• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,763
Ja ipak na ovo sve vjerujem za Kirš da ima orginalne,

Ipak jesi rekel ali nebumo se valjda oko toga prpucavali. Ma svi kemijaju. Nije niti jedan stroj pošteđen toga. Može se bilo tko busati u prsa kak je kupio orig. dio ali mislim da više niti onaj tko naručuje dijelove za trgovinu nezna šta je šta.
Nedavno sam kupoval one remene za malčer Dasbelt (njemački), kad ono na remenu masnim slovima otisnuto "made in china".
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,691
Jok, te zadnje kočione sam kupio u sk, tam de su te zahebali za hladnjak, krivo smo se razmeli, ne bi ni tad, ali sisak ko sisak, niki drek nemožeš kupiti kad ti treba
 

edon

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
99
Amortizere zadnje sajbe uzmem na auto otpadu 5 euri oba , rade vec 3 godine bez problema.
 

BATELJA

Novi član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
2
Pozz svima novi sam ovdje, veliki sam ljubitelj Zetora, imao sam prilike raditi sa njima a sada sam ga odlucio kupiti. Zanima me koje bi mi modele preporucili od 60-90 ks sa duplom vucom, te koja bi cijena otprilike bila. Hvala!
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,025
I za koje ti poslove treba tj. za koje priključke ga misliš koristit,koliko zemlje radiš..
To je kao da neko kaže treba mi auto,koji preporučujete? :icon_thumright:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
1bcb4ac38724d0d378775b713a8e73aa.jpg
 

BATELJA

Novi član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
2
Trenutno imam oko 5000€ a ako uspijem prodati vladimirca onda oko 8000€
Trebami vecinom za rad na oranici oko 7 rali, plug 2×12",tanjurace sa 20 diskova, te za malcer gramip 160 sirine, rad u sumi izvlacenje trupaca
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
4320 ima od 1997.
1996. godište je imao još cilindar sa strane ko na 7211

To je kaj znam u vezi volana.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Serija 7540-9540 od 93 god imaju vanjsku pumpu i cisti servo :icon_surprised:
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Od kuma 6211 ima cisti servo a 92 godina je ali on jos ima reverzer ,30 cola gume i pomocni cilindar.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,737
A kaj je to čisti servo???
Postoji servo volan (mehanička glava sa ugrađenim servo pojačalom), vanjski servo cilindar i hidrostatički volan bez mehaničke veze volana i kotača.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ZJ ima ih tri servo, hidraulički i ruski sistem u žargonu servo ima letvu ,hidraulički orstu a ruski je dost teško objasniti ???
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,737
Servo ne mora imati letvu. Zakaj? Kamionske glave volana su servo, ali nisu letve.
A i nisam pital za objašnjenje, nego mi nije jasno kaj zovu čisti servo, kaj nije...

Postoji ili servo (s mehaničkom vezom glave volana i kotača) ili hidrostatičko upravljanje (bez mehaničke veze volana i kotača).
 

Najnoviji postovi

Na vrh