• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
nikakvo čudo...da su se ovi bez prednjeg pogona pokapčili na gornju vuču umjesto na donje kak su se prikapčili ,zetor odmah nebi imal šanse i bez onog dajca:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

istina je i to, ali ja mislim da zeko ima i malo više kila nego normalni :rolfer:
 
B

banijac

Guest
ma nije na holenderu, 4 crijeva su našarafljena na njega, tu je suho, nego baš odozgora curi, kao na poklopcu gore...imaju 4 imbus šerafa i to sam probavao dotegnuti, ali se neda. bojim se to ić dirati jel neznam šta unutra ima da se ne rasipa šta, onda kvragu :-((

Ako je ovdje riječ o glavi volana, imao isti problem...raskopao jako dobro očistio(da bude suho i nemasno) deblji sloj diht mase i šalala!!! Može i dihtung...kupiš papir i napraviš sam, al ne onaj najtanji...srednji neki...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ako je ovdje riječ o glavi volana, imao isti problem...raskopao jako dobro očistio(da bude suho i nemasno) deblji sloj diht mase i šalala!!! Može i dihtung...kupiš papir i napraviš sam, al ne onaj najtanji...srednji neki...

ne kužim, to si ona 4 inbusa sam skinuo i prebrtvio poklopac, ili šta već?
 
B

banijac

Guest
Uvijek! ;) Ali stranu koju skidaš uvijek okreneš prema gore...stegnuto u škripac...samo trebaš zabrtvit a ne mijenjat elemente...glava ti košta nova oko 6-7 tisuća...i tko kaže da se neće desit isto...ali zapamti...mora biti full čisto da bi diht masa odradila svoj dio(koristi sprej za čišćenje kočnica)...skini si negdje katalog dijelova imaš tamo mislim...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Uvijek! ;) Ali stranu koju skidaš uvijek okreneš prema gore...stegnuto u škripac...samo trebaš zabrtvit a ne mijenjat elemente...glava ti košta nova oko 6-7 tisuća...i tko kaže da se neće desit isto...ali zapamti...mora biti full čisto da bi diht masa odradila svoj dio(koristi sprej za čišćenje kočnica)...skini si negdje katalog dijelova imaš tamo mislim...
Kolko ja znam glava volana se rastavlja odozdo, a njemu curi odozgo (gledano u smjeru postavljanja na traktoru) :scratch
 
B

banijac

Guest
dobro zboriš...al moraš ju skinut sa traktora a ne radit to dok je glava gore...to je malo veća zajebancija :)
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Kolko ja znam glava volana se rastavlja odozdo, a njemu curi odozgo (gledano u smjeru postavljanja na traktoru) :scratch

upravo tako, gore.. a di je tebi banijac to curilo, gore ili dolje? Muhaničar, kad si već tu, di se štelaju kočnice na njemu? jedan hvata jako, drugi nikako skoro..
 
B

banijac

Guest
Neznam o kojemu je tipu riječ :scratch

Hehe...vidim iste bolesti kod svih(kod mene 7340)...i ja imam taj problem...ovaj vikend se planiram pozabavit sa tim(mislim da kod mene propušta cilindar)

I inače savjet...nikad ne kupovat nove cilindre...nego gumice ili klipiće...jeftinije a nije problem napravit...ja slago na Ursusu 355 sad za vikend...a sad je Zeko na redu... :(
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Daj kakvu sliku zadnjeg kraja.

jel ovo šta pomaže? ali čini mi se da je u ulju jel ima ispod trombli čep za ispuštanje.. ak je to to sad
 
Posljednje uređivanje:
B

banijac

Guest
Lamela...kao kod mene...
 

Prilozi

  • zetor_kočnice [800x600].jpg
    zetor_kočnice [800x600].jpg
    33.2 KB · Pregleda: 113

Najnoviji postovi

Na vrh