• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da je,a pumpa za 900kn je poljska i zna zujat,ja imam takav slucaj.
Koje si ulje stavil unutra?koliko litara?
Kad ores i zgrije se ulje jel sporo dize pluge ili kaj zuji pod vecim gasom?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Prepuštam te Oficiru, ja idem spat.
Laku noč :(snooze)::(snooze):
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Da je,a pumpa za 900kn je poljska i zna zujat,ja imam takav slucaj.
Koje si ulje stavil unutra?koliko litara?
Kad ores i zgrije se ulje jel sporo dize pluge ili kaj zuji pod vecim gasom?

sve ti je to isti drek, poljsko češko, hipenol sam stavio unutra, hidraulik radi presavršeno, samo je problem u tome da mi neče dignut kipu kad je u njoj više od 3 tone tereta, ak se kipa nazad kad je opterečenje največe, bočno iskipa lako.. zatštopan je magnetni bio i vjerojatno je pumpa radila i tukla svakak jel nije imala dobar protok i tu i je nasto problem, samo hoču iči od jeftinije varijante prema onoj skupljoj...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Je ispod sica se nalazi razvodnik.
Zašarafljen za poklopac odozdo.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
budem još to probao rastavit da vidim kaj se tu dešava, moguće da je i to zaštopano samo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ja bi ipak prvo ispustil ulje, izvadil pumpu i provjeril sigurnosni i usput malo pumpu izvana.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Razvodnik je ispod ploce ispod sica i to ne diraj sam ako vec nisi slagal,ima hrpa gumica i ventilica koje treba znati slozit,ak jednu fulas ne radi hidraulik.
Ako ti dobro radi hidraulika nije do razvodnika.
Pumpa ti je vjerojatno ok.
Meni se cini da je sigurnosni tak postelan da ne daje vise od tog opterecenja.
Pumpa vj.nije ko nova pa je nesto slabija al nije prdnula.
Kad bude gotova zujat ce i dizat pluge na vise pola gasa.
Meni je transhidrol drazi i mislim da je bolji za to sve al ni hipenol nije los al za sam hidraulik je malo slabiji i mozda teze cirkulira po cjevima i ventilima.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Posto je mrezica bila pukla tak da je svasta moguce da je proletilo....
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Razvodnik je ispod ploce ispod sica i to ne diraj sam ako vec nisi slagal,ima hrpa gumica i ventilica koje treba znati slozit,ak jednu fulas ne radi hidraulik.
Ako ti dobro radi hidraulika nije do razvodnika.
Pumpa ti je vjerojatno ok.
Meni se cini da je sigurnosni tak postelan da ne daje vise od tog opterecenja.
Pumpa vj.nije ko nova pa je nesto slabija al nije prdnula.
Kad bude gotova zujat ce i dizat pluge na vise pola gasa.
Meni je transhidrol drazi i mislim da je bolji za to sve al ni hipenol nije los al za sam hidraulik je malo slabiji i mozda teze cirkulira po cjevima i ventilima.

nemoj me zaebavat, traktor od 70 ks i 3 i pol tone da nemože dignut više od 3 tone tereta, pa bi ga zapalio odma, 533 digne taj sanduk ko od šale i to na leru čistom
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
pa jel moguće da se i to može zaštopati pa da zeza?
Teško da se razvodnik poštopal, prije da je otišla koja gumica pa malo propušta ili je kaj od smeča podletilo i ostalo zaglavljenu u sigurnjaku (možda i oštetilo dosjed), kakva špenica.
Ja bi baš zato od tud krenul, a ne odmah s pumpom :icon_wink:
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Zetor 6245 1990..

dne1.jpg


wjr3.jpg


fmqu.jpg


cttt.jpg


ro52.jpg


kkz1.jpg


o6wo.jpg


y1tt.jpg



:icon_scratch::icon_scratch:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
basic
Fino si ga sredio sad je ko nov! Zašto nisi krov kabine ofarbao u crveno, ovo mu nije original kao i srce zadnjih feluga, trebalo bi biti bijelo a ne crno!? Ostalo je sve super, pogotovo unutrašnjost kabine je odlično sređena! Svaka čast za trud!!

kist šminka, kartonska limarija.
Na ovim serijama je limarija još uvijek od lima. Za razliku od ovih novih serija gdje je to sve više plastika i to lošeg kvaliteta!!
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
Da,da. Hvala Bogu kaj je torpedo sav od titana i platine...

To što nisi razumio, govori o tebi.

Moj post odnosi se na konkretni primjerak traktora koji je na kraju eksploatacijskog ciklusa, obojan kistom (ili loše špricano, nije slika dovoljno jasna, ali je jasna dovoljno da se vidi kako je bojanje sve, samo ne kako treba biti) + blago osvježenje unutrašnjosti u svrhu, koju već je.

Da netko kupi, tek razrađen traktor...

To je moja procjena, koja nema veze sa Zetorom kao proizvođačem traktora, protiv kojeg nemam ništa, dapače.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
svatko bude vidio da je traktor frisko obojan,ne moze se to podvaliti pod tek razrađen. meni se sviđa i nema smisla pljuvati po necijem trudu.moj 5011 izgleda i gore nego ovaj 6245 prije sređivanja,pa ipak je u radnom stanju,sve na njemu funkcionira,i radil bude jos godinama. ajd,malo jesam burno reagirao,mislio sam da si dosao samo flejmovati. ja clana basica ne poznajem,i nemam koristi od toga da hvalim njegovu robu,ali uvijek kad stavi slike svojih traktora se nadu pojedinci koji komentiraju kak to nije dobro, a to nije lijepo.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Traktor je prekrasan i inace jedan od najboljih modela kaj se omjera snage i tezine tice.
Sve pohvale basicu a unutrasnjost je extra sad kad je sredena!
A izvana bi se mnogi mogli sakrit izgledom.
Samo mu stavit straznje gume nove i imas traktor za pozeljet.

Samo da napomenem da njegovg 61ks je dovoljno za mnoge teze poslove i potrosnja od 11l pod ful opterecenjem nije strasna po satu naravno.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh