• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Traktor je donedavno bio na oglasu, cijena je bila po dogovoru i nisam ga uopste kontaktirao, nisam bio zainteresovan posto je bilo dosta drugih u ponudi..


Evo ovaj traktor, on je bio na oglasu, njega je vezio neki starac i kada je umro traktor jeodmah dosao na oglas i ide uz sve prikljucke, traktor je sredjen za kuce u jako doborm stanju je bio, cijena mu je bila oko 90000 Kruna, i to se ne isplati uvesti ovdje..




Uploaded with ImageShack.us

to je oko 12000 eura jel tako koji je to model 6948 ili 6048
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,438
a deda je išao jedanput tjedno po novine,kruh i hranu pa je jedanput tjedno čistio

I to je previše jer u 20 god. ima 1040 tjedana. Deda je vjerovatno išao tek jednom mjesečno :mrgreen:
 
M

Miško 007

Guest
Traktor je donedavno bio na oglasu, cijena je bila po dogovoru i nisam ga uopste kontaktirao, nisam bio zainteresovan posto je bilo dosta drugih u ponudi..


Evo ovaj traktor, on je bio na oglasu, njega je vezio neki starac i kada je umro traktor jeodmah dosao na oglas i ide uz sve prikljucke, traktor je sredjen za kuce u jako doborm stanju je bio, cijena mu je bila oko 90000 Kruna, i to se ne isplati uvesti ovdje..




Uploaded with ImageShack.us

Gle prijatelju ne isplati se kupit rasturen stroj bolje dati više pa da radiš...
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
to si u pravu da je bolje kupiti sređeno, ali ako ćeš tako gledati onda je najbolje da svi kupe novo. ovo je stvarno previše za takav traktor još ako ga ideš uvoziti, kad se kupuje polovan traktor onda se gleda da za što manje novaca dobiješ traktor koji ti treba jer ako nekom treba traktor od 60 a zetor košta 12 000 a npr lamdini ili neki same 8-9000 onda će prije kupiti ovaj od 8000, jer ako ćeš kupovat polovno a skuplje onda je bolje pričekat koju godinu i kupit novo
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,438
Gle prijatelju ne isplati se kupit rasturen stroj bolje dati više pa da radiš...

Za ovog se ne može reći da je rasturen, barem ne izgleda ovako na prvi pogled. Samo ima on lijepih godina i košta lijepih para. Ako mu je tamo cijena 11.700 eura koliko bi tek koštao dok bi došao ovamo? :scratch Kao što reče basic ne isplati se to uvoziti.
 
M

Miško 007

Guest
A ne isplati se šteta je najbolje je novo ali eto.
Samo što nas država s ničim ne pomaže kao susjedna u Srbiji kod njih 549 DV full oprema 9000 eura nova stroj to je samo primjer .
Pa belarus isto malu cijenu imaju dolje.
A aj kod nas kupi nov stroj mi se moramo držati starih...
Druge nam nema.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
pa sad nećem toliko kukat nije ni naša država loša čak je bolja od srbije jer srbija prodaje samo traktore iz 80-ih po nižoj cijeni, a kod nas si mogao kupiti john deere-a i dobiti kapitalna ulaganja povrat 40% i povrat pdv-a 18% to znači da si mogao kupiti dobar traktor u pola cijene
 
M

Miško 007

Guest
A ti neko si ne može priuštiti takav traktor jedva saberem do deset tisuća eura a kamo neki od 50000 e i za neke veće poslove uzmeš rusa .
Niš mu ne fali odradio bi on svoj posao.
I oni su kapitalna dobivali sad u kojim postocima neznam.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,438
I kod nas u BiH je takođe povrat 40%, međutim malo je seljaka koji će kupiti nov traktor. Nažalost standard je takav da su nama i pored tolikog povrata novi traktori i dalje preskupi. Do nekih povoljnih kredita kod banaka je gotovo nemoguće doći a kod mikrokreditnih organizacija kamata skoro "pojede" taj povrat pa se takav kredit jednostavno ne isplati.
 
M

Miško 007

Guest
A da to je zato su i bolji traktori nižeg ranga ipak oni služe a nemaju cijenu..
 
Z

zetor4718

Guest
A ti neko si ne može priuštiti takav traktor jedva saberem do deset tisuća eura a kamo neki od 50000 e i za neke veće poslove uzmeš rusa .
Niš mu ne fali odradio bi on svoj posao.
I oni su kapitalna dobivali sad u kojim postocima neznam.

u pravu si bolje kupiti rusa nego se uvaljivat u neke velike kredite,ali uglavnom ja sam se naučio da je bolje dati malo više novaca nego kupiti nešto uništeno koje se većinom nemože dovesti u red ili to na kraju košta puno više novaca i živaca!još prije razmišljao sam da kupim novog zetora a kad pogledam dati cca.25 000 eura za traktor koji se kod mene neće nikada isplatiti nema šanse.imt-a kupiš novog pa šarafaš kao po starom,eurowolf mi je nepouzdan,a od indijaca se naježim.rus je donekle dobar,ursus je dosta skup a ima perkins motor što meni ne odgovara,zetor je isto skup.eventualo ako budem mijenjao traktor onda budem uzeo 7540 ili 7745...
 
M

Miško 007

Guest
A jbg koja je cijena IMT u Srbiji nije ni čudo kvaliteta..
Rus i IMT za te novce aj isplati se donekle ali ovi drugi bolje kupit polovan a Zetor ima cijenu da boli glava..
I mislim da su stari Zetori ipak bolji od novih nije to to više..
 
Z

zetor4718

Guest
A jbg koja je cijena IMT u Srbiji nije ni čudo kvaliteta..
Rus i IMT za te novce aj isplati se donekle ali ovi drugi bolje kupit polovan a Zetor ima cijenu da boli glava..
I mislim da su stari Zetori ipak bolji od novih nije to to više..

slažem se...
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
zetor 5245 1989 ..

picture.php


slika-1213-2011-11-1320231473-velika.jpg


:partyman:

prodano..!! ;)
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
stvarno je traktor kao nov,daj mi reci zašto filter ima izdignut iznad haube?

Zavisi druze, nema neke velike posebne znacenje, ja sam primjetio da traktori koji su 90 ili rpeko imaju taj filter, malo novija serija.. po tome sam skuzio..
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Ljudi trebam malu pomoć. Malo mi pušta ulje na hidraulic na slici označeno žutom strelicom.


Zanima me da li se može osovina označena crvenom strelicom možeizvući i na njoj zamjeniti gumice, bez bojazni da će se nešto raskačiti. Ili treba skidati čitav poklopac hidraulike pa sve rastaviti. Inače hidraulika radi super pa mi se ne rastvalja komplet.
 

Najnoviji postovi

Na vrh