• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
danas sam mijenjao ulje u diferencijalima i prednjem mostu na 6340, ravno 10 litri ulja treba

Kaj 4l u zadnje reduktore i 6l u prednji diferencijal?
Jesi odma promjenil u puzu volana,ide ga 1.8l?
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
misliš da ide u njega 1.8l ja mislim da nejde niš jer ga najvjerovatnije nema :(rofl)::(rofl)::icon_butt:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Kaj 4l u zadnje reduktore i 6l u prednji diferencijal?
Jesi odma promjenil u puzu volana,ide ga 1.8l?

nisam mjerio točno, u zadnje ide oko litru i pol u svaki, znači oko 3, i naprijed u sredinu vuče oko 6 i svaki kotač oko pol litre: puž volana nema, kad je volan hidrostatski, ima posudu naprijed s atf-om, ali to nisam dirao pa neznam niš oko tog :)
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Teško je priznati svoju grešku a moja izgleda ovak na 3511 s kad se zgrijao nekad se čulo lupkanje mislio sam da je diza jer kad sam pustio gas lupkanje je nestalo i tak oko 3 godine pred par cana je lupilo malo jače skinuo sam glave i karter i vidi o da na prvoj klipnjači pukla rascjepka i odšarafila se matica i tako je radio dok nije pukao šaraf kako je radilica imala malo oštečenje savjet sam potražil od našeg Muhaničara kojemu se ovim putem zahvaljujem stavio sam novu klipmjaču leteće vodobrusnim oćistil radilicu sastavil do sad napravio u mjestu oko 2 sata pritisak drži a dalje kak bude .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Neki dan je u selo stigao forterra 135. Zgodno za vidjeti, ali nekako sam skeptik na sve što se tiče tog traktora.

Mislim da sam videl PVH na tom traktoru, tak da bi ipak mogel biti Fortera HSX 140
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Nova Proxima :)
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=F4rmN6W2xQ0[/YT]

Opet nova.... S ovom haubom sve više liči na Rusa, a bome i na ovog novog Ursusa. Ako se ne varam ovo je proxima plus 100. Sviđa mi se ovaj prozirni šiber. Ono što zamjeram je ovo novo pomoćno sjedalo koje je dosta lošije od starog. Staro pomoćno sjedalo je puno bolje. Sve u svemu dobar je....
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Opet nova.... S ovom haubom sve više liči na Rusa, a bome i na ovog novog Ursusa. Ako se ne varam ovo je proxima plus 100. Sviđa mi se ovaj prozirni šiber. Ono što zamjeram je ovo novo pomoćno sjedalo koje je dosta lošije od starog. Staro pomoćno sjedalo je puno bolje. Sve u svemu dobar je....

Ja sam tek sad skužio da je to proxima, mislio sam da je to novi major, nema baš nikakve razlike izvana
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ja sam isto na prvu mislio Major..To je Proxima 90 plus, piše ti na haubi.. A meni se više sviđa ovaj dizajn Proxime nego prijašnji, al o ukusima se ne raspravlja..

Evo da se čuje kako radi..
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=XSIEFVo7ctU[/YT]
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Ja sam isto na prvu mislio Major..To je Proxima 90 plus, piše ti na haubi.. A meni se više sviđa ovaj dizajn Proxime nego prijašnji, al o ukusima se ne raspravlja..

Evo da se čuje kako radi..
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=XSIEFVo7ctU[/YT]

Ma to ti je odličan traktor. Pa imam ga i ja samo što je ovaj opremljeniji...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Dali ova ima isti motor kao tvoj ili možda imaju nove motore sada?
Mislim da su isti motori jer moja je 2011 godište. Jer nešto sam čitao da je 8441 bio 87ks, a proxima 90 da je 90ks.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ma nekako mi drugačije radi, ima ovdje jedna Proxima, nezz odakle je, ali prolazi cestom i drugačije radi, al nezz koliko ona ima KS pa zato pitam dali je isti motor.. Ima u selu jedna Proxima, mislim da je 7441, ne mogu se točno sjetiti, ljepo radi traktor.. Jesi ti zadovoljan sa svojom Proximom?? Imaš ju tek dvije godine, al trebala je pokazati mane ako ih ima..No nadam se da nema, ipak je to Zetor..


EDIT:
Evo i slikice, meni se sviđa ovako, još utezi napred i na zadnje kotače i može u oranje..:) A pravo muško će primjetiti i nešto ugodno za oko.. :icon_super: :(inlove):
gallery14593145056565.jpg
[/URL][/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh