• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
17,731
Nema filter ali očito ima nekog krupnog smeča.
Ispusti gorivo i posvjetli s baterijom unutra, možda najdeš kaj.

Lee Champa

Aktivni član
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
165
Sigurno da ima filter ili bar cijevćicu iz ventila jedno 2 cm da ne upada smeće iz dna rezervoara.
Vozim 539 i gubi gas! Jedva se vuče! Prvo na pameti filteri pa onda pumpa, ali sve u redu. Probam otpojiti cijev prije filtera, a gorivo jedva curka. Aha znači filter na ventilu zaštopan.
Odšerafim ventil - nema filtera i nije zaštopan, a gorivo ne curi! Sad ću ja taj talog probušiti i neka izcuri.
Ona guma na poklopcu rezervoara ispala i zaštopala rupu iznad ventila!!!! :mad:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
17,731
Razlika između rezervara na ovdje spominjanom 5211 i tvog 539 je kaj Zeks ima rezervar dole, a Ferko gore.
Sličnost je ta kaj oba usisavaju gorivo kroz cijevčicu i ako nekaj nasisaju oba se zaštopaju. Ti puhneš kroz cijev smeče nazad u rezervar i začarani krug je tu dok se ne odštopa samo (uspije usisati) ili smeče izvadiš ti.
Ferkan inače ima filter na pipi rezervara ali ga je očiti neko izbacil.

dajc1

Aktivni član
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
194
Složeno danas, problem je bio u rezervoaru, bila je začepljena metalna cjevčica koja ide direkt u rezervoar, dvije su iste, jedna za odvod, a druga za povrat nafte i tu se vidla velika razlika kada sam probao ispuhati. Problem je bio najveći to što je ta cjevčica savijena pod 90° i nakupilo se smeča točno na tom pregibu, pa je bio problem to očistiti, kompresora nemam, da bi to ispuhao, ali sam uspio sa tankom žicom i flaksom za trimer.

Borisllav360

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
744
Eh kad bi kod nas negdje bio jedan ovako da je napušten i zaboravljen.Mislim da je ovo u Finskoj i ne isplati se ovog slušati što priča jer ne može se ni riječ razumjeti,pogledajte od 04:20.....

Najnoviji postovi

Na vrh