• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Ja kada sam trebao uzeti ovaj je kostao190 kuna ali nije odgovaralo pa tako da od kupovine nista dok ne nađem odgovarajuci
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Lanci su Čelični dužine 2ili 4m,pklon od prijatelja iz Jezerana.
Imaju jedan veliki debeli prsten i 4kuke.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
A ove puknute plastične maske su zetorov zaštitni znak? :(giggle):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Rešetka je doma na cavlu već dugo,al da bi ju promjeni trebam vadit cjeli filter zraka van,a neda mi se.
Da gogo ne slini ni kapi ni nakon 27godina.
Pocel mi je nedavno kapat na getribe i to sam rjesil sa jednim semeringom i dva gumena oringa,trošak 40kn.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Oficir,lako se to rjesava kad malo s njime radis... Koji god ferac je donekle upregnut,stalno je mastan,a ako i nije,to je zato jer gazda stalno nesto brtvi... Imal sam dva pa znam...
Al nije to tema,ja samo Tinija bockam...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ti lanci imaju 20kg,i nisu da bi ja vlekel u rikverc,nego da mene vleceju dva traktora kad propadnem i nasednem na getribu.:(doh)::drink:
 

CaseIH

Član
Tu od
3 Stu 2013
Poruka
59
Pozdrav zanima me dali netko zna tko radi stakla npr za traktore posto mi je otisla zadnja sajba nespretno na 6340? I koliko bi to kostalo?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
clan @Zetorboy je nedavno kupoval za 6340 zadnju sajbu s grijacem, bude se javil da cujemo kolko kosta...

edon- cijene su onda kod vas skoro iste kao i kod nas, za 7341 je malo veca sajba,pa je i zato skuplja valjda...
 

edon

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
99
To su cijene originanih ceskih stakala ,ima i onih sto rade ovi nasi, jeftinija su za 20 eura ali su i puno tanja i rupe na staklu nebudu bas precizno izbusene.
 

Najnoviji postovi

Na vrh