• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Sto se tice radnih sati ima svakakvih slucajeva. Jednom sam gledao Zetora 5245 sa 600rh :shock: dovoljan je bio pogled samo na to da u kabini ima nosac za komande silo kombajna ;) ostale istrosene dijelove necemo ni pominjati :mrgreen:.
A opet strikan je imao Zetora 7745 sa nesto malo vise od 2000rh i stvarno nema sumnje da su mu to bili pravi radni sati. Traktor je bukvalno bio kao nov, jednostavno da covjek ne povjeruje. Unutra je traktor bio netaknut, sa papucica samo boja spala, gume fabricke sa dobrom sarom, ja kada sam ga vido oci mi stale.
Cowboy taj je Zetor proljetos otisao negdje u tvoj kraj, imao je i utovarivac na sebi, da neznas mozda ko ga je kupio?
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Nebi znao ko ga je kupio al ću se raspitati malo. Nema baš puno 77-ica sa prednjim utovaračem.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Nebi znao ko ga je kupio al ću se raspitati malo. Nema baš puno 77-ica sa prednjim utovaračem.

Cini mi se da covjek tovi bikove a sa njim je bio i sin, sin je mlad
 
T

tuaregr10

Guest
Zetor 7711 1992 godina 2700 rs..:rolleyess:

Pozdrav basic :arrow:
Traktor lijepo izgleda, čini se očuvan, još kad ga pravo opereš biti će za 10. Ja vjerujem da traktor ima stvarnih 2700 rh :gitarist:. Neznam kako bi trebao po mišljenju nekih izgledati traktor sa 2700 rh, naravno da ne može biti nov, ali ovaj tvoj Zekan lijepo izgleda i sigurno nije neka "poderotina" :x.
Ps.: čekamo slike od 7245 !
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Bas fino djeluje masina, jedino mi se zadnje gume ne svidjaju, uske a i na 36" felgi, ne znam ni gdje ima da se kupi ta dimenzija?
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Bas fino djeluje masina, jedino mi se zadnje gume ne svidjaju, uske a i na 36" felgi, ne znam ni gdje ima da se kupi ta dimenzija?

Imam u ponudi 16,9/30, felge i gume, pa cu stavit, ali nisam jos u planu.. Vidjet cu kako ce se musterije ponasat D: dobar je traktor , nije izlupan jedan covjek u Norveskoj ga novog kupio i koristio do neki dan..:eek:
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Imam u ponudi 16,9/30, felge i gume, pa cu stavit, ali nisam jos u planu.. Vidjet cu kako ce se musterije ponasat D: dobar je traktor , nije izlupan jedan covjek u Norveskoj ga novog kupio i koristio do neki dan..:eek:

Ma dobre su ove gume jer s njima možeš raditi i medjurednu obradu, prskanje i slično, dakle za one koji bi imali samo taj jedan traktor. Ja za te poslove imam IMT539 pa bih, da mogu da biram, uvijek uzeo Zetora sa 16.9-30" ili 16.9-34" gumama, one su ipak šire pa je i grip bolji u oranju i drugim teškim poslovima mada ni 13.6 nisu bas uske, njih nose i razni Belarus i ruski LTZ traktori (MTZ 50 i 52, LTZ T40) pa im ništa ne smetaju a i oni su tu sa snagom kao i ovaj 7245 (66KS). Nabaci par slika po danu nakon pranja, ovako na prvi pogled mašina djeluje dobro, posebno mi se svidja što nije farban. Inače mi ofarbana limarija ni najmanje ne smet ali kad vidim zafarban motor i mjenjač, sve mi se smrači :)
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Još kad je motor i mjenjač svježe zafarban. Od takvog traktora se treba samo okrenuti. Limarija može biti svježe ofrabana ali motor i mjenjač nikako.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Na ovom traktoru nema nista ofarbano, sav je tvornicki, gdje ima korozije vidi se, prema tome, tacno se vidi sta se kupuje...:drinkers:
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Tako je i najbolje. Kad sam ja kupovao traktor, vidio sam ga neofarbanog i dogovorio sam sa prodavcem da mi ofarba limariju (ima pravu profi-komoru a nešto smo lomili oko cijene) ali motor i mjenjač ne jer nije bilo ni potrebe, evo slike motora kakav je i dan danas

http://i55.tinypic.com/98r9rk.jpg
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
evo malo i moje mašine :-D

ova 2 slika sa 3.štop svjetlom :p
 
Posljednje uređivanje:

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
To mu je originalna hidraulika i ta ručka mu je za ukopčavanje prednjeg kardana, kolko sam ja informirao o takvim zetorima...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
da. za ukapčanje prednjeg kardana, traktor sam kupio proljetos, hidrauilka je orginalna njegova, sa kardanom.
 
T

tuaregr10

Guest
evo malo i moje mašine :-D

Pozdrav Zetorboy :fball:
Tvoj Zekan je stvarno pravi stroj, izgleda lijepo i očuvano, svaka čast :finga:. S prednjom hidraulikom i kardanom, to je traktor za deset :heart:.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
Pozdrav Zetorboy :fball:
Tvoj Zekan je stvarno pravi stroj, izgleda lijepo i očuvano, svaka čast :finga:. S prednjom hidraulikom i kardanom, to je traktor za deset :heart:.

Hvala kolega :) pa ono, nije rado poljoprivredu, najviše sati ima u čišćenju snjega i košenju trave po rafineriji :) 2033 sata ima
 

Najnoviji postovi

Na vrh