• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,643
Osovina mora biti inače bi imal rupu na kučištu jedino ako nema koja kajla na osovini i na tim excentrima od ručne pa se ne pomiću dok potegneš ručnu .
aj to sutra prestudiraj ili čak rastavi na toj osovini jer su ti na njoj i papuče od kočnica i kumplunga svako na svojoj strani
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,147
Ako ne ide lijeva "šipkica" kad povlači ručnu, onda je kajla, a ako šipka ide onda je problem u mehanizmu unutra
 

Ivank

Novi član
Tu od
19 Tra 2020
Poruka
22
E pa to me bunilo, kad se ručna diže, desna strana ide, ali lijeva ne, zato me bunilo. Nisam uopče skužio kakav je to sistem, ja sam mislio da ispod traktora treba bit neka osovina koja spaja ta dva kraja. Hvala na objašnjenju :ppozdrav:
 

Ivank

Novi član
Tu od
19 Tra 2020
Poruka
22
Još jedno pitanje...Koje sve semeringe zamijenit kad se rade komplet kočnice da to koliko toliko potraje? Još ako tko zna dimenzije bilo bi super..:unsure:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
58x80x13 i 50x72x12
Plus zupčasta gumica, oring doboša i oring osovine špere manji i veči.
 

Ivank

Novi član
Tu od
19 Tra 2020
Poruka
22
Jel znaš možda dimenziju oringova osovine špere, jer danas sam bio u 2 trgovine i nitko nema.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
Strašno, pa u kakvim to dučanima kupuješ dijelove?

Orinzi su 20x16 i 15x11
 

Ivank

Novi član
Tu od
19 Tra 2020
Poruka
22
Ma gledo sam kod Jozića pa nemaju na stanju, a ni u masivi nemaju....Hvala puno.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,598
Ja skoro neke semeringe kupovao i sad da pročitam koji je broj semeringa, prodavac čim je ugledao semering kaže odma taj i taj je broj a ja nisam ni pročitao haha.
 

sproject

Član
Tu od
25 Sij 2019
Poruka
47
Evo sad sam zvao kolegu i kune se svim živim da su tri cilindra i da ima 57 konja..... ( veli zakleo bi se i punicom ali bi onda ostala živa)

Pogledajte na petu minutu ovog videa ... piše 33kw to je oko 45 KS
 

zhvn

Član
Tu od
8 Kol 2018
Poruka
51
Davno sam čitao no sada ne mogu pronaći 😑. Neki vrag je preko zraka a i lajtung koji ide s boce je odspojen tak da vjerujem da ne radi.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230228_172620_Gallery.jpg
    Screenshot_20230228_172620_Gallery.jpg
    11.4 KB · Pregleda: 32

Najnoviji postovi

Na vrh