• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Mislim da nebi bilo do birača, ali bar to nije problem. Skineš ga dole i probaš ubaciti bez njega pa nizbrdo.
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
144
Znači ja bi sad kad satavim traktor trebao probat ubacit u brzinu ručno da vidim da li vilica dovoljno uzubi zubčanik
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
144
I što onda dalje ako uzbuje dobro a iskače i dalje ili što ako ne uzubuje dobro.
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
evo našeg zetora...7211..tek došao pred 3 tj. a zadovoljni smo jaaako...:D
samo jedno pitanje kolko tocno ima 7211 ks??..
120rsy.jpg

By claasceltis at 2012-04-03
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Po konedati ima 66 konja.
traktor mi se jako sviđa,pogotovo zato što ima ove prednje amortizere,to je prava stvar.
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
aha...da da i meni se jako sviđa zbog amortizera, udobna velika kabina, velik anšlag sa servom...a i nije uopće mastan..i čujem da su jako jeftini djelovi za njega...:D
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Šta ti je ono sa desne strane gdje zetori inače imaju suvozačevo sjedalo??
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
s obzirom na stanje i radne sate, te godište platio si ga dobrano, kabina baš nije u nekom stanju, nema uopće priključka za zrak za prikolicu, nema automatsku kuku onu dolje, a ne vidim gdje mu je kompresor,
to je moje mišljenje, ali ja sam jako pedantan i detaljan čitaj cicija pri kupnji nečega.
ti kažeš da ti se traktor dopada a što bi bilo odna da sjedneš u pravog i urednog zetora, ovome kabina uopće ne dihta, sjedalo loše itd
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
kompresor nema to da...automatska kuka ona dolje nam netreba,motor uopče nije mastan nigdje, sjedalo ne vidim zašto je loše, god.87. i to nije tak staro, kabina se mi najviše dopada jer je velika za trojicu, a i djelovi za njega su jaako jeftini, a i kad malo bolje pogledaš takvog zetora nebuš dobil za takve pare sigurno, mozda da ali masnog, a to sto su neki tak jako lepi na izgled da su samo pofarbani dođu i do 8 tisuća eura, a ja za tih dvije tisuče eura sredim tog zetora da bude ko nov pa i za puno manje...tak da meni se dopada, a i nebudemo radili neke teske poslove tak da za to sta budemo sijali i nesto manje radili je odličan...a za teže poslove imamo claas-a...:D
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
do sad baš i nisam vidio masne zetore, a imali su i po 8000-9000 sati, to ti vrijedi za IMT, kod mene se je vozio 4 plus vozač tako da ti je kabina malena:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
evo moje kabine, pa ti se ja ravnam prema njoj



nemojte mislit da se ja sad hvalim, nego je ovo primjer uredne kabine, a vidio sam još urednijih kabina, imam čak i slike ali ih neću ovdje stavljati jer nisu moje a vlasnici ne žele da im se stvari povlače po internetu
 

Najnoviji postovi

Na vrh