• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Nisam uopšte obraćao pažnju na pozadinu, traktor mi je puno interesantniji :)
Šta te je toliko zezalo oko postavljanja slika?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
ako ti je na holenderu odvrni i stavi kudjelje(ono od cijevi za vodu) i zavrni pa vidi a ako nisu holenderi poslikaj nam da vidimo sta pusta

ma nije na holenderu, 4 crijeva su našarafljena na njega, tu je suho, nego baš odozgora curi, kao na poklopcu gore...imaju 4 imbus šerafa i to sam probavao dotegnuti, ali se neda. bojim se to ić dirati jel neznam šta unutra ima da se ne rasipa šta, onda kvragu :-((
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Da manje ugazi zemlju po kojoj se kreće,ali vidim da su malo blatne pa mi je to interesantno kako se ponaša sa takvim gumama u blatu i sa lako konjića za to.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,323
ma nije na holenderu, 4 crijeva su našarafljena na njega, tu je suho, nego baš odozgora curi, kao na poklopcu gore...imaju 5 imbus šerafa i to sam probavao dotegnuti, ali se neda. bojim se to ić dirati jel neznam šta unutra ima da se ne rasipa šta, onda kvragu :-((
Semering, O-ring.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Semering ide odozgo (ovisno o proizvođaču), a za O-ring treba cijelu raskapati. Ako ti je prvi put nebi preporučil, mada za sve postoji prvi put.
Imaš ovdje par iskustava ljudi kojima je bilo prvi put :mrgreen: http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=19433

ma budem ja najprije nazvao u dućan da vidim kolko je to novo sve, a onda tek krenuo u raskapanje :-D
Muhaničar, sad kad sam ovo pročitao... nek on curi i dalje.... dok se ne zamjeni :-D
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,323
ma budem ja najprije nazvao u dućan da vidim kolko je to novo sve, a onda tek krenuo u raskapanje :-D
Muhaničar, sad kad sam ovo pročitao... nek on curi i dalje.... dok se ne zamjeni :-D
Muhanicar 8)

Nije to tak strašno samo treba polako, jedino kaj to obično nije dugoga vijeka. Mislim popravak.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Muhanicar 8)

Nije to tak strašno samo treba polako, jedino kaj to obično nije dugoga vijeka. Mislim popravak.

ma radi on sad dobro još. sam nekad znam čuti da malo cvili, ali prestane, neg najgore šta zamasti sve . jel znaš možda kako se kreće cijena novog?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,323
ma radi on sad dobro još. sam nekad znam čuti da malo cvili, ali prestane, neg najgore šta zamasti sve . jel znaš možda kako se kreće cijena novog?
Nemam pojma, ali mislim da bi 2000 trebal pripremiti
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
ma radi on sad dobro još. sam nekad znam čuti da malo cvili, ali prestane, neg najgore šta zamasti sve . jel znaš možda kako se kreće cijena novog?

Čega novog? Ako misliš na glavu volana, kod nas je oko 500€
 

Najnoviji postovi

Na vrh