• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

dosuh

Novi član
Tu od
31 Sij 2014
Poruka
12
pozdrav.. otisla mi je blokada na zetoru 5011 posto su mi drugi majstori rekli da moram kupit komplet kuciste diferencijala zajedno sa kandjama za blokadu..nasao sam to ali od ursuza.. e sad me zanima dali pase taj dio od ursuza na zetora
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Ja sam sebi sada radio-odnosno mjstor- i kaze da ne pase od ursusa na zetora 6011 sad ima i tu majstora pa budu ti on rekli koju vise
 
E

el pibe

Guest
Ovakvu istu 12 icu imam i ja.Naravno o lojtri govorim da nebi bilo zabune:icon_thumright:
 

djendrag

Novi član
Tu od
25 Lip 2012
Poruka
27
Vec tri godine imam Zetor 6340, ustvari dva a jedan sam prije par dana zamjenio za 7340, e sad mi nije jasno ovdje na forumu sam citao da je 7340 brzi u transportu, ali sad kada smo ih vozili neki dan po cesti, 6340 je u stopu pratio 7340, kod oba su isti mjenjaci bez reverzera napred nazad, stim sto je razlika u gumama na 63-trojci su 30-setke a na 73-tojci 34. Oba traktora su u fabrickom stanju, nista nije rastavljano, mjenjac ili nesto drugo da bi mislio da je nesto dogradjivano...
Inace sa 6340 sam veooma zadovoljan a za ovo kratko koliko je kod mene 7340 cini mi se dosta dobar traktor..
 

djendrag

Novi član
Tu od
25 Lip 2012
Poruka
27
Hocu, mijenjao sam telefon ali nacicu koju sliku.

Hocu da se zahvalim svima Vama koji ste pisali ovdje na forumu u temi Zetor, jer ti vasi komentari su mi pomogli da se odlucim za kupovinu ovih traktora... sa kojima sam veoma zadovoljan.. Hvala!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

djendrag

Novi član
Tu od
25 Lip 2012
Poruka
27
Godista su 6340 je 1996. a 7340 je 1998. i na njemu je sinhro mjenjac, a na ovom prvom je obicni. Oba su uvezena iz Amerike.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
djendrag- još čekamo slike! :)

nino- bilo je tu na forumu dosta Zekana iz Amerike...
 
E

el pibe

Guest
Kak nebi bilo pa Zetor je svijetski brand.Dali ste mi ideju za razbijenu haubu na mojem Zetoru.Mogo bi gore sa air brushom našpricati Američku zastavu da se preliva onak po haubi.zemem onaj veliki škrlak kak "Uncle Sam"prikopčam prikolicu i mobiliziram okolo ljude za trgati kuruzu.:fiery:
 

djendrag

Novi član
Tu od
25 Lip 2012
Poruka
27
danaszetor.jpg


zetor-7340.jpg


zetor-2-7340.jpg


zetor-3-7340.jpg


Evo slika, ovo na prvoj je 6340 a na ostalim je 7340, desilo se da su usminkani... molim urednike da srede ove poruke ako nesto nije uredu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
E

el pibe

Guest
Neka se više puta desi da su Zeke ušminkane.Ne smeta to njima a ni nama slobodno ubaciš još koju fotku kad stigneš.Ovakvi primjerci su rijetkost,nek te dugo služe:icon_thumright:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Odlični traktori! :) Samo mi je čudno što su iz Amerike,a nemaju ništa od dodatne opreme...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Jel se to isplati uvoziti iz amerike, troškovi transporta nisu mali, pa dok odeš pogledati jer na buf nebuš sigurno kupoval, pa kontejner.....?
 

Najnoviji postovi

Na vrh