• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
596
Bok, gdje se nalazi indikator temperature na 7340? Dali je usarafan u gloku negdje ili
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Može, ja bum popravil, a ti kupiš sve ostalo kaj je stradalo zbog tog propusta bez greške?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Opet se zmekavaš... i tvoj škartofl je od krtove kože... ni on na svjetlo dana ne izlazi?
Neznam samo od kog si to pokupil, "on" nije bil ni blizu takav.

Nije ni trebala generalka, ali nije puno ni falelo. Moral sam prijatelju pomoči u nevolji inače me bi bilo teško nagovoriti.

Neznam na kojeg ti misliš da mi je u rukama, ali ide zima i pomalo mi je jedan fini poslič u kojeg bum tvoj poklon ugradil u rukama ;)
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Pozdrav..
Nedavno smo kupili novu Proximu 100..do neki dan smo imali plug od 7745 i sa njim orali,2 brazde prevrtac koji je stariji model sa hidraulicnim prevratnjem i 2 crijeva.
Prije 2-3 dana kupili 3 brazde prevrtac ali sa jednom crijevom za hidrauliku.
Na proximi ima 4+1 izvoda hidraulike tj 1/2 3/4 i 0
Moze li mi neko pomoc na koju rucicu radi 0 prikljucak..
Ovako sad kad kada crijevo ustekamo u 1,2,3 ili 4 i kada prevrcemo plug do pola prevrtanja to jest kada klip dodje u nulu moramo rucicu drzat na dizanje i dalje nece i onda od pola moramo rucicu gurnit na spustanje da bi okrenuli plug..

Screenshot_20191212-161928_Gallery.jpg
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Ni ne može se događat jer je to povrat ulja i tu nema nikakvog pritiska.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,967
To je negdje bilo objašnjeno u temi plug,znači ti to kopčaš kako si i napisao u 1ili 2 ili 3 ili 4,i odradiš kako si napisao malo dizanje,a malo spuštanje,ali to mora biti točno u određenom trenutku i tada se plug okrene
E sad nisam sto posto siguran,ali trebala bi biti na cilindru kocka za okretanje pluga koja bi to odradila umjesto tebe(mor biti baš kocka za okretanje)inače ništa od toga
Uglavnom su ljudi prelazili na dvije cijevi jer je tako sigurnije okretanje
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,854
Ovak,zanima me gdje na crystalu 8045 se nalazi osjetnik(sonda) temperature?
Gore je utovarivač pa mi je nepregledno..a i idem probat lakšim putem.
Ovaj koji je gore ne radi,pa bi to zamijenio..traktor je od bratića a on da zna gdje je vjerovatno bi zamijenio...
Hvala
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Ako se dobro sjecam trebao bi biti na ovom razvodniku iznad pumpe samo s druge strane
22688
 
Posljednje uređivanje:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,854
Našao,bio iskopčan konektor(žica sa konektorom) iz sonde i sad sve pokazuje;)
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
596
Bok dali netko zna gdje bi bio za kupiti čep rezervoara sa ključem za 7340 ? Kod nas u Bjelovaru sam sve trgovine pitao i nema nitko 🤔
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Našao,bio iskopčan konektor(žica sa konektorom) iz sonde i sad sve pokazuje;)
I jel bio tu? Trebao bi biti isti traktor kao i ursusi 1224, 904... Imam radionicki prirucnik pa ako ti sta treba...
 

Najnoviji postovi

Na vrh