• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,689
A gdje stoji da i taj nije stavio taj deblji a recimo mora taj tanki ici?
Ni njemu nije sat radio koliko sam skuzio ili?
 

Nik89

Aktivni član
Tu od
22 Velj 2022
Poruka
125
Sat nije radio jer nije bio ispravan stari indikator.
Sad kad je novi sad radi.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,689
Ma vidis sad damu radi al igra sve do 60 stupnjeva.
Pokuso objasnit pa djabe 😁🤣
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivac

Član
Tu od
29 Lip 2014
Poruka
326
Sat nije radio jer nije bio ispravan stari indikator.
Sad kad je novi sad radi.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220426-211149_Chrome.jpg
    Screenshot_20220426-211149_Chrome.jpg
    25 KB · Pregleda: 22
  • Screenshot_20220426-211124_Chrome.jpg
    Screenshot_20220426-211124_Chrome.jpg
    42.8 KB · Pregleda: 22
  • Screenshot_20220426-211119_Chrome.jpg
    Screenshot_20220426-211119_Chrome.jpg
    30 KB · Pregleda: 22

ivac

Član
Tu od
29 Lip 2014
Poruka
326
To ti ja na 6340, 2006 godina, imal istu stvar kupil orginal KMGY indikator i rijesena stvar
 

RYOU

Član
Tu od
31 Lis 2015
Poruka
173
Dal je netko imao problem da mu ostane poluga za gašenje povučena, zaglavi se? Potjerao sam ga 50m tako i ugasio mi se na pola dvorišta dok sam ja iz očaja stiskao pun gas. Mislio sam da je povukao zrak, pa se patio i ozračivao ga, pokušavao sa start sprejem, da bi na kraju skužio da mi je poluga zapela. Sada kada sam ju vratio uspio sam upaliti traktor ma start sprej, ali mi se gasi čim ga spustim na ler gas. Jel moguće da se radi tog silovanja i pokušaja paljenja dok je bila povučena poluga nešto poremetilo u bosch pumpi? Inače dok je pod gasom sada radi normalno, ne dimi i prima gas. Ali čim ga spustim ispod 1000 o/min crkaje...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Ako ne misliš skidati, a najvjerojatnije ne misliš onda ljepilom sa stakla na automobilu na par točaka.
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Zetor Proxima 100 2019 godiste
Prilikom kocenja automatski pali prednju vucu sto je i normalno,ali kada se pusti kocnica nece da iskljuci prednju vucu
Tek kada se zaustavi skorz ili na vrlo malu brzinu tada se osjeti ruzan trzaj,kao da na silu iskoci zupcanik.
Traktor trenutno ima oko 500rh i to se desava od prvog rh
Dok je bio u garanciji zvali smo servis i rekli su da ce to da sve fino uklopi kada se sve malo razradi,i da pokusamo par kilometara voziti sa blago stisnutom kocnicom da se malo pakne malo potrose,nismo to nikad uradili zato sto smatramo da nije do pakni 🤷‍♂️.
Da li je se nekom slicno desavalo i znate li na sta da obratimo paznju.
Predpostavljam da ima stelujuci navoj na ukljucivanju i iskljucivanju prednje vuce
I da zaboravio sam napisati,kada se rucno pali i gasi prednja vuca radi bez ikakvih problema
Samo zaglavi prilikom kocenja
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,696
Elektro-pneumatsko (tlakom zraka) ili elektro-hidrauličko uključivanje?
Kandža ili lamele?
Ako je kandža (kao na nekim Fiatima), onda je to normalno (jer ostane napet prednji pogon).
Da vas ne zeza štop-šalter?
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Ne znam da li su kandze ili lamele
Pneumatsko ukljucivanje prednje vuce je.
Hmm sad ne znam ni ja za stop salter,stop svijetla rade nomalno,cim se pusti kocinica i stop svijetla se gase
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh