• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
kabina je uredna sedmicu najvise dok se ne pocne radit kako treba nema je da je cista 100%, zetor mu uopste nije los u kabini al mislim da ga je poskupo platio i sto kaze za skupljeg sto je mogo uzeti moze sredit kabinu da gledas u nju i ova je u redu kad se radi isto ti je u svakom traktoru( mislim na malo starije)
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
pa znam ja to da je kabina malo iznutra zmazana, to što je tvoj vjerojatnije noviji i ima da je ljepši, je istina da se kod mog zetora mora puno radit, ali to su samo sitnice i kod mene je jako vazno da je uredan i ljep čist ali ja to kod zetora promjenim sam tak iznutra ga malo počistim zamjenim ove dolje tepihe ili sta je vec to i ko nov je...i uostalo taj zetor je kod nas tek nekih 2-3 tjedna tak da nismo stigli nesto previse radit na njemu jer je bio zauzet sa poslom, sad kad prođe sjetva i to sve polako cemo ga sredit i nece nista puno gore izgledat ko tvoj...a znam sta je uredna kabina vjeruj mi jer ja volim kad je u traktoru tip top, kao sto je naprimjer u claas-u...a sto se tice masnih zetora vidjeli smo ih mi puno kad smo tražili takav traktor i za veče pare..
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
aj dobro, ali ta kabina nikad neće izgledat kako treba, vidiš da ne dihta, a gume ove dolje su neke izrezane, a i pod ispod njih je možda rđav, neznam kako vama kabine inače izgledaju ako je ovo uredna, je se ne želim svađati nego samo iznosim svoje mišljeneje, a isto tako i drugi imaju pravo na svoje mišljenje.
njemu je taj traktor dobar i sviđa mu se, a ja mu isto želim puno sreće i zadovoljstva u radu s njim
ali mislim da je to puno novaca za 87.god, skoro 5000 sati, nema kuku,nema kompresor
za 12 000 eura se može kupiti dobar 6340, 10 godina mlađ od tog, ima kuku i kompresor, prednju vuču i kabinu za te novce možeš lizati.
ali njemu takav ne treba

ovo je osvrt na FeLiXxX- ov komentar da se ne bi nešto zabunili jer si u međuvremenu ti napisao komentar,
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
pa tepihe zvadiš van,z minivašom ih opereš dok i celog traktora pereš,prašinu z vlažnom krpom zbrišeš,isto tak i kokpita,i na kraju z kokpit sprejom našpricaš :)
i ima da bude ko novi
i tepihe naravno vratiš nutra dok se osuše:rolleyess:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
samo da pitam kakva je ovo koža na sjedalima kod tebe, izgleda neka rupičasta, jer je kod mene ravna, a takvu još nisam vidio pa mi je malo neobično.

slažem se sa tobom da se on za 2000 sredi kakvog nisi mogao kupiti za 10 000 eura, ali ja i dalje smatram da su oni općenito precijenjeni.
i da što mu je ovo di je inače pomoćno sjedalo.
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
a eto kak zgleda zgleda za nas je glavni prvo motor a onda ostalo poslje čemo se potrudit kaj ga uljepšamo iznutra kak moremo i vjerujem da bude dobro zgledal...a za ovih 12 tisuća to je sigurno previše a i da mi daju još tih šest kolko mi je falilo napravio bih stog zetora da bude ko nov iznutra bi mogao kompletno sve izmjenjat...:D...ali dobro uvjek dobro dođe mišljenje nekog drugog...

fićona: u potpunosti se slažem stobom...:)
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
ma nije puno platio vidi koje su cjene sad ovih starijih zekana a ovaj njegov još ima i amortizere, servo i kardan 540-1000 a na sjedalu nije koža nego neka tkanina
a ovo drugo se sve pofarba i uredi čak i stavi dobar radio za 5000kn

i ja bi jednog takvog za 6000
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
e za kožu vidim da su drugačije a neznam takva je i bila valjda...a ovo desno ti je onaj trokut kaj stavis pod kotač..i tu cemo valjda stavit onaj stolac ko i ti imas...nekak bumo ga probali zmontirat...:D
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
e classceltis456,možda si već gde naopisal,nisam videl,kolko si dal za zetora,ja bi si možda zel 7245 ili 7745 pa pitam kolko je tvoj došel
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
u pa malo onda :) super zgleda za tu cijenu
a kolko radnih sati ima,malo uložiš u njega i imaš pravu pilu za lake poslove,još samo uske kotače mu deneš,za špricanje,bacanje umetnog gnoja,za sijanje,zakon mašina :rolleyess:
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
ima tocno 4765 sati, pa da pa i za to smo ga i kupili da bude sijal šprical i takve manje poslove radil a ostalo ce ova druga hrga...:D
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Dobar traktor!! I nisi ga puno platio, ovdje kod mene je 5211 bez prednjih amortizera, sa hidro volanom i kompresorom 5000 €. Tako da ovaj uopšte nije puno plaćen. Kabina je dobra a ovo što je izlizano ili poderano lako ćeš srediti. Čudno mi je da nema kompresor :scratch mislio sam da je to na Zetoru serijska oprema :confused:
 
I

ihorzic

Guest
Evo lupio sam ti prvi komentar da je traktor Ok , i sad nakon ovih komentara moram se ponovno ubaciti i reći ti da i maš punu šaku brade sa tom cijenom i dobivenom robom .

Da se meni ukaže takva prilika ja bi ga kupio odmah i na njemu tj. na šminkanju lupio 2 soma € u đep garant.

Kuku imaš u selu kraj Gudovca automatsku za 100€ traži ga na njuškalu tak da ,..
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
pa da sredit če se to..a za kompresor neznam dali je to serijska oprema, dobro bi došel al nema veze dobar je..:D
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
to je bolje sjedalo nego moje samo ne izgleda za oko savršeno, moje je skaj pa se dosta lako znojiš na njemu, a mislim da na tome ne
naravno bitno je da je mašina u redu, a ostalo se sve može srediti, ova kabina je nekima malo neobična po blatobranima i ostalom jer je ovo prelazna linija sa ovog bijelog krova na crveni i sa okruglih na kvadratna svijetla i još mnogo toga.

ja sam samo naveo da za 12 000 ima dobar 6340, budimo iskreni kojeg ne možeš uspoređivati s tim svojim jer ima prednju vuču, novijeih je godišta, ima kompresor, kuku i još dosta toga što košta.
 

Najnoviji postovi

Na vrh