• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
bild0166i.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
bild0168r.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
ja imam ovog 3511s uzeo ga od prvog vlasnika,maska nije fabricka da te nebuni to sam ja po mojoj zelji pravio. odlican traktor,kad budes kupovo probaj menjac u svim brzinama ako imas negde i uzbrdo, i proveri dal se stresa u nekoj brzinii dal ima nekih zvukova u menjacu,ja sam mog zezno cimo neki valjak pa sam zezno iglicasti lezaj u menjacu. inace mali potrosac izađe svud,i obrati paznju dal prima gas brzo dal reze bas da nije mrtav.

a ovo je 3545 sa prednjom vucom
zetor3545.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

ako vec mozes da biras uzmi 3511 jaci lepsi zvuk, hidraulik radi i bez kardana,ne ko na ursusu samo uz kardan.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ako su za iste pare radije uzmi 35-taka jer 25-tak u petoj čuje brdo prije nego ga ti vidiš, jedino kaj manje troši.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako su za iste pare radije uzmi 35-taka jer 25-tak u petoj čuje brdo prije nego ga ti vidiš, jedino kaj manje troši.

Točno tak pa on ima samo 22 ks po katalogu iz 1972 god :cool2:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ovo sam slucajno naleteo na ova dva zetora. inace ih nema ispod 2000eur u iole stanju. ovaj je svercer to znam ,nalazi te traktore od starijih koji nemogu raditi pa stoje ko zna odkad. na 2511 imaju nove gume ali su ispustile i od stajanja na tom delu ispucale da su bajloci sa vijcima stavljeni.onda znam da je stajao bar 4-5 god sigurno. od sunca se ispostile . to je bilo bas po onom snegu i mrazevima pa mi se nije mililo paliti ih jer ni akumulator nemaju. otprilike ce jedan od njih dva biti izbor. izmakao mi je vladimirac u susednom selu u ekstra stanju za 900 eur.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ovaj tvoj 3511 je u super stanju vidi se da pazis!
Ps.ja imam isti ovakav rasipac gnojiva i malo mi se zdosel i cjeli je raskopan i posmirglan i sad cekam dan bez kise da ga prespricam ide u zeleno.ispricavam se kaj sam skrenul s teme.:(rofl):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Ako su za iste pare radije uzmi 35-taka jer 25-tak u petoj čuje brdo prije nego ga ti vidiš, jedino kaj manje troši.
nema brda ovde ni da ga oslusne. jedino ako ga ja ukopam do diferencijala hehehee onda ce videti i nebo. sala na stranu.nema on kod mene raditi vise od 100rs godisnje mah.jednobrazdac 16 coli spreman i sredjujem prikolicu od 3t dvoosovinku trenutno. za 1,5 ha zemlje i dovucem drva za ogrev a sa glavnog puta pravo u sumu.to mu je najteze sto ce raditi
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Ja imam 3511 i stao mi je sat ali mislim da ima više od 10000 radnih sati. Uglavnom on ti je mali potrošač, rezervar oko 40l i dobar je za sve manje poslove. Hidraulika je dobra i digne otprilike zelenu balu, ali da nije premokra znači nekih 600, 700 kg. Kod mene kosi, grabi, bere kukuruz u ravnici, a gdje je brdo tu tornada 40 kapčim za Zetora 6245. Prije je vukao i kockastu balirku dok nije došao veći traktor. Nekad i preveze neku prikolicu kad treba i tako. A bude tu i kvarova, ali još se uvijek mogu naći djelovi jer za Zetora je lako naći djelove.

Inače ja sam razmišljao prije o kupnji jednog 2511. Pogledao sam jedno 3 i cijena im je bila tu oko 2000+ eura. Namjena bi mu bila isto lakši poslovi i mislio sam staviti kosu na njega i neskidati je. Ali svi su bili u nekom lošem stanju, prestari, jedan nije bio paljen godinu dana tako da sam odustao od kupnje, a za par godina sam uzeo proximu.

Taj 35-tak je mali potrošač, vrlo je okretan jedino što je malo spor na kardanu ali veći gas i ide to. Moja je preporuka 3511 jer je dosta jači, a cijene su tu negdje.

@ vica: Mislim da je baš za tebe onda 3511 odgovarajući. Još ako si u ravnici onda mu neće biti teško.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Ova vuča nije original na 3511s....vuća je od 3545, a ostatak(zadnji blatobrani, i alu karter) su 3511S...3511S ima klip 100mm, a 3511, 95mm...doduše, niti naljepnica nije original??
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ispricavam se mucim se s postavljanjem slika i krivu sam stjvil!:(envy):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
najverovatnije ce to biti izbor.nisu oni nijedan veliki potrosac samo mi je 3511 dosta zapusteniji. ali videcemo dok skupim novaca i odem probati. bitnije mi je sve ostalo od motora .njega uradim a sklopovi bagatela. svidja mi se njihov grip .jednostavno uskladjen motor sa prenosom i tezinom.
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
vica ja sam mog uzo u sasincima u tvom komsiluku, i preko mitrovice do mene 150km,gas na patos i doteramo kuci peske. jedino je malo spori od ferdze usput al imato sve svoje.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
i ovi zetori su 100km od mene.znam za sasince prolazim cesto kraj njih ali u njima nisam bio. ovima su gume ocajne neznam dal bi se usudio da poteram sa takvim. njima pogonske su iste od ferge cini mi se 11,2 -28..a prednje 6,00-16
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma isprobaval sam stavit slike i nije mi islo.
Daj mi reci natkoji si nacin stavil ovak vidljivu na forum,jel previse piksela?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Bum ti to na pp pojasnil kak ja delam, jer kad sam ja pital niko od modova, a ni članova mi nije htel reči pa jedino Puknuti. On je bil legenda i doktor za te stvari :icon_pray:
 

Najnoviji postovi

Na vrh