• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Lepi je svida mi se,daj mi reci jel ti dim iz auspuha ide u kabinu kad je pod opterecenjem?
Ima za kupit duzi tak da ti je vrh cjevi u ravnini s vrhom kabine.

Ne, dim ide dosta više od kabine tako da to ništa ne smeta. Samo znam da nije dobro da je dugačak auspuh jer je onda to traktoru "teže istjerati". I uvijek kad ima dima ide dosta uvis.

Evo možeš vidjeti na ovom videu kako ide dim: http://www.youtube.com/watch?v=7jCtQS6eHZY
samo ovo na početku se zadimilo okolo zbog šupe...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Šta si ugradio još jedno pomoćno sjedalo? Hoće li ti to priznati u knjižici jer nekima ne priznaju ni ovo što je tvornički...

ma oče neće, skinem prije tehničkog, i kad imam veći poso, branje, sjetva, itd, jedna matica m8 i dole je
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
uhu,na ovoj prvoj slici super izgleda! al ne zauzimaju malo previse mjesta? neznam kak ti,al ja imam 110kg i 195 cm,i ovo tvornicko desno sjedalo mi smeta za noge.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
uhu,na ovoj prvoj slici super izgleda! al ne zauzimaju malo previse mjesta? neznam kak ti,al ja imam 110kg i 195 cm,i ovo tvornicko desno sjedalo mi smeta za noge.

ma jok, kaj bi smetalo, a ja u kabinu mogu uć i kroz onaj mali prozor ispod zadnje šajbe :)hehehe na lijevom jedino ima manje mjesta zbog boce od vode za stakla, inače nema problema :)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
iz mojeg je bilo sjedalo izvađeno,a bivši gazda ga je zagubio. mene to muči,traktor je nekompletan,moram si kupiti. onda sam sjeo u prijateljev zetor,i prvi put baš obratio pažnju,i skužio da mi smeta za noge kad je spušteno,a kad je dignuto,nikak ne izgleda jer je pre glomazno. sad ne znam kaj napravit...

u međuvremenu,jedan video zetora i sjetvospremača. prvi prohod po oranju,morao sam ici prvom brzinom jer bi me u suprotnom bacilo van iz kabine koliko je zemlja bila tvrda i zbijena,traktor se ljuljao kao lađa!

http://www.youtube.com/watch?v=cUx5U2MrK00
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
iz mojeg je bilo sjedalo izvađeno,a bivši gazda ga je zagubio. mene to muči,traktor je nekompletan,moram si kupiti. onda sam sjeo u prijateljev zetor,i prvi put baš obratio pažnju,i skužio da mi smeta za noge kad je spušteno,a kad je dignuto,nikak ne izgleda jer je pre glomazno. sad ne znam kaj napravit...

Ako ti baš ne treba nemoj ga stavljat jer samo smeta,i ja razmišljam da maknem to sa svog...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
A šta kada morate nekoga povest u traktoru kako će onda bit? gdje će sjedit?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
A šta kada morate nekoga povest u traktoru kako će onda bit? gdje će sjedit?

Neka si stane odozada na poluge :(giggle):
Nikad se nitko ne vozi samnom cijeli dan na polju da mi je to nužno,ili da sa njime idem na plac,haha
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ma ne znam ni sam... super je to unutra za vidjet,a malo smeta. mislim da budem ipak stavil i priviknul se. tak sam se priviknul i kad smo prodali 542 i kupili 5011. polozaj papucice gasa na zetoru me ubijao,a danas mi je skroz normalno.

@dado121- blatobrani su siroki skoro pola metra,lijepo tapecirani,dobri za smjestit guzicu!:D::D::D::D:
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
na tvome dino smeta zato jer ulaziš kroz ljeva vrata a na ovom 6340 ne jer je pomočni sic s desne strane
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Neki dan je u selo stigao forterra 135. Zgodno za vidjeti, ali nekako sam skeptik na sve što se tiče tog traktora.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Traktor nije sretstvo za prevoz ljudi nego za rad,a sam zetor ima luksuznu kabinu i siroke blatobrane tak da ak se bas mora popeljat moze dvoje sjest na blatobran.
Ja sam ko klinac vozio na jedno mjesto nas 7 klinaca u kabini i jednog vani na polugama hidraulike presmjesno je bilo,ima tu jos zgoda od tam al o tome drugi put....:icon_pidu::(blush):
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Neka si stane odozada na poluge :(giggle):
Nikad se nitko ne vozi samnom cijeli dan na polju da mi je to nužno,ili da sa njime idem na plac,haha

E dino doci ce ti jednom cura u selo da se vozika sa tobom po polju pa ces vidjet tal treba ili ne :icon_wink:

ma ne znam ni sam... super je to unutra za vidjet,a malo smeta. mislim da budem ipak stavil i priviknul se. tak sam se priviknul i kad smo prodali 542 i kupili 5011. polozaj papucice gasa na zetoru me ubijao,a danas mi je skroz normalno.

@dado121- blatobrani su siroki skoro pola metra,lijepo tapecirani,dobri za smjestit guzicu!:D::D::D::D:

Na tvome zetoru je drukcije nego na dininome,on ima zetora 9540 i ima okrugle blatobrane tako da ti odma samim time drukcije dode za sjest i za guzicu naslonit na taj blatobran. Znam sta je to jer isto tako imam okrugle blatobrane na df-u i na zalost nemam pomocno sjedalo,a sto sad zalim za time sta ga nismo uzeli. :(
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ako je kakva cura u pitanju moze u krilo sjest i osiguris ju sa ...... da:(giggle)::(blush): a ostali nek se snadu di ce sjedit:(rofl):
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
danas sam mijenjao ulje u diferencijalima i prednjem mostu na 6340, ravno 10 litri ulja treba
 

Najnoviji postovi

Na vrh