• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

E

el pibe

Guest
Pričaj mi.Moj je u takvom stanju da se pretežno vozim po noći i koristim se sporednim putevima.Srećom sam na brdu pa snimim situaciju i iskoristim kad nema nikoga.Stvarno mi je neugodnjak.A slikati ga morem,možda se neko sažali pa mi pokloni drugi traktor.Čak je bilo nekih dvojbi i bio sam na vagi dal prvo skockati VTZ-a ili Zetora.Ali ipak je pobjednik rus koji je pomeo konkurenciju i ima enormnu prednost njegova pojava vapi za intervencijom i radim na nemu.Tak da Zetor ostaje anoniman barem ovu sezonu,jer mislim da nije u redu s moje strane da takvim degutantnim slikama poljoprivrednog stroja teroriziram članove foruma.:(hi):
 

edon

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
99
Da se nadovezem na temu ZETOR AMERIKA , ja imam 5211 i 7341 oba uvezena iz Amerke ,a imao sam i 3340 i prezadovoljan sam sa njima, a kod mene Gracanica covjek ih je uvezo sigurno 600 komada i od njega svi kupuju. Vecinom kada ih kupis moras raditi kocnice i sve cilindre pomijenjati jer svi cure A on kaze da mu za neke traktore i plate samo da vozi sa placa.
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Da se nadovezem na temu ZETOR AMERIKA , ja imam 5211 i 7341 oba uvezena iz Amerke ,a imao sam i 3340 i prezadovoljan sam sa njima, a kod mene Gracanica covjek ih je uvezo sigurno 600 komada i od njega svi kupuju. Vecinom kada ih kupis moras raditi kocnice i sve cilindre pomijenjati jer svi cure A on kaze da mu za neke traktore i plate samo da vozi sa placa.

Koliko si platio ovoga 7341 i koj je god
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Daj nabaci sliku ako je i tolko unisten da vidimo kak je bivsi gazda bio nemaran prema njemu!!
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Traktor nije radio 10 godina pa je to najveći problem. A prije toga nije radio nikakve teške poslove. Jedino je ostala voda u hladnjaku preko zime i pukao je blok, pa iz tog razloga nije radio 10 godina. Sad smo počeli sa rastavljanjem motora da vidimo u kakvom je stanju.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Znaci bit ce posla za ove hladnije dane kolko je placen ako nije tajna??
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
A koja mu je konačna brzina? 30 ili 40km/h?
 

edon

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
99
isao je 40 na gumama 16 9 34 ali prilikom kupovine ja sam insistirao da mi stavi 30 gume i tu sam sezeznuo i sada ide oko 30 km´na sat
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Neka se više puta desi da su Zeke ušminkane.Ne smeta to njima a ni nama slobodno ubaciš još koju fotku kad stigneš.Ovakvi primjerci su rijetkost,nek te dugo služe:icon_thumright:

Zašto su takvi primjerci rijetkost?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Traktor nije radio 10 godina pa je to najveći problem. A prije toga nije radio nikakve teške poslove. Jedino je ostala voda u hladnjaku preko zime i pukao je blok, pa iz tog razloga nije radio 10 godina. Sad smo počeli sa rastavljanjem motora da vidimo u kakvom je stanju.
Nadam se da bude nekih slika pukotina i samog traktora?
Isto tak se nadam da taj ima haubu :eek::
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Dečki gdje naći originalnu instrument tablu za Zetora 3511?? Trebam dva komada!

dakle neću ovakvu



nego ovakvu originalnu :)



I još jedno pitanje da li ima negdje za kupiti obloga za kočnice za Zetora 3511 i 6245. Ove nove su crne i ne koče dobro. Nekad su bile crvene, ali su izbačene jer su azbestne, ali su s tim oblogama oba daleko bolje kočila. Ove što sam uzimao u Tactorpro-u u Zelini nisam zadovoljan s njima, a sad moramo raditi kočnice na Z6245..


@Muha: Ima haubu :). I biće slike.
 

Najnoviji postovi

Na vrh