• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Major 80
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=u1BGgpQ8Vp8[/YT]

dobar major,neki dan sam ga malo probavo,sve je dobro samo mi se malo nesvidja zavrsni radovi u kabini,malo je nekvalitetno uradjeno,sve je tvrda plastika,ja mislim posle prvog tanjiranja s njim da bi se to sve rasklimalo
al mu je cijena bas povoljna
kod nas je cijena sa povratom cini mi se 38000KM
 
Posljednje uređivanje:

sale_h

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
62
Ja imam zetora 5911 skoro kupio prije 20-tak dana i ono dugme na bos pumpi se nevraca nikako a pali normalno sta je tu problem. Nisam ga puno ni vozao kako sam kupio a to dugme je dosli pritisnuto.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
dobar major,neki dan sam ga malo probavo,sve je dobro samo mi se malo nesvidja zavrsni radovi u kabini,malo je nekvalitetno uradjeno,sve je tvrda plastika,ja mislim posle prvog tanjiranja s njim da bi se to sve rasklimalo
al mu je cijena bas povoljna
kod nas je cijena sa povratom cini mi se 28000KM

pa kod vas jeftini bome
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
ne znam di da ovo pitanje svrstam, al valda je ovo dobro mjesto....
dakle kolko se vrti pumpa volana na bilo kojem zetoru?

pumpa od volana je ona kod kompresora, a ona bi se trebala po nekoj logici vrtiti koliko i boš pumpa, a to znači 2 puta sporije od radilice. znači kad motor ima 2000 okr. pumpa volana, kompresor i boš pumpa imaju 1000 okr, jer su na istom zupčaniku.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ja imam zetora 5911 skoro kupio prije 20-tak dana i ono dugme na bos pumpi se nevraca nikako a pali normalno sta je tu problem. Nisam ga puno ni vozao kako sam kupio a to dugme je dosli pritisnuto.

Nekaj se otkopčalo u regulatoru.
Bitno da vrača letvu jer bi inače otišel u iber turažu.
Do zime buš rešil
 

sale_h

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
62
Nekaj se otkopčalo u regulatoru.
Bitno da vrača letvu jer bi inače otišel u iber turažu.
Do zime buš rešil
a gdje je taj regulator i koliko bi to kostalo?
znaci to dugme je ostalo pritisnuto nece da iskoci i ja tako sad mogu voziti jeli to opasno
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
evo malo zetora kaj sam slagal,lakiral haubu,kotace i poklopac alternatora,menjal semeringe na reduktorima,prvom mostu,prvim reduktorima,radi se o 4340 :)
sam1764g.jpg

sam1763z.jpg

sam1762x.jpg

sam1761.jpg

sam1760p.jpg
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
evo malo zetora kaj sam slagal,lakiral haubu,kotace i poklopac alternatora,menjal semeringe na reduktorima,prvom mostu,prvim reduktorima,radi se o 4340 :)
sam1764g.jpg

sam1763z.jpg

sam1762x.jpg

sam1761.jpg

sam1760p.jpg

al si piktrake potrosil opet si uspel zasrat gume pa to samo jedan red pik trake ostalo lepi novine ubuduce....inace dobar traktorcic,...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
dobar posao,ficona? jel to tvoj zetor? ako jest,jesu li mozda utezi na prodaju?
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
borna to jemput po blatu prejdes i otide ta magla s gumi dole tak da...gogo to je od jednog covjeka traktor i ne prodaje utege :)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
borna to jemput po blatu prejdes i otide ta magla s gumi dole tak da...gogo to je od jednog covjeka traktor i ne prodaje utege :)

ne bi ih ni ja prodal na njegovom mjestu,al moral sam pitati...:icon_winkle:
koliko zekan ima rs?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ma utegi mu stoje ko rođeni,tak nekaj si obavezno moram i ja nabavit! nisam znal da pašu od torpeda,budem probal nekaj skemijati.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ne bih ti znal od cega su. nasel sam ih na otpadu u Cubincu,za 1400kn. sve skupa me s montazom i demontazom guma,busenjem novih srednika i rupa za sarafe i bojanjem doslo 2300kn. u gumiimpexu su za jednu bkt gumu tih dimenzija rekli 2600kn,tak da sam dosta povoljno presel. ove gore su stomil,iz 2001. godine,6 platni,skoro ko nove. nisu bog zna kaj kvalitetne,al isle budu par godina.

edit

@marijan-trebaju mi za sadilicu za krumpir,sadilicu za flance,sijacicu za luk,za kombajn za krumpir,spricu,kultivatore,pa kad rastezem rolomat za navodnjavanje da manje gazi... do sad je 5011 bil za teske poslove,a mali 539 za finije,no ferđo otkazuje poslušnost (nije ni čudo) pa ga bude tu zamijenil 5011,a 6340 bude za ostalo.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh