• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,859
Nisam ni mislio da ih treba mijenjati. Samo kažem kak mi izgleda. Ima kod mene jedan 7711 sa 34 cola pa mi izgleda koda če svaki čas zapeti za blatobran.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,608
Čestitke na kupovini da te dobro služi.
Jel to bio pripremljen doček morao si vitlo pofarbati da dočeka traktor. Da se traktor ne predomisli.
Ma vitlo sam čistio, bilo puno zemlje oko doboša i onda se odlučio da ga ofarbamo.
 

Kecko

Novi član
Tu od
3 Ožu 2022
Poruka
5
Pozdrav, imam pitanje. Na zetor 5211 počelo mi je gorivo puštati na bosch pumpi. Dakle lagano pušta gorivo gore na onim šrafovima. Zanima me da li tu ima kakve pomoći ili potrebno odnijeti bosch pumpu na servis kako neki vele? Hvala
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,758
U pm da sam znao... Ja stalno nešto kemijam da bi prednji utovarivač 🙃
Kupio sam traktor sa nosačima prednjeg utovarivaća. Tražio sam utovarivač. Sve što sam vidio bilo je za Q (motano, zavarivano...) a cijena oko 1000€. Na koncu kupio neupotrebljavan FLIEGLov, zadnji - znači univerzalni može na bilo koji traktor sa 4 izvoda hidraulike za 1500€.
I zašto se traži prednji?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Pozdrav, imam pitanje. Na zetor 5211 počelo mi je gorivo puštati na bosch pumpi. Dakle lagano pušta gorivo gore na onim šrafovima. Zanima me da li tu ima kakve pomoći ili potrebno odnijeti bosch pumpu na servis kako neki vele? Hvala
Na kojim šarafima, onima na koje dolaze lajtunzi?
 

Kecko

Novi član
Tu od
3 Ožu 2022
Poruka
5
Oznacio sam crvenom bojom gdje sam primjetio da ima da ima nafte. Sad da li pušta ispod ovih pločica što idu na pumpu ili na srafima koji ih drze ne znam. Probao sam dotegnuti srafe međutim do kraja su pritegnuti.
 

Prilozi

  • IMG_20220307_115446.jpg
    IMG_20220307_115446.jpg
    58.6 KB · Pregleda: 21
  • IMG_20220307_115127.jpg
    IMG_20220307_115127.jpg
    58.7 KB · Pregleda: 21

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
To su "čepovi" koji drže nepovratne ventile i elemente. Pod njima su brtve i o-rinzi na kojima tebi očito pušta.
najbolje bi bilo da prepustiš bošisti da prebrtvi
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,327
Zadnji kotači su 16,9-34...a koji su prednji?
Vidim da to nisu "original Zetorove" felge (ove si ljepše).
 

Najnoviji postovi

Na vrh