• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

cupsek

Novi član
Tu od
5 Lis 2013
Poruka
14
Hvala na savjetu. Budem sutra probao da vidim. Inače na regulacionom ventilu ispod pušta zrak ali ne baš previše, dok na priključku gumenog crijeva uopće ne izlazi zrak ni malo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Ako ni to ne pomogne onda je najvjerojatnije kvar u ventiličima na glavi kompresora.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Hja sječam se nekako još jedne finte. Virojatno misliš na gumeno crijevo-to je onaj sa kime pumpaš gume kotača. Ako mislim da regulacioni ventil prav radi,onda ne puše pod njime uvijek po malo,več tu i tamo svakog nešto vremena puhne glasno. Ništa ni zauvjek!Ni taj ventil.Kondenzna voda i prašina učine svoje. I zablokira.Može se spucati i složiti nazad.Radi poslje toga nešto vremena ali nije to za dugo.

Finta je i ovo,da nastavek,kamo ti crijevo gumeno zašraufaš na ventil,to je upravo još jedan ventil unutra,koji preusmjeri tok vazduha,kamo treba da ide.Ili u bocu za sakupljanje ili u crijevo.Ako ti ne stegneš crijevo do kraja,nije ventil prekopčan.Samo sad neznam,koliko treba biti zašraufan.Pokušaj malo na rahlo in onda jače prišraufat.
Taj ventil sam ja razšraufao i spucao čitavog i namazao. Sada radi bez problema,ali malo je manjkalo,da satrem kompresor,prije sam skužio kako to nastaviš.Zato pazi!
Kad zablokira kompresor može 52 kS traktor kod 2000 okretajih gasiti na mah!Tako mi se dogodilo:icon_eyes:Ali sretan ti,ako se još sto ne satre.

Pozdrav forumovcem posebno Meuhaničaru,koji uvjek pokuša ljudima pomogniti!.Čao
 

cupsek

Novi član
Tu od
5 Lis 2013
Poruka
14
Danas skinuo reg. ventil i na dolasku zraka iz kompresora puše, ali kad se prikvači na reg. vemtil dalje iz njega ni na gumeno niti prema kompresoru ne puše zrak. Očito da je problem negdje u reg. ventilu. Kad nađem vremenaa moram ga rastaviti.
 
Posljednje uređivanje:

cupsek

Novi član
Tu od
5 Lis 2013
Poruka
14
Kompresor radi nakon rastavljanja reg. ventila koji je bio pun nečistoća i najvjerojatnije je "zaštekao".
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
nadam se,da si pritegnilo na isto mjesto sve matice i vijke isto,koji su na tom ventilu zbog toga,da nastavljaju-regulirajo pritisak.Kad jih mrdaš,vijačiš promjenjivaš max tlak sistema.Malo vrovjeri,kakav tlak ti kaže sat u kabini,da ne prekoračiš max dozvolenog ako si što mrdnuo odnutra ventila.

Sumljam,da ne znaš,koji vijki so zašto na ventilu ,zato pazi.
 

cupsek

Novi član
Tu od
5 Lis 2013
Poruka
14
Mislim daje sve ok, ionako ga koristim samo za pumpanje guma, ali provjeriću pritisak na manometru u kabini. Usput, koliki treba biti pritisak u kabini ako je stalno uključeni kompresor, i kako ga eventualno smanjiti ?
 

neznam_nis

Član
Tu od
23 Ožu 2013
Poruka
71
Kako se zove i gdje ima za kupiti ona žuta kocka sa 4 kontakta na koju su spojeni prekidači od štop svjetla? Ne rade mi štop svijetla a kad malo protresem tu kocku prorade, piše na njoj FORD. :(think):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Relej,na pp ti pošaljem adresu ili ti sutra kupim ako hočeš?
Provjeri si i prekideče na pedalama.:icon_e_wink:
 

neznam_nis

Član
Tu od
23 Ožu 2013
Poruka
71
Relej,na pp ti pošaljem adresu ili ti sutra kupim ako hočeš?
Provjeri si i prekideče na pedalama.:icon_e_wink:

Provjeril sam i promjenil sam ih prije par mjeseci, taj relej šteka. Ajde kupi ako nije problem
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ok sutra pogledam ak ima kupim ako trenutno nema naručim i dofuram ti doma
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Mislim daje sve ok, ionako ga koristim samo za pumpanje guma, ali provjeriću pritisak na manometru u kabini. Usput, koliki treba biti pritisak u kabini ako je stalno uključeni kompresor, i kako ga eventualno smanjiti ?

U uputstvima za upotrebu,koju imam u engleskoj verziji to ne piše nigdje i virojatno to ni tvornica ne odobrava,jer on je štelan kad je izrađen.

Ali ja sam ga štelao!.A hval bogu ,da ne sve sverderbao. Odlučio sam se spustiti pritisak sistema,jer taj kompresov i taj traktor kod mene više nikad neče kočiti prikolice.I zato ne rabi imati priporučenog pritiska,koji je potreban za kočenje. Ne spominjem se više,kako štelan je tvorničko bio,ali virojatno među 5 i 6 bara. kada padne pod 4 upali se ti kontrolna žarulica na komandnoj plošči,to znači,da ti prikolica neče više kočiti dobro ili ništa.

Upotrebivam taj sistem malo puta za pumpanje a u glavnom on uključiva blokado diferencijala (elektro vazdušno),koju sam doradio sam. Tako radi sistem na 3 do 3,5 barima,što je dovoljno zamene i troši još manje snage motoru traktora,zmanjeno je grijanje kompresora skratka sam +.

hja neznam,dali sam ga ja pravilno štelao,kako ga bih kakav serviser,ali ja sam šraufao dvije matice na vijku čisto izpod tog ventila.Jedna od njih je kontramatica ,koja je inače osigurač,da ne mrdne prva. ključ 8 milimetara čini mi se.ovi matici gurajo oprugu,koja zatvara nased ventila.Jače ju pritegneš, veči bit če pritisak sistema,jer kasnije se ventil otvori. Ali nisam skužio,zašto je pod onoj velikoj crnoj plastičnoj kutiji nekvi vijak za štelavanje na samom vrhu ventila:icon_scratch:Kad sam ga mrdao,ništa se nije dogodilo.Sumnjam,da se bi trebalo štelati tamo,jer na vijku bila je PLOMBA!Ali jer moj ventil,bio je oštečen,kao sam ti kazao,nije išlo tamo za štelati:icon_scratch:E vidiš puno je finta. Zato,pazi što radiš sa tim ventilom.Najbolje ga ne dirati-samo promjeniti...

Nadam se ,da je sve ovo prav-a ne drži me za riječ!
 

cupsek

Novi član
Tu od
5 Lis 2013
Poruka
14
Danas provjerio pritisak i otprilike 6 bara ima na manometru, i nakon toga ispušta višak zraka na donjem ventilu regulatora. Međutim, tada mi nije puštao zrak na priključku za gumeno crijevo. Očito kad dođe do max. pritiska u boci zablokira ventil. Kad se isprazni sistem dalje je normalno.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Pritisak ti i je dobar, a ak trebaš pumpat gumu, moraš prvo ispustit zrak iz boce da ti ventil prebaci zrak na crijevo za pumpanje, kad ga ištekaš, on opet dalje fila zračnu instalaciju.
 

cupsek

Novi član
Tu od
5 Lis 2013
Poruka
14
Danas opet problem sa pumpanjem. Ispustio zrak iz boce ali i dalje ventil ne prebacuje a neznam zašto ?? Morat ću ponovo rastaviti reg. ventil da proradi.:icon_super:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Danas mi pukla sajla ručnog gasa na traktoru, samo sam došao na njivu i krenuo orati, onda cjelo vrijeme nije bilo dizanja noge sa nožnoga gasa! pošto kod mene u trgovini nema sajle bilo je snađi se druže pa je špaga trenutno umjesto sajle, bitno da on radi i dok ja nisam u kabini..:icon_fU:

Nego el vidio tko gdje tu sajlu za kupiti!?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Ko bi vas polovil ko sve ima kakvu makinu u dvorištu.

Ima Kirš ili Hubzin sigurno.
A kaj ta sajla nije slična onoj na starijim modelima?
 

Najnoviji postovi

Na vrh