• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

mrcina007

Član
Tu od
14 Lip 2009
Poruka
201
- je onaj ispleteni neizolirani kabel, pa njega baš i ne mogu potegnuti do sklopke a da ne dodirne neki lim. Znači ipak ide između akumulatora i anlasera
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Na zetoru je ona kao pletenica....onda budeš moral produživati (+) kabel do anlasera, a hoćeš sklopku na armaturnoj. Meni se osobno ne dopada to rješenje:?
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Viđao sam takve sklopke samo neznam kakva je njihova uloga? :confused: Jel to da isključe struju u slučaju nekog spoja na instalaciji :scratch
 
T

tuaregr10

Guest
Viđao sam takve sklopke samo neznam kakva je njihova uloga? :confused: Jel to da isključe struju u slučaju nekog spoja na instalaciji :scratch

Pozdrav Cowboy :arrow:
Te vam sklopke služe da prekinete minus, da ne dođe do zapaljenja instalacije :finga:.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Pozdrav Cowboy :arrow:
Te vam sklopke služe da prekinete minus, da ne dođe do zapaljenja instalacije :finga:.

Hvala!!
Pretpostavljao sam da je to zato. Korisna stvar:!:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
na kolko radnih sati se mijenja filter hidraulike i filter prečistača zraka (sa uljem)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
na kolko radnih sati se mijenja filter hidraulike i filter prečistača zraka (sa uljem)

Filter od hidraulike nemoraš mjenjat ako ti nije sila ili ako ti netrza hidraulika,šogor je na malom Deutzu 40ks mjenjo na 11350rs jer je počela hidraulika malo trzat i sad radi bez greške. Fileter zraka mjenjaš kad ti je jako zaštopan,kada ga nemožeš više ispirit na kompresoru a do tad je sve dobro. Možeš ti zamjenit sve filtere ako imaš viška €
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
144
Pozdrav dečki imam problem na zetoru 3511,izbacuje mi se iz 2 i 3 brzine kad ide niz brdo,bez obzira da li bio prazan ili pod teretom,viljušku sam promjenio ,utvrđivače ,zupčanik sam promjenio i opet se izbacuje. sad sam ga ponovno rastavio i zupčanik je dobar,ležaji na gornjem snopu su dobri,doljnji snop je dobar,jeli zna netko možda što bi još treba probat vidit da rješim to da se ne izbacuje,hvala.
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
144
Ma ovako ja sam izvadio osovinu od gornjeg snopa i spojničku,dolnji snop nisam dirao jer sam njega prije dirao kad sam ga rastavio.
 
I

ihorzic

Guest
tako je i meni na mom 5711 i kažu mi da ispod ploče postoje nekakve kuglice ili federi koji se trebaju zamjeniti
šta mislite
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Ma ovako ja sam izvadio osovinu od gornjeg snopa i spojničku,dolnji snop nisam dirao jer sam njega prije dirao kad sam ga rastavio.
Čuj, ti bi trebal ponovo skinuti poklopac i videti kad ručno uljučuješ kaj se događa. Dali vilica uključuje do kraja na zupčanik.
 

Najnoviji postovi

Na vrh