• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Prošlo i prvih 170-180 rs sa Zekanom!
Zasad sve odlično,posao se nemjerljivo prije napravi,u traktor se odlazim fizički i psihički odmoriti,suh je i sve funkcionira,samo kaj je u toku tih rs iz njega nestalo oko 2,5l motornog ulja. :mad::

photocolourstudiovirag4.jpg

jel zna tko di ima za kupiti ovaj zetorov znak sa prednje maske?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
haha,znaci izgleda da je zetorovo nacelo- cim novija linija,tim vece sranje!:icon_biggrin:
sta se moze...

@ zetorboy- nema niti prve maske posebo za kupiti,pa sumnjam da ima i znak. al trebalo bi se raspitati... možda kod hubzina,oni stvarno imaju svašta.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
haha,znaci izgleda da je zetorovo nacelo- cim novija linija,tim vece sranje!:icon_biggrin:
sta se moze...

@ zetorboy- nema niti prve maske posebo za kupiti,pa sumnjam da ima i znak. al trebalo bi se raspitati... možda kod hubzina,oni stvarno imaju svašta.

Nek on samo ima snage i nek glatko ide a to malo ulja kaj srkne nis strasno,samo ga redovito kontroliraj i sve bu ok.:icon_biggrin:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
inace mi to nije bila navika,al vjeruj mi,vise ga ne palim a da ne provjerim ulje!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
inace mi to nije bila navika,al vjeruj mi,vise ga ne palim a da ne provjerim ulje!

ma znakova ima jedino onih okruglih u svim dućanima, ali do starijih modela.. Tebi troši ulje, meni moj 6340 potroši ulja jako malo, samo kod sebe sam primejtio da meni nestaje antifriz iz hladnjaka, nigdje ništa ne curi, nigdje ne baca, ali ga jednostavno nema, zna mi i do 2 litre falit kroz godinu
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ma znakova ima jedino onih okruglih u svim dućanima, ali do starijih modela.. Tebi troši ulje, meni moj 6340 potroši ulja jako malo, samo kod sebe sam primejtio da meni nestaje antifriz iz hladnjaka, nigdje ništa ne curi, nigdje ne baca, ali ga jednostavno nema, zna mi i do 2 litre falit kroz godinu

ako ni je u karteru negdje mora biti na jednom 6341 puštal na trečoj glavi skužili smo tek kad otišla turbina našli rupu u čepu .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ma,zetor ko zetor. Prtljav traktor,al nek rikne motor,nek se sruni getriba tak da ju treba lopatom vadit van,opet manje kosta nego set gumica i dihtunga za neki zapadni traktor.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
ako ni je u karteru negdje mora biti na jednom 6341 puštal na trečoj glavi skužili smo tek kad otišla turbina našli rupu u čepu .

ma jok, pa ne bi 2 godine radio s njim sve teže poslove, a na izmjeni ulja, i nebude tak crno, ko kad iz imt-a izvadiš recimo, i ulja potroši minimalno od izmjene do izmjene.. da mješa ulje i vodu, bilo bi sivkasto nakon 100-150 sati
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Kod mene je dva puta antifriz nestao, vidjele se one ćelije u kileru, a dan prije je bio pun, sutra dan gledao fali, zvao i oca da vidi nije mi bilo jasno, obično fali onako recimo pola litre što se prelije na onaj preljev od klimanja..Eto dva puta u 2700rs...Ulje ne trši, koliko naspem toliko ima, a ovo što veliš da iz IMT-a bude ulje crno ne slažem se sa tobom, imam IMT 539 6000 i nešto rs i ulje do izmjene bude skoro čisto kao da sam ga sipao! Na 549 malo više zacrne, ali isto nije strašno!!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ma jok, pa ne bi 2 godine radio s njim sve teže poslove, a na izmjeni ulja, i nebude tak crno, ko kad iz imt-a izvadiš recimo, i ulja potroši minimalno od izmjene do izmjene.. da mješa ulje i vodu, bilo bi sivkasto nakon 100-150 sati

Ni si shvatio ako ga nema u karteru možda pušta na ćepu pa se osuši tako ne vidiš gdje pušta jer ako ga fali negdje pušta ja sam znao po tri godine imati antifriz bez dolijevanja na zetorima .
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
da ti nije možda kao kod mene na ursusu.voda nestaje a sve u redu dok ga nisam slučajno uhvatio gdje pušta između 3. i 4. glave. vidi se dok je motor skroz hladan kasnije ispari pa se nevidi. kaze majstor otišao čep na glavi
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Treba promjeniti ponekad čep hladnjaka ili ugraditi expanzionu posudu
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Al zašto je se to onda dva puta desilo i više nikada? recimo prije neke 3-4 godine zadnji puta..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ne sekirajte se za potrošnju ulja, pa naš novi SAME, koji bi trebao biti 2-3 klase bolji traktor od Zetora, potroši dosta ulja da se i sami ponekad iznenadimo, sad ima 2900-3000 rh i ne opterečivam se previše s time. Neki majstori vele da je to zbog turbine, neki vele da je to jednostavno tak (loše) napravljeni novi motori i nakraju nemreš ništ znati.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
haha,znaci izgleda da je zetorovo nacelo- cim novija linija,tim vece sranje!:icon_biggrin:
sta se moze...

@ zetorboy- nema niti prve maske posebo za kupiti,pa sumnjam da ima i znak. al trebalo bi se raspitati... možda kod hubzina,oni stvarno imaju svašta.

Nema kod hubzina zadnji znak stigao 13 01 2012 naručeno čeka isporuku .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
bio danas kod hubzina,uzeli smo taj vrazji pomocni sic (600kn) 20l ina super turbo,par komada raznih filtera,i onda stari ugleda zastitu od kardana prve vuce koja nama fali i kupi i nju. i tek na pol puta do doma gledam po racunu i pitam njega kolko kosta ta zastita,veli on meni-200kn. ne znam ja kaj je on gledal po ducanu al taj komad pleha smo platili 500kn,plus 4 sarafa 30kn. za te pare sam mogel kolegi dati da mi napravi istu takvu,ali duzine brat bratu oko 20m.:):)
 

Najnoviji postovi

Na vrh