• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Evo danas u prolazu prvi put sam vidio Zetor 6945 i još piše SGORBATI ,sad nadjo jos jednog 7245 Sgorbati. Sta mu je to sad koji djavo :D izgleda normalno kao i ostali zetori.
 

Nik89

Aktivni član
Tu od
22 Velj 2022
Poruka
124
Zna li neko kako naštelati ručni kardan.
Traktor je bio kod mehanicara i on je to dobro složio ali je nakon nekog vremena ko da se sajla rastegnula.
Dole kod spajanja sajle s kočnicom getribe probao sam tu malo pritegntu ali nisam mogao rukom onu polugu dosta rastegnuti da stavim sajlu(malo se i bojao).
Zna li neko kako naštelati da ne hrza?...
Da li tu dole kod kočnice getribe i da li imate neke savjete kako?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Onda treba i gornji nosač preraditi ili dole napraviti tak da se daju skinuti po potrebi.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Nema skidanja jer su potrebni stalno tegovi jer kod nas su sve brda a i traktor je često u šumi. 300kg mislim da mu nije neki problem nositi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Nije mu problem garant, neko je predvidil da se daju ugraditi što znači da mogu stalno biti gore.
Ima to svojih mana koje sam siguran da znaš koje su ali pošto tebi stalno trebaju onda buš zažmiril na te mane ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh