• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Mogel bi biti. Samo turbaki imaju rupu na haubi.
E sad, jel original ili ga je netko doradil originalnim dijelovima od 7745turbo odnosno 7340.
Ionak su zadnje serije 4-cilindraša imale isti motor od 3,9L.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Šteta kaj se ne vidi sa strane,ako ima hlađenje ulja,onda je turbak,ako nema,onda nije...
ZJ-kakvu rupu na haubi?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Rupa na haubi kroz koju prolazi auspuh kod turbaka a kod ovog prolazi .Stari turbaki nisi imali uljni kiler ,
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Al je od uvjek u ponudi kao dodatna oprema bil,al mnigima bilo skupo.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Rupa na haubi kroz koju prolazi auspuh kod turbaka a kod ovog prolazi .Stari turbaki nisi imali uljni kiler ,

I ovome auspuh prolazi kroz haubu,to se samo čini da ide sa strane,. Vidiš da ne bi bilo mjesta za auspuh između haube i utovarivača.
Ne mislim na uljni kiler, nego na hlađenje ulja vodom kod filtera ulja... To imaju 7745 turbo,7340,i Proxime ko moja,pa bi i ovaj trebal imati...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Pa na sve i jednoj liniji tog novog majora prolazi auspuh kroz haubu, od 3320 do kraja.. jedino na starijima je na 7340 išao samo kroz haubu
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Neznam jel slika vara ali ove prednje gume izgledaju fest celavo a nove su. Sad ce nam pocet podvaljivat i nove gume sa 20-30 % nizom ripnom da bi se sto prije mjenjale.
Inace zgodno izgleda.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
I meni izgleda niska ripna,niža nego na susjednoj Proximi...
Možda je traktor već vožen po prezentacijama,ili nešto slično... Tko zna...

nino-ne znam cijenu,te slike sam našao na Fejsu...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Al je nakaradni u P.M.
Od novih traktora jedino mi je lijep MF5600 i novi Lamborghini strike
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Koliko je to konja,150 mozda?
To je ni sim ni tam,neki ih rade 4 a neki 6 cil.
Dosta mi se cini kratak,mogao bi biti 4 cil,ipak i oni prate te eco norme.:(hi):
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
4 cilindra, 4.2L, 5,500 kg bez utega... Sigurno je lijena ko puž na manjim okretajima...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Čuj,DF Agrotron TTV 140ks ima još manji motor,4.0L,pa ima šusa kad se razvrti.
A ne troši puno. Samo je sigurno da neće dugo durati...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Do 120 ks se pregutne nekak tih 4 cil., ali preko toga je sve besmisleno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh