• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
bio je 13000 €, poprilicno puno, ali eto ipak ga je uspio prodat..:supz:

Evo nekoliko finih zetora, da malo temu osvjezimo..

scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php
 
Posljednje uređivanje:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Jungle boy:weedman::weedman::weedman:

AL dobri su mi ovi zetori kojih kod nas ni nema,dost su napredni...
 
B

BAGERISTA

Guest
BASIC

Ovi su svi prošli kroz tvoje ruke,,,:?:ideš opet u potražnju,,ili je več koji doma za prodaju,,,(kod tebe se to stalno mijenja,,,,svaka čast.koji god je na slici je bio uredan.),,,,ovaj 7745,,,je opak..
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
bio je 13000 €, poprilicno puno, ali eto ipak ga je uspio prodat..:supz:

Sam traktor je otisao za 10500E, utovarivac je ostao. Jeste bio malo poskup ali je i bio kao iz fabrike i ipak je 94. godina i 1370 sati, nije to za baciti :D
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Sam traktor je otisao za 10500E, utovarivac je ostao. Jeste bio malo poskup ali je i bio kao iz fabrike i ipak je 94. godina i 1370 sati, nije to za baciti :D


nije losh traktor, ni slucajno, ocuvan je dobro i malo je radio..

Ono je Zetor 7745 Jubile... nesto poput PLUS-a..:partyman:
 
T

tuaregr10

Guest
Evo ovaj Zekan je bio strikanov, neki dan je prodan. 94g

Pozdrav svima :fball:
Dobar je ovaj Zekan, lijepo izgleda, čini se očuvan, još s ovim prednjim utovarivačem, traktor je za deset :supz:.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
nije losh traktor, ni slucajno, ocuvan je dobro i malo je radio..

Ono je Zetor 7745 Jubile... nesto poput PLUS-a..:partyman:

Kakva je razlika između tih "Jubile" ili "PLUS" serija u odnosu na ove "obične"? :scratch
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Kakva je razlika između tih "Jubile" ili "PLUS" serija u odnosu na ove "obične"? :scratch

Standard brate sve, samo eto imaju reverzere, i poprilicno su mladi u odnosu na tu tipu..zadnje serije uglavnom..
 
I

ihorzic

Guest
Ode mi na boš pumpi nešto i pusti gorivo u ulje - fino repariram boš pumpu i ajd metnem i nove dizne.
Ne prođe 10 dana i odu gumice na cilindrima - kupim nove sklopove i polu sredim mašinu.

Idem neki dan cestom i smrzne mi se gorivo i to euro dizel , skinem čašicu - ona puna leda ( voda ) popizdim jer sam ostao na križanju lupim malo jače i polupam čašicu i feder - kupim novu pumpu.
Idem ga upaliti , ozraćim , verglam , verglam i skurim anlaser - repariram i njega.

PITANJE :

Koliko sad vrijedi moj zekan 5711 - UŽAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

zetor7245

Član
Tu od
5 Ruj 2009
Poruka
174
Ode mi na boš pumpi nešto i pusti gorivo u ulje - fino repariram boš pumpu i ajd metnem i nove dizne.
Ne prođe 10 dana i odu gumice na cilindrima - kupim nove sklopove i polu sredim mašinu.

Idem neki dan cestom i smrzne mi se gorivo i to euro dizel , skinem čašicu - ona puna leda ( voda ) popizdim jer sam ostao na križanju lupim malo jače i polupam čašicu i feder - kupim novu pumpu.
Idem ga upaliti , ozraćim , verglam , verglam i skurim anlaser - repariram i njega.

PITANJE :

Koliko sad vrijedi moj zekan 5711 - UŽAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

druze u parama ili zivcima?
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
@ihorzic
Tebe je baš bila krenula loša sreća :madmana: dobra stvar je da si sad sredio traktor, -sve novo :)
Sreća pa je Zetor, da je bio Deutz ili Massey, za to godište koje je tvoj 5711 koštalo bi te puno, puno više i para i vremena ali i živaca. Sad ti Zetor vrijedi puno više.

U gorivo obavezno sipaj aditive protiv smrzavanja, ako se misliš voziti traktorom po ovoj hladnoći. Bočica za 500 lit. Dizela košta manje nego ta staklena čašica sa federom i mrežicom.:supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ode mi na boš pumpi nešto i pusti gorivo u ulje - fino repariram boš pumpu i ajd metnem i nove dizne.
Ne prođe 10 dana i odu gumice na cilindrima - kupim nove sklopove i polu sredim mašinu.

Idem neki dan cestom i smrzne mi se gorivo i to euro dizel , skinem čašicu - ona puna leda ( voda ) popizdim jer sam ostao na križanju lupim malo jače i polupam čašicu i feder - kupim novu pumpu.
Idem ga upaliti , ozraćim , verglam , verglam i skurim anlaser - repariram i njega.

PITANJE :

Koliko sad vrijedi moj zekan 5711 - UŽAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neznam ča bi ti reka,,,,,,ali ovo kako si napisa,,,ja mislim da ti je dosta i previše..........:cry::cry:
Vrijedi,,,vrijedi,,,,i muke i živaca....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ode mi na boš pumpi nešto i pusti gorivo u ulje - fino repariram boš pumpu i ajd metnem i nove dizne.
Ne prođe 10 dana i odu gumice na cilindrima - kupim nove sklopove i polu sredim mašinu.

Idem neki dan cestom i smrzne mi se gorivo i to euro dizel , skinem čašicu - ona puna leda ( voda ) popizdim jer sam ostao na križanju lupim malo jače i polupam čašicu i feder - kupim novu pumpu.
Idem ga upaliti , ozraćim , verglam , verglam i skurim anlaser - repariram i njega.

PITANJE :

Koliko sad vrijedi moj zekan 5711 - UŽAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne vrijedi ni trunku zdravog razuma ...
Rekli smo :
Gorivo taložiti
loš akumulator sjebe anlaser
loš anlaser sjebe akumulator
Ima još ali sam nemam vremena
 
I

ihorzic

Guest
Ma j....a nije mi do akumulatora , imam proizvodnju ,..

Ali ovo - živci zbor , ludnica .

Znam ja za aditive ali kupio sam na ininoj crpki kod mene euro dizel koji se ne bi trebao smrznuti .
I mislim ne treba aditiv. U biti gorivo se nije smrzlo ali se voda u tom gorivu zaledila.
Ajde bi rekao čovjek stara benzinska pa probili rezervoari i ušla voda , ali prošlo ljeto se vračam iz Rijeke i na onoj novoj benzinskoj u Bosiljevu natočim gorivo u Alfu i fino potrošim malo više od pola rezervoara ,...
Ode komorel pumpa i pumpa goriva u rezervoaru - razlog kažu voda u gorivu.
Račun bacio i ne mogu dokazati.

Ovo govorim samo da se ne iznenadite i Vi sami.

Da koštao me i zekan novaca i živaca.
 
Z

zetor4718

Guest
Ma j....a nije mi do akumulatora , imam proizvodnju ,..

Ali ovo - živci zbor , ludnica .

Znam ja za aditive ali kupio sam na ininoj crpki kod mene euro dizel koji se ne bi trebao smrznuti .
I mislim ne treba aditiv. U biti gorivo se nije smrzlo ali se voda u tom gorivu zaledila.
Ajde bi rekao čovjek stara benzinska pa probili rezervoari i ušla voda , ali prošlo ljeto se vračam iz Rijeke i na onoj novoj benzinskoj u Bosiljevu natočim gorivo u Alfu i fino potrošim malo više od pola rezervoara ,...
Ode komorel pumpa i pumpa goriva u rezervoaru - razlog kažu voda u gorivu.
Račun bacio i ne mogu dokazati.

Ovo govorim samo da se ne iznenadite i Vi sami.

Da koštao me i zekan novaca i živaca.

e prijatelju,i mene je moj koštao živaca i novaca,ali sad samo sjednem i ključ u bravu!
 
I

ihorzic

Guest
to je istina pali i vozi .
sad me u zimi zainteresiralo grijanje na njemu.
kako ima spojenu cijev na kiler
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Na koje grijanje misliš, na grijanje motora ili grijanje u kabini? Koja cijev te interesuje, od čega, jel od grijanja?
 

Najnoviji postovi

Na vrh