• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
nisam siguran ali mi se čni da je neka uzbrdica u pitanju. dali taj zetor mora ići toliko polako ili može brže?
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,556
U pitanju je velika uzbrdica zato ide ovako polako,inače može bez problema ići brže ali zbog velike uzbrdice mora se smireno voziti.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,684
@<zetor> puknul ti je ovaj "kula" i razvalili dosjed? Znam di je bilo prije par mjeseci ak nije prodal,inače ima rješenja za to.....
 

Prilozi

  • IMG_20220628_194100.jpg
    IMG_20220628_194100.jpg
    20.5 KB · Pregleda: 12
  • IMG_20220628_194126.jpg
    IMG_20220628_194126.jpg
    40.7 KB · Pregleda: 12
Posljednje uređivanje od moderatora:

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
517
@<zetor> puknul ti je ovaj "kula" i razvalili dosjed? Znam di je bilo prije par mjeseci ak nije prodal,inače ima rješenja za to.....
Ne znam koji dio je pukao , majstor mi je samo tako objasnio i u biti treba nova.
Ima u mošćenici jedan možda si čuo za njega..
Znam za njega...zvao nema ni jednu . Uglavnom ima nova u Hubzinu...4950kn
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,144
Kolega tu kraj mene kupio cjeli hidrulik za 1500kn, dao svoj, a uzo drugi.

Pitaj TractorPro, znaju imati polovnih dijelova meni su bosch pumpu slagali tako.
 

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
517
Hvala na savjetu, zvao sam ih i dogovorio reparaciju kocke . Samo što traje 15 dana ,godišnji odmor.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,684
Najbolje ti je tak Al po meni odnesti cijeli poklopac da ti ga srede pa si miran,jer čim ti majstor ni mogel riješiti ovo......
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Pukao ventil unutra i ...
Ventila ima za kupiti, a rajber za poravnati dosjed (ako nije stvarno duboku ranu napravil) se može i doma napraviti.

Novi razvodnik je mnogo skup, a ni rabljeni nisu puno jeftiniji.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,144
Najbolje ti je tak Al po meni odnesti cijeli poklopac da ti ga srede pa si miran,jer čim ti majstor ni mogel riješiti ovo......

Ako ide poklopac mora i pumpa pa je to igra od 4-5 hiljada kn ovisi šta se mjenja.. Mi smo im nosili posebno poklopac pa poslije i pumpu pa je to lijepo koštalo i sad opet nije dobro trza hidrulik ko lud..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Kaj je preveč preveč je.
Pumpa hidraulike je cca soma kuna, ovisi kak se na dučan namjeriš.
Gumice komplet za čitav hidraulik cca 100 kuna.
Karika 50.
Plus naravno posel koji nikak nebi smel koštati razliku do tvoje cifre
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,144
Meni su mjenjali sve komplet valjda, klip, karike, gumice sve moguće, polužje gore za ručice.. Koliko djelovi toliko i ruke. A djelovi su bili 2 ili 3tis, već sam i zaboravio. Pumpa nije mjenjana.
 

apetera

Novi član
Tu od
5 Srp 2022
Poruka
1
Pozdrav svima. Ne okrece kardansko vratilo na navedenom modelu Zetora 6341 super. Savjetovana primjena prekidaca ali nista nije pomoglo.. Sistem je mehanicko pneumatski.. U prirucniku se navodi moguca istrosenost lamela i ponovno stelanje..Nazalost slike uputa su za model 6340. ovo na mojem izgleda drugacije.. Pomagajte jer je najblizi mehanicar koji nesto zna 100 km daleko.. Neke stvari vec radim sam. Hvala.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh