvi su na pumpi i jesu im isti sistemi ko na ursuzu. malo ja zemlje imam tako da mi netreba veci ni bolji, samo da nemolim vise nikog kad mi ustreba.izleteli su mi u ponudi i 3511 i 2511 po 900 eur vidi se da su stajali gume lose instalacija isto,haube izlupane .sve to ja odradim sem sto moram gume kupiti ili neki deo

Kod mene 3511s od 75 godine još ima istu pumpu od hidraulike 3 puta mijenjane manžete u cilinderu jedanput gumice u rasporedniku hidraulik nosi viličar roto kosu i ne pušta kad je ugašen traktor je redovito registriran nema šanse da ga prodam . 2511 mi bio slab a 3511 bio zajednički pa ga prodali . Neznam kako cjene kod vas po meni to nije puno .
 

Najnoviji postovi

Na vrh