• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
uh,traktor je odličan! i ova nova hauba je puno ljepša nego stara. samo su mogli i malo izmijenit unutrašnjost... ostala je skoro ista kao i devedesetih... i ova garancija od 3,5 god mi se sviđa,sve u svemu-čista petica!
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
uh,traktor je odličan! i ova nova hauba je puno ljepša nego stara. samo su mogli i malo izmijenit unutrašnjost... ostala je skoro ista kao i devedesetih... i ova garancija od 3,5 god mi se sviđa,sve u svemu-čista petica!

od kad je ta produljena garancija? Kod mene je 2 godine ili 500 sati šta prije istekne. Moj ima 360 rs i ja sam prezadovoljan njime.

@mrsima:nemam primjedbi odlican je jedino sto ima lufta na donjoj kuki na produzetku pa kad vucem balirku jako klima. Ovako u radu je odlican i nikad ne posustaje samo ako povećaš brzinu rada, a da je teze traktoru onda samo vise trosi a traktor samo ide i ide.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
@mrsima:nemam primjedbi odlican je jedino sto ima lufta na donjoj kuki na produzetku pa kad vucem balirku jako klima. Ovako u radu je odlican i nikad ne posustaje samo ako povećaš brzinu rada, a da je teze traktoru onda samo vise trosi a traktor samo ide i ide.

El se ne bi taj luft mogao nekako riješiti? Ma bitno da si zadovoljan sa njima i da te dobro služi..a ovaj luft, to je sitnica, al smeta sigurno..:)

Evo nisam mogao odmah dvije slike učitati, nešto me zeza..;)

gallery13407506132597.jpg
[/URL][/IMG]
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
El se ne bi taj luft mogao nekako riješiti? Ma bitno da si zadovoljan sa njima i da te dobro služi..a ovaj luft, to je sitnica, al smeta sigurno..:)

Ma to je samo problem kad ideš bržije po poljskim putevima...
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
od kad je ta produljena garancija? Kod mene je 2 godine ili 500 sati šta prije istekne. Moj ima 360 rs i ja sam prezadovoljan njime.

nemam ti pojma,ovdje prvi put vidim. u svakom slučaju,dobra stvar. nadam se da če sve više ljudi kupovati zetora!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
od kad je ta produljena garancija? Kod mene je 2 godine ili 500 sati šta prije istekne. Moj ima 360 rs i ja sam prezadovoljan njime.

nemam ti pojma,ovdje prvi put vidim. u svakom slučaju,dobra stvar. nadam se da če sve više ljudi kupovati zetora!

Koliko sam gledao po videima, već nekih godinu dana je takva garancije, al to je sve tamo Poljska i te zemlje, možda za naše tržište je dvije godine??
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
naše tržište uvijek naj...
em je manja garancija,em je izrada nekvalitetnija,em je kirš lopov...
 

marijan1

Član
Tu od
16 Velj 2013
Poruka
225
Ma to je samo problem kad ideš bržije po poljskim putevima...[/QUOTE]

pa zmisli nekakvu piksu na klin (puškicu) da smanjiš luft
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Prošlo i prvih 170-180 rs sa Zekanom!
Zasad sve odlično,posao se nemjerljivo prije napravi,u traktor se odlazim fizički i psihički odmoriti,suh je i sve funkcionira,samo kaj je u toku tih rs iz njega nestalo oko 2,5l motornog ulja. :mad::

photocolourstudiovirag4.jpg
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Prošlo i prvih 170-180 rs sa Zekanom!
Zasad sve odlično,posao se nemjerljivo prije napravi,u traktor se odlazim fizički i psihički odmoriti,suh je i sve funkcionira,samo kaj je u toku tih rs iz njega nestalo oko 2,5l motornog ulja. :mad::

photocolourstudiovirag4.jpg

Šta ti troši ulje u motoru? Ako da to nije dobro jer ako troši moje mišljenje je da je motor pri kraju jer ne bi smio trošiti ulje. Nek me netko ispravi ako griješim...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
traktor ima snage i pod sjetvospremacem i pod rotodrljačom,ni ne dimi na auspuh,lijepo prima gas i lijepo pali,ali dosta pari na odušak,pa je valjda ulje isparilo... kad s vručim traktorom stanem u garažu nisam dosad primijetio da bi kapalo iz oduška...sve dobro,ali ulja fali.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Normalno je da novi motor trosi malo ulja,u tvog ide oko 12l i 2.5l nije puno.
Povrsine klipnih prstena,prstenskih utora i zidova cilindra nisu posve glatki,sto bi se jasno moglo vidjeti pod mikroskopom kao mali vrhovi i udoline.
To ti je razlog zasto potpuno novom ili renoviranom motoru potrosnja ulja cesto bude relativno velika. Sve dok se ove povrsine ne izglade i omoguce ulju da dobro brtvi.
Sami prsteni nikad nemogu u potpunosti sprjeciti provjetravanje nastalo zbog visokog tlaka pri izgaranja i kompresiji.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
traktor ima snage i pod sjetvospremacem i pod rotodrljačom,ni ne dimi na auspuh,lijepo prima gas i lijepo pali,ali dosta pari na odušak,pa je valjda ulje isparilo... kad s vručim traktorom stanem u garažu nisam dosad primijetio da bi kapalo iz oduška...sve dobro,ali ulja fali.

naš takav 4320 ide sam po cesti i vuče prikolicu, pa pocucla ulja dosta, i tak od samog početka, a ima 1300 sati..motor suh ko barut, a nema nigdje da slini po motoru ili ispod.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ma i meni je kolega jednom rekao da se zetorovi motori dugo razrađuju,al ipak... sad je ulje izmijenjeno,pa budem pratio kaj se bude događalo. ako ostane tak kak je,ja zadovoljan. i jel tko probao povečati ajnšlag? ima tam ona dva šarafa koja se daju podesiti,pa me zanima dals se to smije dirati?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
naš takav 4320 ide sam po cesti i vuče prikolicu, pa pocucla ulja dosta, i tak od samog početka, a ima 1300 sati..motor suh ko barut, a nema nigdje da slini po motoru ili ispod.

Meni rođak ima 7341 ima oko 3000 rs od prvog dana natlije kod mijenjanja ulja 13 lit potroši 3 litre nigdje mastan a radi teške poslove :icon_pray:
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
neznam koliko se to da odraditi na novijim traktorima, meni je 7711 poceo trosit ulje na oko 4000 sati, i ugradili smo dodatni odušak, postoji gotovi kit koji se kupi, i otada se smanjilo dosta i nema nekih problema, pregazio je 6000 sati i nema znakova umora iako mi je majstor rekao kad sam ga kupio poslije 5000 za takvog da je generalka :D traktor je 93. godište
mogu poslikat taj kupljeni dekli kak je namontiran kad stignem
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
moj 6340 od prvog dana , svaki 50 rh dosipam pola litre i to ako radim sa kardanom pod većim gasom , a ako je samo u prjevozu onda potroši od max- min do izmjene na 150 rh više manje isto , sad vidim da je i kod drugih tak
 

Najnoviji postovi

Na vrh