• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Ne.
Jedino kaj bu ti trebalo kod sastavljanja je da uzmeš jedan komad promjera 3mm i nabrusiš mu vrh u špicu.
Kod sastavljanja njega nabiješ kroz ručkicu i on ti sabije taj telefeder (tu tanjurastu pločicu). Kad izađe malo na drugu stranu van ti stavi štift koji je bil i sa njim izboj taj komad van.
To ti bu olakšalo sastavljanje.
 

Zeko3511

Član
Tu od
11 Stu 2020
Poruka
50
Na tu gornju kuku možeš kačiti samoutovarnu prikolicu za sijeno ili prikolicu za djubar ako baš mora, ali onda na tom Zetoru moraš imati naprijed tegove.A najbolje od svega je da nabaviš donju automatsku kuku Zetorovu.


Dobar stroj a još bolje bi izgledao da ima Češku ili Slovačku kabinu mada mu i ova dobro izgleda.
Hvala na odgovoru,zato i pitam za onaj donji nosac,ne znam da li ih ima za nabaviti,kuke sam vidio po oglasima ali te nosace na koje kuka ide nisam
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
To kaj tražiš nije kuka za jednoosovinku prikolicu, već za klateću poteznicu, koja ne može nositi vertikalni teret.
Imam originalnu poteznicu ali nemam toga nosača.
A zakaj ju ne izradiš?
Imaš li na traktoru bočnu kosu?
 

Zeko3511

Član
Tu od
11 Stu 2020
Poruka
50
Nemam bocnu kosu,mislio sam da se i automatska montira na taj nosac,tako mi izgleda na slikama na internetu.
Pronasao sam na oglasima automatsku za ursusa ali nitko mi nezna reci da li se moze pripasat na zetora?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Od velikog Ursusa bi se moglo, od malog ne.
A zakaj ne napraviš (ili daš nekom napraviti) običnu kuku s ušicama i klinom fi 30mm?
 

Zeko3511

Član
Tu od
11 Stu 2020
Poruka
50
Ok,hvala na informacijama,vjerojatno cu dat nekome da mi napravi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Nemoj citirati prethodnu poruku klikanjem na odgovori.
Dovoljno je napisati odgovor u prozoru na dnu teme.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Košta da, probaj zvati redom, ali ne vjerujem da ima jeftinije. Bočne su bile oko 100€ komad.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,683
I one za krov.. zadnja 500kn komad..prednje oko reflektora oko 50 eura komad..tolko je i.oko brisaca.
Problem je i nabaviti....cuvaj 😅
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Bočne sam vidio za 350kn, ali ovih nema baš po internetu, jedino sam tu našao. Malo sam ju oštetio, ali ako toliko košta zanemarit ću oštećenje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Za 200 eura ja ju doma složim ljepšu i kvalitetniju i Zetoru licencu prodam.
Peru na toj plastici da to nije istina, bar da onda taj oprani novac ulože nekam drugam pa da su im ostali dijelovi kvalitetniji.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Taj problem sam imao na Steyru. Farovi original 2X skuplji od nekih drugih. Onda sam nabavio inox perforirane table. Koje čekaju ugradnju.
Imam viška!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Imaš tam u BJ ti perforiraju lim po uzorku ili po želji.
Isto tak i materijal od čega hoče da bude po želji.
 

RYOU

Član
Tu od
31 Lis 2015
Poruka
173
Da li se može na traktor staviti akumulator većeg kapaciteta? Našao sam neki 225ah, a trenutno je na proximi 140ah. Jel to problem zbog alternatora ili nešto drugo?
 

Najnoviji postovi

Na vrh