• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
zaštitu kardana prije par godina sam našo u polju ,reko super sad ću imat dvije:icon_kidra: nakraju sva sreća da sam baš ja naišo tim putem jer je i bila moja , a bez te zaštite mi je jednom kad sam kosio namoto travu da su stali prednji kotaći a sve bilo vrelo, zaštita je :icon_thumright: a i šarafi zadnji dugački i prvi kratki i oni pucaju ak nisu orginalni
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
@ oficir_ha,da je bilo 2000kn bilo bi dobro. Kod hubzina 1500,dvije cijevi za navodnjavanje,oprema za kap po kap,300l plave,150l dizela u kamion,20l raznih prihrana,otrova...nabralo se dosta. :)
@ kdarko- znam da zastita puca,al je kolega to rijesil na neki nacin.pa bude slozil i meni. A dobro ju je imati,i ljepse izgleda.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
moj je danas bio u kamenolomu, išlo se po pijesak i to dvaput, sliku imam samo jednu, i da jučer je dobio novo ulje i promjenuto sve u zračnom filteru i oprano, jutros kad sam ga upalio radi duplo bolje nego prije, ipak sam mu nos propuhao. ako netko može smanjit sliku, jer ovaj imagesshack u zadnje vrijeme puno zaje.ava.



Uploaded with ImageShack.us
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
bio danas kod hubzina,uzeli smo taj vrazji pomocni sic (600kn) 20l ina super turbo,par komada raznih filtera,i onda stari ugleda zastitu od kardana prve vuce koja nama fali i kupi i nju. i tek na pol puta do doma gledam po racunu i pitam njega kolko kosta ta zastita,veli on meni-200kn. ne znam ja kaj je on gledal po ducanu al taj komad pleha smo platili 500kn,plus 4 sarafa 30kn. za te pare sam mogel kolegi dati da mi napravi istu takvu,ali duzine brat bratu oko 20m.:):)

jel možeš to poslikat da vidim kaj je to?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ako vidiš kardan prve vuče onda nemaš a ako je zaštičen koritastim limom, onda imaš. :) neznam zakaj mi komp nece prepoznati mobitel,budem stavil sutra ujutro.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
ako vidiš kardan prve vuče onda nemaš a ako je zaštičen koritastim limom, onda imaš. :) neznam zakaj mi komp nece prepoznati mobitel,budem stavil sutra ujutro.

Ja na 6245 nemam ali na proximi imam i bolje je da ima lim jer se na kardan bez lima može namotati sijeno i može pući kardan. Prije kad je moj djed radio sa 6245 i samoutovarnom bilo mu se namotalo sijena na kardan od prednje vuče i dobro da nije pukao. Tako da bolje je da ima.
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Jel stavljao neko 18.4-30" gume nazad u kombinaciji sa 12.4-24" gumama naprijed? Na jesen ću da nabacim Zetoru sve 4 nove gume pa razmišljam da uzmem šire gume jer mi on služi samo za teške poslove pa će manje da gazi.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Jel stavljao neko 18.4-30" gume nazad u kombinaciji sa 12.4-24" gumama naprijed? Na jesen ću da nabacim Zetoru sve 4 nove gume pa razmišljam da uzmem šire gume jer mi on služi samo za teške poslove pa će manje da gazi.

pazi samo da te ne bi zaeb.. na tehničkom zbog guma
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
TNebu samo kad bude isel na iduci teh nek mu upisu pod napomenu dodatna dimenzija guma i to je to.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
TNebu samo kad bude isel na iduci teh nek mu upisu pod napomenu dodatna dimenzija guma i to je to.

stvar ti i je u tome, da se navodno nakon ulaska u eu više uopće nebudu mogle upisivati dod. gume na vozila, nego bude moralo biti samo ono šta je proizvođač propisao.. e sad... jel bude, ili nebude.... ali obično svi glupi zakoni ugledaju svjetlo dana
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ma ovaj trgovac i je skup,al opet ne vjerujem da je negdje drugdje taj filter 100-150kn (kolko mu je po meni realna cijena). Ma da ga je imao na lageru uzeo bih ga odmah,al sad budem malo zval okolo da se raspitam.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ma ovaj trgovac i je skup,al opet ne vjerujem da je negdje drugdje taj filter 100-150kn (kolko mu je po meni realna cijena). Ma da ga je imao na lageru uzeo bih ga odmah,al sad budem malo zval okolo da se raspitam.

Neznam jel smijem reklamirat pa bar za njih ima puno trgovina .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
u mom kraju su dvije,i tu ne kupujem nista,sve nabavljam kod hubzina,no on mi je malo izvan ruke pa idem tamo par puta godisnje i onda se opskrbim,ili dok je nekaj izvanredno.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
stvar ti i je u tome, da se navodno nakon ulaska u eu više uopće nebudu mogle upisivati dod. gume na vozila, nego bude moralo biti samo ono šta je proizvođač propisao.. e sad... jel bude, ili nebude.... ali obično svi glupi zakoni ugledaju svjetlo dana

To nisam cul,al ak bude to bude za vozila a traktori i radni strojevi su druga skupina i ti traktor koristis za vise radnih funkcija i prema tome ga prilagodavas jer ne koristi se samo za voznju cestom nego rad u polju i sumi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh