• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
meni se od svih Zetora, ovi 5245 posebno sviđaju. Kratki i kompaktni traktori jako dobri za neke lakše poslove. Šteta što je samo 3 klipa, da ima 4 bio bi idealan!!
Sa borungom 102 bil bi recimo 7245 :roll:
5245 ti je nekaj sličnoga 539 4wd ;)
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,438
Sa borungom 102 bil bi recimo 7245 :roll:
5245 ti je nekaj sličnoga 539 4wd ;)

Uh s tim klipom 102 bio bi zvijer od traktora!!
Baš je tako, što je 539 kod IMT-a, to je otprilike 52XX kod Zetora. Traktor najšire primjene.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Imam jos jednog, ovaj je 1987 godina, sa uskom kabinom..;)

slika-1213-2011-11-1320583069-velika.jpg
 
T

tuaregr10

Guest
Imam jos jednog, ovaj je 1987 godina, sa uskom kabinom..;)

Pozdrav basic :arrow:
... i ovaj Zekan je jako dobro očuvan :supz:. Meni se osobno više sviđaju Zetori sa ovakvom uskom kabinom :drinkers:. Istina da imaju manje mjesta unutar kabine, ali mi se nekako bolje uklapaju sa ostatkom traktora, a i radne lampe na kabini su napred i nazad i isto se lijepo uklapaju... :rolleyess:
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Hvala druze, dobre su ove kabine, imaju dosta opreme , neki imaju i grijanje sajbi sve zavisi od stanja, a razlika je bogme i kad sjednes u siroku, dosta je komfornija i udobnija..:supz:
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Norveska druze, ima traktora jos po 100 radnih sati ove tipe, bila je jedna 5245 128 radnih sati , ali se ne isplati ovdje je u Bosnu dovesti, nema para za koje se moze kupit. :D

Evo npr. ovaj 5245 ima 500 i neki sat..



Uploaded with ImageShack.us
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
tog jedino za sebe možeš kupiti ali da ga prodaš koje pare vredi ja mislim da nemreš

Tako je, samo za kce se isplati, a ovako za dalje nista od toga..:lol:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,438
Pa šta rade kad traktor od 20 i kusur godina nema ni 500 sati. Da ga jednom mjesečno pale da radi na leru, tek toliko da ne zariba, napravio bi više sati.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Pa šta rade kad traktor od 20 i kusur godina nema ni 500 sati. Da ga jednom mjesečno pale da radi na leru, tek toliko da ne zariba, napravio bi više sati.

Heh, stoje prijatelju kod nekog gazde..
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ja imam 3340 to je isti 5245 samo nova limarija 95god i ima 1219sati i ponekad imaš osjećaj da se još nije ni razradio a kamoli ovaj od 500sati i 20god pa tom su klipovi zarđali od stajanja izgleda da taj blata nije vidio jer su gume ko iz tvornice a tako i sav traktor
koje su prednje gume na ovom tvom 5245
 
Posljednje uređivanje:

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,438
Heh, stoje prijatelju kod nekog gazde..

Pa nije niko kupio traktor samo zato da mu stoji. Koliki god da je gazda, nešto je taj traktor ipak morao raditi.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
ja imam 3340 to je isti 5245 samo nova limarija 95god i ima 1219sati i ponekad imaš osjećaj da se još nije ni razradio a kamoli ovaj od 500sati i 20god pa tom su klipovi zarđali od stajanja izgleda da taj blata nije vidio jer su gume ko iz tvornice a tako i sav traktor
koje su prednje gume na ovom tvom 5245

9.5/24 su im gume ako nose nazad 14.9/28, a cini mi se da je na ovom ta dimenzija guma.

U Norveskoj pojedincima traktori sluze da zimi ociste sebi snijeg oko okucnice i do glavnog puta, mislim da je jedan od njih i ovaj vlasnik koji ima 52 sa 500 rs.. A znam po oglasima po Norveskoj , 70 % uz traktor je uslikan utovarivac i zadnji top za snijeg..:rolleyess:
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
I koja je cijena toga tamo od 500 sati..

Traktor je donedavno bio na oglasu, cijena je bila po dogovoru i nisam ga uopste kontaktirao, nisam bio zainteresovan posto je bilo dosta drugih u ponudi..


Evo ovaj traktor, on je bio na oglasu, njega je vezio neki starac i kada je umro traktor jeodmah dosao na oglas i ide uz sve prikljucke, traktor je sredjen za kuce u jako doborm stanju je bio, cijena mu je bila oko 90000 Kruna, i to se ne isplati uvesti ovdje..




Uploaded with ImageShack.us
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,438
Pa za 20 god. bi napravio više sati da je u Africi čistio snijeg a ne u Norveškoj :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh