• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Gledam malo te stare zetore serije x5xx, svi stavljaju kod obnavljanja maske serije x9xx ili x0xx, zašto, jel to zato jer nema na tržištu originalnih?

E pa kolega zato što sam mijenjao limariju i nema njegova već sam stavio ovu od x0xx zato što nema druge. Ova je malo kraća ali nema veze važno da je nova. Imam i nov auspuh stoji već 2 godine nikako da ga stavim.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
To me i interesiralo, jer vidim da je to masovna pojava. Ja se na to jednostavno ne mogu naviknuti, al sve je stvar ukusa.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
gledam mal zetore 12045 .cijenom su bagatela,a pošto mi je to ipak prejak traktor,svejedno bih volio znati više o njemu,kakvi su strojevi,koje su im mane i realna cijena u dobrom stanju?
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
gledam mal zetore 12045 .cijenom su bagatela,a pošto mi je to ipak prejak traktor,svejedno bih volio znati više o njemu,kakvi su strojevi,koje su im mane i realna cijena u dobrom stanju?

Ima covjek kod nas u Bosni prodaje 2 zetora , 16045 i 16145 , oba uvezena iz Ceske i neko vrijeme ovdje su radili, daje oba za 20000 KM, ili 10200 €..
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Nisam ovo najbolje razumio: jel daje svaki za 20.000 ili su oba traktora uključena u tu cijenu? :icon_scratch: :icon_scratch:
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Nisam ovo najbolje razumio: jel daje svaki za 20.000 ili su oba traktora uključena u tu cijenu? :icon_scratch: :icon_scratch:

Ima covjek kod nas u Bosni prodaje 2 zetora , 16045 i 16145 , oba uvezena iz Ceske i neko vrijeme ovdje su radili, daje oba za 20000 KM, ili 10200 €..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Pretpostavljam da ovaj dio sa slike daje signal urici za pritisak zraka u kompresoru,ali mi nije jasno cemu sluzi taj cep? dal se tu nesto ulijeva unutra?

dtfn.jpg



0nir.jpg


@ neznam_nis- zetor je:icon_syda::icon_syda::icon_syda::icon_syda:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Meni liči na plastični čep nekog dodatnog izvoda :icon_scratch:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
aha,to bi znacilo da se onda tu usarafi jos jedno crijevo za zrak? to sam tek neki dan vidio tak da nemam pojma...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Meni liči na dio koji je imal kamion tatra pa su ga samo stavili na zetora i zatvorili višak .
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
jel se može na rezervaru koji je ispod kabine kako raskopati sklop di ulaze cjevčice za dovod i povrat goriva?
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Mozes to izvaditi skines mislim 6 sarafica i iscupas van i to je to.
Samo odpoji prvo crjeva i struju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Mozes to izvaditi skines mislim 6 sarafica i iscupas van i to je to.
Samo odpoji prvo crjeva i struju.

O čemu ti briješ, kakva struja, kakvi bakrači. Tu su samo dve metalne cijevi.

Opet sedi nedovoljan :(hi):
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Očito neprati o čem se piše hahaha.... znači, pitanje za nula bodova :/
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
jel se može na rezervaru koji je ispod kabine kako raskopati sklop di ulaze cjevčice za dovod i povrat goriva?

Koliko vidim po ovoj slici, rekao bih da nemože. Nema nikakvih vijaka ili nešto slično što bi upućivalo na rastavljivi spoj. Vjerovatno je ovaj dio sa cijevima upresan u rezervoar.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
navodno da može jel se može naručiti taj cjeli sklop, ali nebudem to dirao jel nije tu problem, kak sam mislio da je
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Da li imaš i povratnu cijev na rezervaru ili imaš povrat kroz plovak neznam kaj te zeza no glavno da si riješio .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh