• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
I sad kad crkne sat na 7900, i kupi se novi,jel se mogu na novom sati navrtjeti na 7900,i da dalje normalno radi?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Sat se da rastaviti i okrenuti koliko hočeš sati ako je izdržal 7900 rh taj je još dobar neki su stali na 2500 ali je kazaljka radila (em ti Mađarsku elektroniku) .
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,225
E to ne znam. I ja sam htio da traktor okrene ovaj sat, ali eto crkao sat.. Ali ionako on ima preko 9000rs jer sat ne radi već više od pola godine i bio je 2,3 puta stao prije toga, ali nije bio problem u satu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Na traktorima?
Koje su to bedastoče, na pol starih ionak vure ne delaju.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Za sad samo upisuju i ne gledaju dali rade no za ljeto izlazi novi zakon a u pripremi je EKO-test za traktore .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Heh, a kak budu kontrolirali neregistrirane? Sve bu ih više :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kontrola pa još se bude carina ukidalo i evo ljudi koji su naučeni kontrolirati a koje znam osobno ROĐENI za takav posel :confused:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
A kak? Traktor ne mora biti registriran ak je na polju. Uostalom, u Nizozemskoj se traktori ne registriraju (koliko znam).
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Pa nemoj uzimati novi, probaj kontaktirati nekoga ko se bavi time da ga proba raskopati i popraviti. Radni sati obično umru kad one zvijezdice unutra dobiju lufta pa neće uzubljivati kak treba.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Probaj na guglu naći nekakav servis tko popravlja te mjerne satove, tahografe, instrument ploče, ili tak nešta
 

Najnoviji postovi

Na vrh