• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
He, he isti problem. Sad kad sam vidio da treba sve rasklopiti odustajem do daljnjeg od tog posla. Inače hidraulika radi dobro, jedino što tu malo masti pa me strašno nervira.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
imam jos jednog, ovaj je 1987 godina, sa uskom kabinom..;)

slika-1213-2011-11-1320583069-velika.jpg

prodano..;)
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,438
Idu Zetori samo tako, iako je kriza opet se dobro prodaju :gitarist: jel ti ostao još koji?
Jesi li brojao koliko si ih prodao do sad? Koji je najprodavaniji model, mislim koji se najviše traže?
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Idu Zetori samo tako, iako je kriza opet se dobro prodaju :gitarist: jel ti ostao još koji?
Jesi li brojao koliko si ih prodao do sad? Koji je najprodavaniji model, mislim koji se najviše traže?

dobro idu sad zasad, trenutno samo imam jos jedan Lambroghini 774-80, a od zetora nista..uskoro ce nesto doci.
najprodajniji su mi 7245 i 5245, a ljudi ne bijeze ni od 6245..77 tesko idu jer kod njih je cijene poprilicno veca u odnosu na 72, tako da za njih treba dosta vishe para odvojit..:scratch
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,438
Za 52 i 7245 sam i pretpostavljao da su najprodavaniji a 77-ica je ipak serija za sebe pa je normalno da ima veću cijenu a time i slabiju prodaju.
Koja je godina ovaj Lamb i koliko je to konja, 80?
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Za 52 i 7245 sam i pretpostavljao da su najprodavaniji a 77-ica je ipak serija za sebe pa je normalno da ima veću cijenu a time i slabiju prodaju.
Koja je godina ovaj Lamb i koliko je to konja, 80?

Lamborghini je 80 konja 86 godina mjenjac 15+15 i disk kocenje na sva 4 tocka..
Cijena je 17900 KM..

slika-1213-2011-11-1321564331-velika.jpg
 
T

tuaregr10

Guest
Lamborghini je 80 konja 86 godina mjenjac 15+15 i disk kocenje na sva 4 tocka..
Cijena je 17900 KM..

Pozdrav basic :arrow:
Traktor je pravi stroj, izgleda lijepo i očuvano :finga:. Malo mi je čudno vidjeti od tebe da imaš neki drugi traktor, a da to nije Zetor, jer kada god na forumu ili na You tube - u vidim da piše basic, sve je povezano sa Zetorom :scratch.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,438
Pozdrav svima :arrow:

Osovina je možda od Univerzala :?:.

I ja sam pomislio da je možda od Univerzala al neznam kako bi se to moglo upasati. A i Zetorova "laka" prednja vuča izgleda ovako samo neznam dali je kod nje diferencijal u sredini ili je sa strane:scratch
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Na lakoj vuči je diferncijal na sredini. Ovo definitivno nije orginalna zeterova vuča liči mi na fiatovu.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Lamborghini je 80 konja 86 godina mjenjac 15+15 i disk kocenje na sva 4 tocka..
Cijena je 17900 KM..

Pozdrav basic :arrow:
Traktor je pravi stroj, izgleda lijepo i očuvano :finga:. Malo mi je čudno vidjeti od tebe da imaš neki drugi traktor, a da to nije Zetor, jer kada god na forumu ili na You tube - u vidim da piše basic, sve je povezano sa Zetorom :scratch.

Hehhe, imao sam druze ja dosta stranaca, ali samo ih nisam pokazivao.. :D

Ovaj nije skup, 17800 KM..:p
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,438
Na lakoj vuči je diferncijal na sredini. Ovo definitivno nije orginalna zeterova vuča liči mi na fiatovu.

Onda vjerovatno jest Fiatova ili možda Univerzalova, slične su. Svaka mu čast na trudu, volio bih vidjeti kako je to upasovao na Zetora i kako to sve skupa funkcioniše. :scratch
Da tražim neki sličan traktor, ovog sigurno nebi kupio. :mrgreen:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ja bi rekao da je od Univerzala jer sličnu ima jedan čovjek kod mene ovo sigurno nije zetorova jer zetor ima diferencijal na sredini
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,438
Ovo je, kako ja vidim nešto skrpljeno i koliko god izgledalo zanimljivo mislim da nije dobro. Nebi ga ja kupio koliko god jeftin bio.
 

Najnoviji postovi

Na vrh