• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,730
Znači da i čiste, a i radilice traju i traju s redovitim održavanjem s takvim filterima
to misliš na sita?
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,433
El loše kad traktor dimi na iberlauf!? Moj Zetor dimi, nije to sad nište strašno, ali dimi. I malo mi kvasi indikator od ulja, ima li tome spasa ili treba novi!?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,236
Indikator treba novi. a ostalo ne diraj.
Kad prestane puhati onda budeš popravljal
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Molio bih majstore da se izjasne koliko bi od prikike kostala reparacija hidrolika za zetora 6011 mislim odprilike jel mi jedan majstor rekao 800 kuna plus djelovi hvala unaprijed
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Meni je sada jedan majstor presložio na 6718 hidraulik za 400 kn,sa svojim dijelovima.Kocka mi je bila največi problem,to moram priznati da neznam i ne pokušavam reparirati,a ovo je vrhunski majstor koj mi je več dosta hidraulika slagao i uvije je bilo dobro.6011 ima malo drukčiju kocku navodno,hoče nešta puknuti u nutra,tako da to treba iskusan majstor raditi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,236
Popravak hidraulika ponekad nije samo zamjena manžeta i O-ringa u razvodniku.
Zato je jako teško reči za popravak hidraulika unapred kolko bu koštalo i kad bu gotovo.
 

BorkyBj

Član
Tu od
9 Ruj 2013
Poruka
107
svaka čast na uratku, sad to lijepo izgleda. a još bih ti dao jedan savjet, ako smijem. i moj ima orašje kabinu kao i ova (samo je moja sive boje ofarbana), odotraga na krov, iznad pantova zadnjeg stakla si složi limenu "okapnicu", dušu da po kiši jer možeš imat otvoren prozor i po kiši, a ak tog nema, po bočnim stranama krova, imaju oni žljebići za odvod vode i meni bar je uvjek curela voda u kabinu ak je bilo otvoreno staklo s tog žljebća. otkad je gore "okapnica" s tim nemam brige. mogu ti to poslikat sutra na svom kak izgleda
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
MUHA- Hvala! majstor je bio samo jedan,mi ostali smo vise manje smetali,jedino smo dobri za pranje i smirglanje! ima tu jos dosta dijelova koje fale,moram kupiti i prisarafiti,ali posel je krenul, pa budem rjesaval kak se stigne!

BorkyBj- ajd poslikaj da vidim,ali kod mene bude i ovako i onako to staklo vise dolje,nego na kabini,pogotovo preko ljeta! ova kabina je isto bila siva,po mojoj zelji smo ju ofarbali u crno...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,236
pusti ti to. Jedan je bil koji ga je ovak lepo izvana pofarbal, ali trebal je i onaj koji je struju slagal pripaziti da ne oguli, a i oni koji su smetali su trebali paziti kod sastavljanja, a i sponzor koji je ulagal i odlučil se na obovu se trebal isprsiti financijski.

Meni se sviđa kak je obnovljeno.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,213
Odlično sređen Zetor. Sad samo po gasu :). Jesu ovo uske gume sad ili? Vidim već si mu okačio frezu za vrat samo ga teraj i ne šparaj ga.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Re: Video isječci

Pozdrav

Pošto ja nisam baš nešto iskusan, zanima me da li bi vi znali koliko bi me otprilike koštalo da sebi ovo napravim ?

Hvala


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=jlYElkPtTMs[/YT]
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
pusti ti to. Jedan je bil koji ga je ovak lepo izvana pofarbal, ali trebal je i onaj koji je struju slagal pripaziti da ne oguli, a i oni koji su smetali su trebali paziti kod sastavljanja, a i sponzor koji je ulagal i odlučil se na obovu se trebal isprsiti financijski.

Meni se sviđa kak je obnovljeno.

Odlično sređen Zetor. Sad samo po gasu :). Jesu ovo uske gume sad ili? Vidim već si mu okačio frezu za vrat samo ga teraj i ne šparaj ga.

MUHA-ma da,bilo je posla za sve! bas kaj se tice struje,stvarno mi se svida kak mi je kolega sve slozil,on kaze da zetor ima jako kvalitetno slozenu struju,ali nepotrebno kompliciranu,za razliku od imt-a. zato je on povadil sve nepotrebno van,lijepo slozil i izoliral,sad je to druga pjesma.

Zetorproxima- nisu uske,ovo su 14-9 njegove original... moraju biti gore radi tehnickog,a i imam jos neka drva u sumi za dovesti,pa ih necu skidati dok to ne rijesim,onda idu uske gore... naravno,samo gas,jadnik najvise radi,vise od bilo kojeg u selu i okolici... godisnje oko 900 sati sigurno,sad nekaj manje od kad je dobio veceg brata...

A sto se tice ovog videa gore- koliko vidim,oni su samo stavili turbo gore,mozda malo prestelali bosch pumpu... zar ne bi trebali ici drugaciji klipovi,karike ventili i ostalo? koliko dugo moze taj motor podnositi turbinu?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,236
Baš to sam htel komentirati, 1000 eura za ove cevi i usisivač i još tolko za ostatak potrebnih djelova.
I onda opet 1000 da bi sve vratil na staro kad se ovo razleti :(giggle)::(giggle):

Nije baš po 1000 ako si sam znaš složiti, ali nije ni daleko od toga
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,189
Ja bas neki dan ugradil turbo, doduse , nije na Zetor nego na IMT.
Kupil onaj turbo whistler za 8 dolara na ebayu i prisarafil ga na auspuh.. :(giggle):
I mogu vam reci da iz daljega se uopce ne skuzi da traktor nema turbinu, fucka ko veliki.. Jedino mi se bas ne svida to sto dosta fucka na ler gasu..
Sve u svemu, bolje da sam tih 50 kn zapil v birtiji..
 

Najnoviji postovi

Na vrh