• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Ja sam svoje amortizere uspio otkljucati, dosta se napatio da povadim te bolcnove, ali trud se isplatio!
Mogel si koju slikicu sa nama podjeliti da nekom drugom bude nekad lakše.
Ili bude video uradak na tu temu?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Nisam snimao...

U firmi na komad runda otokario navoj koji treba i dugo vremena čekičao po tom rundu dok nisu poispadali, i to je sve :D

Da sam imao vijak pravi, moglo se sa širokim podloškama na foru radapcigera izvući, ali nije mi se dalo ići u trgovine.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Bitno da si ga zvadil.
Jel sad bolje kad su amortizeri aktivni?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Pa ono, sad mali ide kak feder dama ;)
Ako neznaš kaj je i kak nastal naziv za tu damu i to ti morem objasniti
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Bitno da si ga zvadil.
Jel sad bolje kad su amortizeri aktivni?

Mora biti bolje,imali smo 4911 bez amotrizera pa posle njega 5911 sa amortizerima
4911 skakako kao jarac po putu,dok je 5911 vec bio daleko dalko udobniji za voznju po makadamu i losem putu.
Skoro smo kupili 5211 bez amortizera koji je takodje kao jarac bio i po makadamu i po asfaltu,pa smo onda prepakovali amortizere sa 5911 na 5211 i to je vec sada drugi traktor za vozit
Neuporedivo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Znam, ali me zanima jel ispravno kod Markeca ili je neko blokiral iz nekih drugih razloga.
 

zetore

Novi član
Tu od
5 Srp 2010
Poruka
27
Pozdrav svima.
Dali paše poklopac hidraulike sa zetora 4718 na 5011? Treba mi poklopac sa polužjem.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Dali je ista boš pumpa kod 7245 i 6340, kada bi se stavila boš pumpa sa 63 na 72 jel potrebno onda dizne preštelavati? Pita jedan prijatelj jer kod njega na 7245 na odredjenom gasu nemirno radi i nosio je bošisti ali nije napravio, evo ovdje se može čuti taj nemiran rad motora....
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,356
Dali je ista boš pumpa kod 7245 i 6340, kada bi se stavila boš pumpa sa 63 na 72 jel potrebno onda dizne preštelavati? Pita jedan prijatelj jer kod njega na 7245 na odredjenom gasu nemirno radi i nosio je bošisti ali nije napravio, evo ovdje se može čuti taj nemiran rad motora....
Jedan moj kolega je imao sličan problem na 5011, kad ga opteretiti i naprži gas nakon desetak srkundi je gubio vuču i imao takav nemiran rad. Takođe je nosio bosisti dizne I pumpu, čovjek rekao da je to uredno I da je nešto drugo problem. Ja posumnjao u AC pumpu i utvrdimo da nije mogla isporučiti dovoljno goriva u punom gasu. Spojili traktor na flašu i čim je bilo preko 1500 obr gubio se preljev.
 
Na vrh